Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

1,5 N

1 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gurine BerglandIndre Østfold OK25.5614.14
0Agate Øiseth BongardIndre Østfold OK37.48+11.5220.46
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK20.4111.21
0Tuva HermansenIndre Østfold OK20.2311.11
0Lily Viktoria MyhrvoldIndre Østfold OK35.43+9.4719.37
0Silje NilsenIndre Østfold OK21.4811.58
0Una RetteraasenIndre Østfold OK25.57+0.0114.15
0Martin SørensenIndre Østfold OK27.22+1.2615.02

2,5 C

2 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SandhamIndre Østfold OK17.007.17
2Øyvind LarsenIndre Østfold OK17.34+0.347.32
3Silje NilsenIndre Østfold OK19.03+2.038.10
4Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19.48+2.488.29
5Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK22.20+5.209.35
6Herman SandhamIndre Østfold OK25.52+8.5211.06
6Tom SandhamIndre Østfold OK25.52+8.5211.06
8Per ValsgårdIndre Østfold OK29.03+12.0312.28
9Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK39.18+22.1816.52
10Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK39.37+22.3717.00
11Bodhild RekkedalIndre Østfold OK39.38+22.3817.00

4,0 A

3 540 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK22.216.18
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK24.41+2.206.58
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK24.56+2.357.02
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK25.37+3.167.14
5Vegar SkinneIndre Østfold OK26.24+4.037.27
6Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK26.33+4.127.30
7Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK26.44+4.237.33
8Sture OttesenIndre Østfold OK26.45+4.247.33
9Rune NygårdIndre Østfold OK26.56+4.357.36
10Haakon JohannesenIndre Østfold OK29.13+6.528.15
11Theodor LierIndre Østfold OK29.20+6.598.17
12Kjell Erik KristiansenIndre Østfold OK29.53+7.328.26
13Frode JohansenIndre Østfold OK29.54+7.338.26
14Hans Peder BerglandIndre Østfold OK29.56+7.358.27
15Roy JohannesenIndre Østfold OK30.34+8.138.38
16Amund BedinIndre Østfold OK31.29+9.088.53
17Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31.45+9.248.58
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK31.52+9.319.00
19Vilde RetteraasenIndre Østfold OK33.48+11.279.32
20Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK34.10+11.499.39
21Ina BlågestadIndre Østfold OK37.13+14.5210.30
0Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor