Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Barent summer games - KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Barent summer games - KM sprint
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 3 september 2017

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas FrostH17-15.185.40

Bardu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Margrete GaskiD4515.417.28
2Fred Arne JacobsenH4514.22+0.256.50
7Knut Øyvind JohansenH17-18.50+3.326.58

Bodens Bandyklubb OS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjell SandströmH6518.36+4.358.51

Bodø og Omegn IF Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob Sivert HunstadH11-1211.557.56
1Per RekkedalH6514.016.40
1Karen M. BjørsethD6525.5512.20
1Øyvind Johan OlsenH13-1413.506.35
1Johanne TjønndalD13-1416.297.50
1Janne Anita NilsenD17-B20.029.32
1Arild HegrebergH4513.576.38
2Reidar AndersenH6517.51+3.508.30
2Jesper HelliksrudH13-1414.14+0.246.46
2Elisabet KongsbakkD4516.14+0.337.43
2Håvard SolbakkenH17-15.44+0.265.49
2Marit Wenseth KureD17-20.00+3.349.31
3Johanna Lovise HunstadD13-1418.27+1.588.47
3Marius Ekrem FinstadH17-17.37+2.196.31
3Morten TjønndalH4516.03+2.067.38
4Åge MohusH6518.41+4.408.53
4Elin Marie IrgensD4521.37+5.5610.17
4Bjørn Tore WintherH4516.10+2.137.41
Oda MørkvedN-åpen13.4113.41

Finland

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Saana RahkoD21 BK13.476.33
2Juho-Matti TaivannenH21 BK14.10+0.135.14
2Tomi KanniainenH19-20 BK14.55+0.575.31
2Noora RaisanenD21 BK14.25+0.386.51
3Marko VapaH21 BK14.21+0.245.18

Korgen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Lise PettersenD5516.227.47
1Arnulf VillmoH5516.467.59

Meløy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars-Børge StrømsvikH13-1417.04+3.148.07
6Rune StrømsvikH4518.44+4.478.55

Mo OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid LindD11-1212.388.25
1Marianne MortensenTrim12.028.01
1Martin KaspersenH17-B20.069.34
1Eli KolstadD17-16.267.49
2Sondre StormdalsheiH11-1224.32+12.3716.21
2Hilde Anita RokkanTrim15.34+3.3210.22
2Jan Kåre VatneH5517.00+0.148.05
2Ida SolliD13-1416.42+0.137.57
3Doris Stien KaspersenD4516.52+1.118.01
4Håvard RokkanH17-18.18+3.006.46
5Ole-Kristian KaspersenH17-18.34+3.166.52
5Atle RokkanH4516.23+2.267.48
6Oliver LarsenH13-1421.43+7.5310.20
7Vemund Bernhard FunderH13-1422.22+8.3210.39
8Morten LindH17-19.39+4.217.16
Sandra MortensenN-åpen19.0719.07
Ane StormdalsheiN-åpen16.2216.22
Tamara JoelsenD-1010.0710.07
Joachim LindH-107.057.05
Isak MortensenH-1012.4912.49
Skule StormdalsheiH45diskvalifisert

Murmansk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mikhail ZholobovH17-20.47+5.297.41

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna Jacobsen-GaskiD15-16 BK13.17+1.476.19

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kaja Samuelsen SkiriD15-16 BK13.40+2.106.30

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gard FrostH15-16 BK13.40+1.136.30

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eskil FrischknechtH15-16 BK13.53+1.266.36Last ned GPS-spor i gpx-format

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tora IndregaardD17-18 BK14.42+0.187.00

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nora Marie Wedege IrgensD17-18 BK17.28+3.048.19

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even-Johan KaspersenH17-18 BK15.035.34

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Trygve KongsbakkH17-18 BK15.57+0.545.54

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martha Kalvig SkoganD19-20 BK15.347.24

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oda FuruholmenD19-20 BK18.59+3.259.02

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars SolliH19-20 BK15.30+1.325.44

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Espen Samuelsen SkiriH19-20 BK16.19+2.216.02

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torun AnkjellD21 BK14.58+1.117.07

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marte Fallbakken BergeD21 BK15.27+1.407.21

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingvild Margrethe OfstadD21 BK17.03+3.168.07

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rasmus Rørholt TheisenH21 BK13.575.10

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Håvard Krey HansenH21 BK14.30+0.335.22

Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Thomas JohnsenH21 BK15.05+1.085.35

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Martin HosetH17-38.19+23.0114.11

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingar SolbergH5517.11+0.258.10

Orient Hibiny

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Aleksandr ShabalinH4519.48+5.519.25

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Elizaveta TikhomirovaD15-16 BK21.24+9.5410.11

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sofia TsesarskaiaD15-16 BKdiskvalifisert

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ivan ShilovskiiH15-16 BK20.08+7.419.35

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maksim AvdoshkoH15-16 BKdiskvalifisert

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marina DrozdovichD17-18 BK17.34+3.108.21

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roman KirovH17-18 BK26.40+11.379.52

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sergei BogmaH17-18 BK29.36+14.3310.57

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anastasiia ZubanovaD19-20 BK26.02+10.2812.23

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gleb ShcheglovH19-20 BK20.50+6.527.42

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Dimitrii ShabalinH19-20 BK21.23+7.257.55

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Alena MelnikovaD21 BK31.34+17.4715.01

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Daria DokinaD21 BK38.19+24.3218.14

Russia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tatiana ShumchenkoD21 BKdiskvalifisert

Russia outside BSG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anastasiia ValuiskaiaD17-25.52+9.2612.19

Russia outside BSG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Vladislav ZhukovH17-22.09+6.518.12

Sweden

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias SnellH15-16 BK12.275.55
1Hanna LundbergD15-16 BK11.305.28
1Robin SahlenH19-20 BK13.585.10
1Sofia WestinD17-18 BK14.246.51
2Harald LarssonH17-18 BK15.54+0.515.53
2Anna AnderssonD19-20 BK16.01+0.277.37
3Simon ErikssonH19-20 BK15.04+1.065.34
3Klara YngvessonD21 BK14.36+0.496.57
3Elsa KristofferssonD17-18 BK14.53+0.297.05
4Hanna SvanbergD15-16 BK16.00+4.307.37
4Elvira ForslundD19-20 BK22.20+6.4610.38
5Mattias JohanssonH21 BK15.03+1.065.34
6Freja VredinD21 BK16.13+2.267.43
7Erik TuuriH21 BK18.32+4.356.51
8Johanna LundkvistD21 BK21.29+7.4210.13

Sørreisa OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eli Blomseth HelgesenD5520.57+4.359.58

Tsjekkia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tereza BohacovaD17-23.28+7.0211.10

Tsjekkia

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Matej BohacH17-18.34+3.166.52

Tverlandet IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid MoenD13-16C9.476.31
1Per HøivaagH15-1626.1612.30
2Vilde Wikevand NormannD13-16C9.51+0.046.34
3Benjamin August VikenH13-1415.30+1.407.22
5Endre W NormannH13-1418.21+4.318.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor