Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: søndag 17 september 2017

N-åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering24.1814.17
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK16.059.27

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sandra Sofie TømtIL Imås1.13.0830.28

D 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering40.0913.23
2Lene HaugeHisøy OK45.37+5.2815.12
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK50.18+10.0916.46
4Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.11.15+31.0623.45
5Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.16.01+35.5225.20

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne TerjesenØyestad IF allianse35.5814.59

D 15-16

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK49.1914.05
2Mia HirschIF Trauma50.41+1.2214.28
3Ada Helene OlsenIF Trauma54.22+5.0315.32
4Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.12.20+23.0120.40

D 17-B

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse43.1814.26
2Tove FossnesHisøy OK44.55+1.3714.58
3Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL54.44+11.2618.14
4Inger SkjæveslandIF Trauma56.14+12.5618.44
5Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse58.47+15.2919.35
Gunn Svaland AasBirkenes ILikke startet

D 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese NilsenIL Imås1.11.0329.36

D 17-18

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK55.3911.50
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.14.33+18.5415.51

D 19-20

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Sofie HoffHisøy OK1.17.4716.32

D 21-

6 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK51.248.01
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.11.09+19.4511.07
3Aurora FossøyNTNUI1.15.20+23.5611.46
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.26.41+35.1713.32
5Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.35.39+44.1514.56

D 35-

4 700 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet
Målfrid KonstKristiansand OKikke startet

D 45-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL46.0413.09
2Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL47.05+1.0113.27
3Tove HeimdalKonnerud IL48.09+2.0513.45
4Mari Reiersen JensenBirkenes IL52.43+6.3915.03
5Siri BjorvandBirkenes IL58.21+12.1716.40
6Tone HirschIF Trauma1.13.05+27.0120.52

D 55-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente MestadTorridal IL32.2110.47
2Mette MestadTorridal IL32.44+0.2310.54

D 65-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten SalthaugKristiansand OK51.5217.17
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert

H 11-12

2 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Fredrik PyttenKristiansand OKikke startet

H 11-12N

1 700 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseikke startet

H 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK27.179.05
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart57.29+30.1219.09
3Henrik Andreas TømtIL Imås1.16.45+49.2825.35
Brage TakleKristiansand OKikke startet

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Thomas H FossnesHisøy OKdiskvalifisert

H 15-16

4 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VestølVegårshei IL42.339.03
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL42.46+0.139.05
3David RundeKristiansand OK43.14+0.419.11
4Magnus MosfjellBirkenes IL1.10.34+28.0115.00
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.53.23+1.10.5024.07
Torjus, Larsen LægreidIF Traumadiskvalifisert

H 17-A kort

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John RundeKristiansand OK55.4011.50

H 17-B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove KjetsåOtra IL37.4512.35
2Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse51.26+13.4117.08
3Anund NyhusBirkenes IL53.53+16.0817.57

H 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Johan DalenHisøy OK27.1011.19

H 17-18

6 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian DalandKristiansand OK49.287.43
2Marius AurebekkKristiansand OK56.49+7.218.52
3Aslak HeimdalKonnerud IL1.03.01+13.339.50
4Kristian PyttenKristiansand OK1.07.01+17.3310.28
5Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.16.00+26.3211.52
6Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering2.03.44+1.14.1619.20
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet

H 19-20

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.07.5110.36

H 21-

8 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart56.517.01
2Håvard IrgensKristiansand OK57.04+0.137.02
3Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.01.07+4.167.32
4Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.06.34+9.438.13
5Jon NilsenVegårshei IL1.07.09+10.188.17
6Per Olav NærestadIF Trauma1.13.44+16.539.06
7Jack BjørnsenKristiansand OK1.23.30+26.3910.18
8Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.24.08+27.1710.23
9Terje UrfjellIL Imås1.28.23+31.3210.54
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.28.56+32.0510.58
11Stein-Erik ScheieOK Sør1.30.01+33.1011.06
12Kjell Arne HålandOK Sør1.33.10+36.1911.30
13Steinar AasBirkenes IL1.34.08+37.1711.37
14Henrik Svaland AasKristiansand OK1.41.17+44.2612.30
15Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.43.58+47.0712.50
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 35-

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel FløtreNydalens SK1.18.0612.12

H 45-

4 700 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossøyØyestad IF allianse46.059.48
2Vidar Georg YdseOK Sør49.06+3.0110.26
3Oluf BøckmanKristiansand OK49.29+3.2410.31
4Mads Henrik SandnesHope IL50.26+4.2110.43
5Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering50.31+4.2610.44
6Ola SløgedalMarnardal IL50.52+4.4710.49
7Ole Petter VestølVegårshei IL54.18+8.1311.33
8Paul Christian JensenBirkenes IL55.35+9.3011.49
9Ernst PyttenKristiansand OK56.05+10.0011.55
10Geir BråtenVegårshei IL56.32+10.2712.01
11Morten HulløenKristiansand OK56.57+10.5212.07
12Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK57.13+11.0812.10
13Per Kristian TømtIL Imås58.16+12.1112.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb58.37+12.3212.28
15Geir Holm GundersenSturla, IF1.02.19+16.1413.15
16Geir Henrik HirschIF Trauma1.02.42+16.3713.20
17Tor OlsenIF Trauma1.03.50+17.4513.34
18Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.07.54+21.4914.26
19Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse1.10.58+24.5315.05
20Harald VingerhagenKristiansand OK1.11.10+25.0515.08
21Pål RundeKristiansand OK1.11.50+25.4515.17
22Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.13.25+27.2015.37
23Steinar FjeldbergHisøy OK1.14.19+28.1415.48
24Guttorm NyhusBirkenes IL1.15.16+29.1116.00
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Arne BujordetKristiansand OKikke startet
Idar TveitOtra ILikke startet

H 55-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole-Herman CappelenHisøy OK51.0614.36

H 65-

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LølandBirkenes IL41.5711.59
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46.54+4.5713.24
3Arne Kristian SkiftenesIL Imås50.02+8.0514.17
4Inge SkjæveslandIF Trauma50.52+8.5514.32
5Widar Taxth LølandHisøy OK51.59+10.0214.51
6Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering54.01+12.0415.26
7Øyvin SimonsenIL Imås54.14+12.1715.29
8Erling LauvrakIL Imås59.49+17.5217.05
9Magne MoyOK Sør59.50+17.5317.05
10Øystein Bedford PedersenIL Express1.09.16+27.1919.47
11Sigmund SalthaugKristiansand OK1.11.26+29.2920.24
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering42.5014.16
2Stein R. JensenLia IL1.01.39+18.4920.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor