Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Hisøy OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

Damer 1

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.1111.27
2Anniken FossnesHisøy OK30.59+13.4820.39

Damer 2

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle RuhavenHisøy OK28.3215.01
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse31.43+3.1116.41
3Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering58.17+29.4530.40
Kamilla StudsrudHisøy OKdiskvalifisert

Damer 3

2 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Anna Sofie HoffHisøy OK21.52+21.519.56
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27.18+27.1712.24
4Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering28.40+28.3913.01
5Lene HaugeHisøy OK29.42+29.4113.29
6Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering30.32+30.3113.52
7Hanna EriksenVegårshei IL32.08+32.0714.36
8Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse32.42+32.4114.51
9Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43.12+43.1119.38
10Edith FahreHisøy OK44.13+44.1220.05
11Ingeborg BøbelIL Imås49.26+49.2522.28
12Karin SteenIF Trauma49.46+49.4522.37
13Johanne TerjesenØyestad IF allianse52.38+52.3723.55
14Anne Karin StigemoIL Imås57.08+57.0725.58
15Tuva Krafft MyhrenHisøy OK57.34+57.3326.09
16Ann Mari StudsrudHisøy OK1.06.13+1.06.1230.05
Cathrine FossnesHisøy OKfullført

Damer 4

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK33.0611.02
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK40.57+7.5113.39
3Mia HirschIF Trauma41.36+8.3013.52
4Tone HirschIF Trauma43.59+10.5314.39
5Ada Helene OlsenIF Trauma45.19+12.1315.06
6Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering48.24+15.1816.08
7Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering50.04+16.5816.41
8Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse51.14+18.0817.04
9Henriette OlsenIF Trauma58.47+25.4119.35
10Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK1.02.41+29.3520.53
Nora JohansenHisøy OKbrutt
AnnaSofie HoffHisøy OKutenfor konkurranse

Damer 5

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK34.419.54
2Karine VestølVegårshei IL44.39+9.5812.45
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.54+11.1313.06
4Julie NærestadVegårshei IL57.48+23.0716.30

Herrer 1

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HåkonsenIK Grane Arendal Orientering17.4811.52
2Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering18.04+0.1612.02
3Heine Joansen SmedsaasHisøy OK32.44+14.5621.49
4Otto Johansen SmedsaasHisøy OK33.14+15.2622.09
5Christian ÅnonsenØyestad IF allianse41.45+23.5727.50

Herrer 2

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering30.3416.05
2Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering30.41+0.0716.08

Herrer 3

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma28.3813.00
2Halvor KnutsenIF Trauma32.41+4.0314.51
3Nils-Henrik PedersenHisøy OK38.50+10.1217.39
4Petter DalenVegårshei IL39.22+10.4417.53
5Rolf MikkelsenIL Imås46.22+17.4421.04

Herrer 4

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanKristiansand OK32.3110.50
2Geir Henrik HirschIF Trauma34.12+1.4111.24
3Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse34.57+2.2611.39
4Are SkindloIF Trauma35.30+2.5911.50
5Fredrik Monrad OlsenFlosta IL38.26+5.5512.48
6Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering38.54+6.2312.58
7Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse42.48+10.1714.16
8Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering44.59+12.2814.59
9Per Magne HoffHisøy OK45.19+12.4815.06
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering46.57+14.2615.39
11Inge SkjæveslandIF Trauma47.01+14.3015.40
12Helge ChristensenHisøy OK48.13+15.4216.04
13Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse50.02+17.3116.40
14Kristen DalandIL Imås50.34+18.0316.51
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK50.35+18.0416.51
16Stein R. JensenLia IL50.57+18.2616.59
17Erling LauvrakIL Imås51.20+18.4917.06
18Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering53.04+20.3317.41
19Øystein Bedford PedersenIL Express57.55+25.2419.18
20Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering58.32+26.0119.30
21Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.03.04+30.3321.01
Jan JohnsenØyestad IF alliansediskvalifisert

Herrer 5

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering28.438.12
2Martin BjørkenesHisøy OK32.23+3.409.15
3Per Olav NærestadIF Trauma34.40+5.579.54
4Bjørn Idar SætranIF Trauma35.09+6.2610.02
5Svein RoslandHope IL37.26+8.4310.41
6Georg SmedsaasHisøy OK39.12+10.2911.12
7Øystein VågsnesIF Trauma42.01+13.1812.00
8Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering46.17+17.3413.13
9Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.36+17.5313.18
10Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse47.05+18.2213.27
11Ole Petter VestølVegårshei IL47.12+18.2913.29
12Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering47.59+19.1613.42
13Øyvin SimonsenIL Imås48.35+19.5213.52
14Einar EskiltHisøy OK49.13+20.3014.03
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering52.49+24.0615.05
16Kjell SandåkerIL Imås57.46+29.0316.30

Nybegynner 1

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alma JohansenHisøy OK37.4425.09
0Frida JohansenHisøy OK37.59+0.1525.19
0Helle JohansenHisøy OK38.28+0.4425.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor