Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Barent summer games- KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Barent summer games- KM lang
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 2 september 2017

N-åpen

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sandra MortensenMo OKfullført
Ane StormdalsheiMo OKfullført

D-10

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tamara JoelsenMo OK17.109.32

H-10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Joachim LindMo OK17.169.35
Isak MortensenMo OK14.558.17

D11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid LindMo OK22.489.54
2Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering38.40+15.5216.48

H11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering26.1711.25
2Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering40.58+14.4117.48
3Sondre StormdalsheiMo OK54.40+28.2323.46

D13-14

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida SolliMo OK48.2914.41

H13-14

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering34.1210.21
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK41.53+7.4112.41
3Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering42.05+7.5312.45
4Benjamin August VikenTverlandet IL46.22+12.1014.03
5Oliver LarsenMo OK1.18.11+43.5923.41
6Endre W NormannTverlandet IL1.18.50+44.3823.53
7Jørgen NjållaTverlandet IL1.32.51+58.3928.08
Vemund Bernhard FunderMo OKbrutt

D13-16C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering20.328.55
2Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering24.26+3.5410.37
3Sigrid MoenTverlandet IL24.45+4.1310.45
4Vilde Wikevand NormannTverlandet IL26.31+5.5911.31
5Andrea NjållaTverlandet IL27.29+6.5711.56

H13-16C

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per HøivaagTverlandet IL1.17.5123.35

D17-20

6 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli KolstadMo OK1.42.4516.34

H17-20

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.17.3610.55
2Håvard RokkanMo OK1.39.03+21.2713.57
Vladislav ZhukovRussia outside BSGdiskvalifisert
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D17-B

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.03.3719.16
2Tereza BohacovaTsjekkia1.51.45+48.0833.51

H17-B

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle RokkanMo OK39.0411.50
2Rune StrømsvikMeløy OK41.02+1.5812.26
3Martin KaspersenMo OK1.00.34+21.3018.21

D17-AK

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristin NilssenMo OKdiskvalifisert
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H17-AK

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole-Kristian KaspersenMo OK1.04.3512.55
Petter StoltenbergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D21

7 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anastasiia ValuiskaiaRussia outside BSGdiskvalifisert

H21

9 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas FrostAlta OL1.21.448.36

H35

7 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.22.2911.37
2Knut Øyvind JohansenBardu IL1.38.33+16.0413.52
3Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.41.00+18.3114.13
4Matej BohacTsjekkia1.44.36+22.0714.43
5Morten LindMo OK2.03.58+41.2917.27
6Mikhail ZholobovMurmansk2.38.06+1.15.3722.16

D45

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Doris Stien KaspersenMo OK1.02.4712.33
2Margrete GaskiBardu IL1.13.59+11.1214.47
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.19.06+16.1915.49

H45

6 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fred Arne JacobsenBardu IL1.17.3412.30
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.23.06+5.3213.24
3Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.24.54+7.2013.41
4Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.31.11+13.3714.42
5Ole-Asbjørn SolliMo OK1.53.25+35.5118.17
6Skule StormdalsheiMo OK1.57.46+40.1218.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Aleksandr ShabalinOrient Hibiny2.47.24+1.29.5027.00
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D55

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.00.5214.29
2Inger Lise PettersenKorgen IL1.02.25+1.3314.51

H55

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.09.2713.53
2Jan Kåre VatneMo OK1.14.51+5.2414.58
3Ingar SolbergOlderskog IL1.16.25+6.5815.17
Arnulf VillmoKorgen ILdiskvalifisert

D65

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.06.4220.12

H65

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Gaute BuvikKorgen IL46.0210.57
2Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.17.21+31.1918.25
3Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS1.19.44+33.4218.59
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.24.04+38.0220.00
5Asbjørn PedersenIL Siso1.40.21+54.1923.53
Kjetil JordbruValnesfjord ILdiskvalifisert
Erling PedersenIL Sisodiskvalifisert

H75

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard KringhaugValnesfjord IL1.01.1618.33
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.15.30+14.1422.52
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Trim

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde KlemmetvollMo OK26.0211.19
2Monica OlssonOK Renen26.40+0.3811.35
3Marianne MortensenMo OK29.49+3.4712.57
4Hilde Anita RokkanMo OK1.10.04+44.0230.27

D15-16 BK

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna LundbergSweden45.2710.49
2Anna Jacobsen-GaskiNorge47.22+1.5511.16
3Kaja Samuelsen SkiriNorge56.48+11.2113.31
4Hanna SvanbergSweden1.09.54+24.2716.38
5Sofia TsesarskaiaRussia1.12.01+26.3417.08
6Elizaveta TikhomirovaRussia1.27.30+42.0320.50

H15-16 BK

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrischknechtNorge49.169.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tobias SnellSweden1.03.17+14.0112.39
3Gard FrostNorge1.10.28+21.1214.05
Maksim AvdoshkoRussiadiskvalifisert
Ivan ShilovskiiRussiadiskvalifisert

D17-18 BK

6 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofia WestinSweden1.09.2511.11
2Tora IndregaardNorge1.13.50+4.2511.54
3Elsa KristofferssonSweden1.19.42+10.1712.51
4Nora Marie Wedege IrgensNorge1.26.40+17.1513.58
Marina DrozdovichRussiadiskvalifisert

H17-18 BK

7 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even-Johan KaspersenNorge1.01.098.36
2Trygve KongsbakkNorge1.13.01+11.5210.17
Harald LarssonSwedendiskvalifisert
Roman KirovRussiadiskvalifisert
Sergei BogmaRussiadiskvalifisert

D19-20 BK

6 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martha Kalvig SkoganNorge1.22.1513.15
2Oda FuruholmenNorge1.36.34+14.1915.34
3Anna AnderssonSweden1.54.43+32.2818.30
4Anastasiia ZubanovaRussia2.46.27+1.24.1226.50

H19-20 BK

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robin SahlenSweden1.06.319.22
2Simon ErikssonSweden1.12.30+5.5910.12
3Espen Samuelsen SkiriNorge1.15.14+8.4310.35
4Tomi KanniainenFinland1.20.36+14.0511.21
5Lars SolliNorge1.23.21+16.5011.44
6Dimitrii ShabalinRussia2.37.27+1.30.5622.10
Gleb ShcheglovRussiadiskvalifisert

D21-25 BK

7 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Saana RahkoFinland1.17.1810.53
2Klara YngvessonSweden1.20.28+3.1011.20
3Noora RaisanenFinland1.30.56+13.3812.48
4Marte Fallbakken BergeNorge1.40.13+22.5514.06
5Torun AnkjellNorge1.54.01+36.4316.03
6Ingvild Margrethe OfstadNorge1.57.21+40.0316.31
7Freja VredinSweden1.58.46+41.2816.43
Daria DokinaRussiadiskvalifisert
Tatiana ShumchenkoRussiadiskvalifisert
Johanna LundkvistSwedendiskvalifisert
Alena MelnikovaRussiadiskvalifisert

H21-25 BK

9 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNorge1.15.057.54
2Marko VapaFinland1.16.16+1.118.01
3Juho-Matti TaivannenFinland1.21.04+5.598.32
4Håvard Krey HansenNorge1.23.37+8.328.48
5Mattias JohanssonSweden1.26.18+11.139.05
6Thomas JohnsenNorge1.35.44+20.3910.04
7Erik TuuriSweden2.01.32+46.2712.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor