Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 6
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

1,5 N

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK24.0715.04
0Sebastian EngerIndre Østfold OK22.2113.58
0Eirin EricsonIndre Østfold OK18.4211.41
0Eliaz EricsonIndre Østfold OK21.5113.39
0Ole Einar EricsonIndre Østfold OK21.2113.20
0Elida-Sofie KopperudIndre Østfold OK31.13+7.0619.30
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK29.46+5.3918.36
0Astrid Lier RødmulIndre Østfold OK21.2913.25
0Isabelle MathiesenIndre Østfold OK26.48+2.4116.45
0Martin NilssenIndre Østfold OK25.56+1.4916.12
0Una RetteraasenIndre Østfold OK26.51+2.4416.46
0Hernan Rødmul SandhamIndre Østfold OK25.01+0.5415.38

2,5 C

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Rødmul SandhamIndre Østfold OK26.0511.20
2Vegard ArnesenIndre Østfold OK28.51+2.4612.32
3Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK29.55+3.5013.00
4Hans Peder BerglandIndre Østfold OK39.15+13.1017.03
5Roger TorperIndre Østfold OK39.41+13.3617.15
6Per ValsgårdIndre Østfold OK42.07+16.0218.18
7Ina BlågestadIndre Østfold OK43.26+17.2118.53
8Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK44.36+18.3119.23
9Vidar WiigIndre Østfold OK44.46+18.4119.27
10Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK52.16+26.1122.43

4,0 A

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK35.567.48
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK38.58+3.028.28
3Rune BlågestadIndre Østfold OK41.11+5.158.57
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK42.32+6.369.14
5Håkon GjerdeIndre Østfold OK44.21+8.259.38
6Sture OttesenIndre Østfold OK50.40+14.4411.00
7Anne HaugerudIndre Østfold OK50.50+14.5411.03
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK51.12+15.1611.07
9Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK51.32+15.3611.12
10Bente LineIndre Østfold OK53.00+17.0411.31
11Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK53.17+17.2111.35
12Torill VisterIndre Østfold OK53.58+18.0211.43
13Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK54.31+18.3511.51
14Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54.49+18.5311.55
15Theodor LierIndre Østfold OK57.12+21.1612.26
16Øistein HagenOK Øst1.02.17+26.2113.32
17Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.07.23+31.2714.38
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.13.46+37.5016.02
19Rune NygårdIndre Østfold OK1.25.15+49.1918.31
20Frode JohansenIndre Østfold OK1.27.10+51.1418.56
0Per Oskar LarsenIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor