Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 7
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

1,5 N

1 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Scharmin -Indre Østfold OK32.26+12.2918.01
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK19.5711.05
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK21.05+1.0811.42
0Kirsti BjerkliIndre Østfold OK34.02+14.0518.54
0Mari BjerkliIndre Østfold OK34.02+14.0518.54
0Olav BjerkliIndre Østfold OK34.02+14.0518.54
0Marte FremstadIndre Østfold OK24.05+4.0813.22
0Nora FremstadIndre Østfold OK23.29+3.3213.02
0Thor Andrès GarsegIndre Østfold OK20.17+0.2011.16
0Clyde GonzagaIndre Østfold OK35.03+15.0619.28
0Tuva HermansenIndre Østfold OK24.09+4.1213.25
0Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK33.57+14.0018.51
0Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK34.23+14.2619.06
0Rikke KnudsenIndre Østfold OK33.04+13.0718.22
0Sandrine KnudsenIndre Østfold OK33.04+13.0718.22
0Denny LovicIndre Østfold OK35.05+15.0819.29
0Dino LovicIndre Østfold OK35.03+15.0619.28
0Sandy LovicIndre Østfold OK33.06+13.0918.23
0Isabell MathisenIndre Østfold OK22.54+2.5712.43
0Lilly MyhrvoldIndre Østfold OK30.58+11.0117.12
0Luna MykingIndre Østfold OK32.06+12.0917.50
0Martin NilssenIndre Østfold OK19.5611.04
0Elias PålssonIndre Østfold OK32.57+13.0018.18
0Jan PålssonIndre Østfold OK32.57+13.0018.18
0Lucas PålssonIndre Østfold OK19.4310.57
0Dylan ReimondoIndre Østfold OK34.16+14.1919.02
0Viviana ReimundoIndre Østfold OK20.17+0.2011.16
0Emilie RensmoenIndre Østfold OK19.4610.58
0Even RensmoenIndre Østfold OK19.4310.57
0Una RetteraasenIndre Østfold OK22.54+2.5712.43
0Sebastian SlevigIndre Østfold OK33.05+13.0818.22
0Per ValsgårdIndre Østfold OK29.47+9.5016.32
Hanna BystrømIndre Østfold OKutenfor konkurranse

2,5 C

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK23.118.16
2Vegar ArnesenIndre Østfold OK24.41+1.308.48
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK27.33+4.229.50
4Hans Peder BerglandIndre Østfold OK30.30+7.1910.53
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK32.35+9.2411.38
6Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK36.18+13.0712.57
7Anne Lise NyengenIndre Østfold OK49.49+26.3817.47
8Thor Andres GarsegIndre Østfold OK1.12.05+48.5425.44
9Vivian ReimundoIndre Østfold OK1.12.10+48.5925.46
0Lucas PålssonIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Emilie RensmoenIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Even RensmoenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK32.137.29
2Sigvart BerglandIndre Østfold OK34.29+2.168.01
3Rune BlågestadIndre Østfold OK37.21+5.088.41
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK37.21+5.088.41
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK46.59+14.4610.55
6Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK47.33+15.2011.03
7Haakon JohannesenIndre Østfold OK50.12+17.5911.40
8Roy JohannesenIndre Østfold OK50.26+18.1311.43
9Trond RetteraasenIndre Østfold OK51.58+19.4512.05
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK52.30+20.1712.12
11Frode JohansenIndre Østfold OK53.35+21.2212.27
12Frank BjøringsøyIndre Østfold OK57.23+25.1013.20
13Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.03.40+31.2714.48
14Sander BystrømIndre Østfold OK1.11.49+39.3616.42
15Ina BlågestadIndre Østfold OK1.13.41+41.2817.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor