Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 5
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

1,5 N

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK17.0011.20
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK19.51+2.5113.14
0Marte Julie FremstadIndre Østfold OK24.07+7.0716.04
0Nora FremstadIndre Østfold OK23.55+6.5515.56
0Felix HerlandIndre Østfold OK16.4811.12
0Tuva HermansenIndre Østfold OK19.48+2.4813.12
0Lilly MyhrvoldIndre Østfold OK40.40+23.4027.06
0Martin NilssenIndre Østfold OK18.31+1.3112.20
0Hernan SandhamIndre Østfold OK20.03+3.0313.22
0Martin SørensenIndre Østfold OK20.04+3.0413.22
0Fabian UlfsbyIndre Østfold OKutenfor konkurranse

2,5 C

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK19.217.44
2Sander BystrømIndre Østfold OK20.12+0.518.04
3Vegard ArnesenIndre Østfold OK20.24+1.038.09
4Sven SørensenIndre Østfold OK21.05+1.448.26
5Tom SandhamIndre Østfold OK22.18+2.578.55
6Sindre ValsgårdIndre Østfold OK22.51+3.309.08
7Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK25.24+6.0310.09
8Anne Lise NyengenIndre Østfold OK28.15+8.5411.18
9Roger TorperIndre Østfold OK28.30+9.0911.24
10Vilde RetteraasenIndre Østfold OK29.10+9.4911.40
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK29.13+9.5211.41
12Magnus SandhamIndre Østfold OK32.49+13.2813.07
13Per ValsgårdIndre Østfold OK34.04+14.4313.37
14Silje NilssenIndre Østfold OK36.37+17.1614.38
15Aksel  Rekkedal JohansenIndre Østfold OK1.07.32+48.1127.00
16Bodil  RekkedalIndre Østfold OK1.09.05+49.4427.38
17Emil  Rekkedal JohansenIndre Østfold OK1.09.11+49.5027.40
Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

4 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund VisterIndre Østfold OK40.089.07
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK42.33+2.259.40
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK42.59+2.519.46
4Jørgen VisterHalden SK45.21+5.1310.18
5Pål TveterIndre Østfold OK46.42+6.3410.36
6Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK47.51+7.4310.52
7Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK48.33+8.2511.02
8Sture OttesenIndre Østfold OK52.22+12.1411.54
9Øyvind LarsenIndre Østfold OK53.49+13.4112.13
10Vegar SkinneIndre Østfold OK53.51+13.4312.14
11Anne Solheim HaugerudIndre Østfold OK55.20+15.1212.34
12Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK59.17+19.0913.28
13Øistein HagenOK Øst1.01.18+21.1013.55
14Linda Torper BystrømIndre Østfold OK1.05.31+25.2314.53
15Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1.07.31+27.2315.20
16Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.10.32+30.2416.01
17Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.15.18+35.1017.06
18Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.16.23+36.1517.21
19Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1.19.33+39.2518.04
20Rune NygårdIndre Østfold OK1.22.42+42.3418.47
21Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1.28.34+48.2620.07
0Asle Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Elida Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor