Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 4
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 18 mai 2017

1,5 N

1 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK31.0617.46
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK26.2815.07
0Nora FremstadIndre Østfold OK49.35+18.2928.20
0Tuva HermansenIndre Østfold OK23.2813.24
0Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK29.3116.52
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK22.0612.37
0Lily MyhrvoldIndre Østfold OK33.18+2.1219.01
0Martin NilssenIndre Østfold OK21.5712.32
0Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK26.2215.04
0Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK26.2215.04
0Una RetteraasenIndre Østfold OK23.4013.31

2,5 C

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander FinnestadIndre Østfold OK26.4811.18
2Sindre ValsgårdIndre Østfold OK27.56+1.0811.47
3Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30.45+3.5712.58
4Ola Hystad LundIndre Østfold OK33.33+6.4514.09
5Anne Lise NyengenIndre Østfold OK34.56+8.0814.44
6Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK35.50+9.0215.07
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK36.13+9.2515.16
8Hans Peder BerglandIndre Østfold OK40.07+13.1916.55
9Per ValsgårdIndre Østfold OK44.03+17.1518.35
0Marius DangstorpIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Roger TorperIndre Østfold OKdiskvalifisert

4,0 A

4 090 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BlågestadIndre Østfold OK39.519.44
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK41.45+1.5410.12
3Sture OttesenIndre Østfold OK41.57+2.0610.15
4Tormod JensenSarpsborg OL42.02+2.1110.16
5Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK43.53+4.0210.43
6Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK43.59+4.0810.45
7Vegar SkinneIndre Østfold OK44.27+4.3610.52
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45.10+5.1911.02
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK45.15+5.2411.03
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK45.32+5.4111.07
11Øyvind LarsenIndre Østfold OK45.54+6.0311.13
12Eirik BlågestadIndre Østfold OK46.58+7.0711.28
13Theodor LierIndre Østfold OK49.46+9.5512.10
14Kent KopperudIndre Østfold OK50.52+11.0112.26
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK52.26+12.3512.49
16Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK54.51+15.0013.24
17Stian JensenIndre Østfold OK55.11+15.2013.29
18Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK56.19+16.2813.46
19Rune NygårdIndre Østfold OK57.01+17.1013.56
20Håkon JohannesenIndre Østfold OK57.03+17.1213.56
21Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK57.54+18.0314.09
22Bente LineIndre Østfold OK57.57+18.0614.10
23Saxe FrøshaugIndre Østfold OK59.00+19.0914.25
24Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.03.29+23.3815.31
25Øystein JensenSarpsborg OL1.03.49+23.5815.36
26Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.04.41+24.5015.48
27Frank BjøringsøyIndre Østfold OK1.04.58+25.0715.53
28Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.09.10+29.1916.54
29Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.10.33+30.4217.14
30Frode JohansenIndre Østfold OK1.13.18+33.2717.55
31Ina BlågestadIndre Østfold OK1.16.07+36.1618.36
0Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Asle Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor