Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup 3. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 3. løp
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: mandag 1 mai 2017

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 60- | H 70-

D -10

1 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise AaenTynset IF10.5810.58
Liv E. AasOs IL14.0414.04
Ane K. DalløkkenOs IL30.5130.51
Ane EggenRøros IL13.3213.32
Silja H. GrindflekOs IL22.1422.14
Ylva MelgårdOs IL18.1518.15
Inga MeliRøros IL13.3313.33
Sidona MichaeleOs IL26.1026.10
Synne Kvittum NytrøenTynset IF8.038.03
Aurora OldertrøenTynset IF9.599.59
Ida Joanne OldertrøenTynset IF10.5410.54
Svanhild RyenOs IL14.0014.00
Synne R SøbergOs IL18.1518.15
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL8.018.01
Maria sæther VerdeniusVingelen IL8.178.17
Maren BrynhildsvollOs ILdiskvalifisert
Ingvild SkanceRøros ILdiskvalifisert
Alba S. TollanRøros ILdiskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL24.4813.46
2Guro SchjølbergTynset IF25.54+1.0614.23
3Ida HøsøienTynset IF26.38+1.5014.47
0Carina Marie NarvesenOs ILdiskvalifisert

D 13-14

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12.577.11
2Eline Horten JordetVingelen IL13.36+0.397.33
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL15.49+2.528.47

D 17-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF22.278.38
2Åse Karin LangbekkheiNOTEAM23.41+1.149.06

D 40-

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Meli NarjordOs IL22.478.45
2Ragnhild DåsnesOs IL23.07+0.208.53
3Sigrid Meli SimensenRøros IL23.18+0.318.57
4Liv MeliIL Nansen23.27+0.409.01
5Britt Vangen SandvoldTynset IF24.24+1.379.23
6Bente HortenVingelen IL25.18+2.319.43
7Elisabeth EspelandTynset IF25.48+3.019.55
8Inga NørenRøros IL27.12+4.2510.27
9Helene RustenTynset IF31.10+8.2311.59
10Anne Mette NormannTynset IF32.41+9.5412.34
11Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF34.57+12.1013.26
12Karin KeiseråsOs IL42.04+19.1716.10
13Marit Eggen NyaasTynset IF42.07+19.2016.11

D 60-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL26.1914.37
0Maren SandvoldOs ILdiskvalifisert

D 70-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL25.2414.06
2Sigrid MeliOs IL26.48+1.2414.53
3Anne Mari HaagensenOs IL28.00+2.3615.33

H -10

1 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil FremstadOs IL13.3113.31
Tim FremstadOs IL17.3417.34
Balder MoaOs IL14.2414.24
Ola Isak MyreOs IL14.0814.08
Amund RyenOs IL26.0226.02
Endre SiscaloOs IL12.2412.24
Hallvard Solli OsOs IL13.5713.57
Elias StålemOs IL13.1013.10
Magnus S TollanRøros IL16.0516.05

H 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL13.157.21
2Bennet SauerOs IL18.20+5.0510.11
3Simon DirfeldtOs IL23.11+9.5612.52
0Jørund Solli OsOs ILdiskvalifisert

H 13-14

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Meli NarjordOs IL15.428.43
2Truls LunåsmoTynset IF20.40+4.5811.28
3Markus Wilhelm NarvesenOs IL25.20+9.3814.04

H 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17.556.53
2Jakob HøsøienTynset IF18.40+0.457.10
3Asgeir EspelandTynset IF19.49+1.547.37
4Jørgen SchjølbergTynset IF22.31+4.368.39

H 17-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF16.426.25
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL18.25+1.437.05

H 40-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torger HøsøienTynset IF19.127.23
2Harald SvergjaKvikne IL19.20+0.087.26
3Petter GullikstadRøros IL20.14+1.027.46
4Leif Arne NytrøenTynset IF21.06+1.548.06
5Morten LøbergOK Fjell24.04+4.529.15
6Per EngebakkenIL Nansen24.44+5.329.30

H 70-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK21.0311.41
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL22.04+1.0112.15
3Simen KalbækkenTynset IF24.40+3.3713.42
4Mads BergIL Nansen27.28+6.2515.15
5Erik HaagensenOs IL28.00+6.5715.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor