Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 8 og Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 8 og Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 22 juni 2017

N-åpen

1 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK55.4838.45
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK34.5124.12
0Ole Einar EriksenIndre Østfold OK22.5915.57
0Marthe Julie FremstadIndre Østfold OK55.2838.31
0Nora FremstadIndre Østfold OK1.01.17+5.2942.33
0Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK37.2225.56
0Tuva HermansenIndre Østfold OK28.0719.31
0Isabelle MathisenIndre Østfold OK1.12.36+16.4850.25
0Martin NilssenIndre Østfold OK59.08+3.2041.03
0Emilie RensmoenIndre Østfold OK1.02.37+6.4943.29
0Una RetteraasenIndre Østfold OK1.00.34+4.4642.03
0Jenny Madelen SkiIndre Østfold OK1.00.41+4.5342.08

D-12

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elma Sagli GudimIndre Østfold OK34.4515.56

H17-

4 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigmund VisterIndre Østfold OK41.319.37
2Rune BlågestadIndre Østfold OK45.19+3.4810.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK47.25+5.5411.00
4Asle Sagli GudimIndre Østfold OK49.27+7.5611.28
5Vegar SkinneIndre Østfold OK53.25+11.5412.23
6Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK55.48+14.1712.56
7Øyvind ThømtIndre Østfold OK59.23+17.5213.46
8Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.15.07+33.3617.25
9Vegard ArnesenIndre Østfold OK1.22.03+40.3219.02
10Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.29.52+48.2120.51
Eirik BlågestadIndre Østfold OKutenfor konkurranse

D13-16

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK24.1611.07
2Vilde RetteraasenIndre Østfold OK38.46+14.3017.46

H13-16

3 280 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK34.5810.39
2Theodor LierIndre Østfold OK36.12+1.1411.02
3Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK43.18+8.2013.12
4Magnus SandhamIndre Østfold OK50.34+15.3615.25
5Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK57.34+22.3617.33
6Peder BerglandIndre Østfold OK1.18.55+43.5724.03

D17-

4 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.05.2615.10
2Oda FrøshaugIndre Østfold OK1.11.50+6.2416.40
0Anne Lise NyengenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

D50-

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill VisterIndre Østfold OK46.0814.03
2Bente LineIndre Østfold OK46.36+0.2814.12

H50-

3 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK47.2914.28
2Tore AabergIndre Østfold OK54.34+7.0516.38
0Per ValsgårdIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Vidar WiigIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor