Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 3
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 7 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H80 | N-åpen lang | Dir 2C | D 15-20 B | H 15-20 B

N-åpen kort

1 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ola Håvar Sæter JordetVingelen ILfullført
Per Jakob Sæter JordetVingelen ILfullført
Erlend Mikkelsen StokkeTynset IFfullført

D -10

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eline Rød FeragenTynset IF29.2112.32
Synne Kvittum NytrøenTynset IF24.3910.32
Aurora OldertrøenTynset IF28.5612.21
Ida Joanne OldertrøenTynset IF30.3313.03
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL34.2014.40
Maria sæther VerdeniusVingelen IL29.0212.24

D 11-12

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida HøsøienTynset IF22.429.42
2Guro SchjølbergTynset IF24.57+2.1510.39
3Guro Mikkelsen StokkeTynset IF25.02+2.2010.41
4Elin MøllerRøros IL46.47+24.0519.59
5Astrid SchjølbergRøros IL46.50+24.0820.00

D 13-14

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL23.238.43
2Mari Grøtli SvergjaKvikne IL26.09+2.469.45
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL29.39+6.1611.03

D 13-16C

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL26.3711.22

D 17-20

4 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF32.227.46
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL34.09+1.478.12
3Guri SandvoldTynset IF38.29+6.079.15

D 21-

6 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg47.047.32

D 40-

4 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF35.178.28
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF35.20+0.038.29
3Anne Meli NarjordOs IL37.01+1.448.53
4Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF37.52+2.359.06
5Anne Mette GrøtliKvikne IL39.10+3.539.24
6Sissel BolstadTynset IF42.00+6.4310.05

D 50-

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen27.348.51
2Kari OsmoenOs IL29.56+2.229.37
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF32.39+5.0510.29
4Britt Laila NilsgårdRøros IL37.39+10.0512.06
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK46.52+19.1815.04
6Helene RustenTynset IF51.16+23.4216.29
Birgit Wikan BergIL Nansendiskvalifisert

D 60-

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva Johaug RyenOs IL40.5513.09
2Inger Johanne SimensenOs IL53.52+12.5717.19

D 70-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL43.3316.15
2Sigrid MeliOs IL43.35+0.0216.15
3Grete UrsetVingelen IL48.47+5.1418.12

H -10

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias StålemOs IL35.0014.57

H 11-12

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL16.577.14
2Simen Hansæl-NergaardKvikne IL22.38+5.419.40
3Bennet SauerOs IL31.02+14.0513.15
4Simon DirfeldtOs IL59.18+42.2125.20
Peder Angel Lundquist LangenOs ILikke startet

H 13-14

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Rød FeragenTynset IF27.2710.14
2Truls LunåsmoTynset IF45.01+17.3416.47

H 15-16

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF25.256.06
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL31.29+6.047.34
3Jørgen SchjølbergTynset IF34.23+8.588.15
4Jakob HøsøienTynset IF58.33+33.0814.04
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

H 17-20

6 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF39.226.18

H 21-

6 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF50.218.04
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL50.46+0.258.08

H 40-

4 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL26.446.25
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL29.39+2.557.07
3Geir SchjølbergNOTEAM31.28+4.447.33
4Leif Arne NytrøenTynset IF31.51+5.077.39

H 50-

4 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SvergjaKvikne IL30.257.18
2Petter GullikstadRøros IL32.28+2.037.48
3Terje SchjølbergRøros IL33.30+3.058.03
4Per EngebakkenIL Nansen36.52+6.278.51
5Jon Inge BreenÅlen IL37.30+7.059.00

H 60-

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asmund PedersenAlvdal IL28.289.09
2Johan Ragnar EggenAlvdal IL36.01+7.3311.34
3Ottar RyenOs IL38.30+10.0212.22
4Lasse AndreassenFolldal IF1.04.07+35.3920.36
Helge SundbergRøros ILikke startet

H 70-

3 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Ivar RyenVingelen IL35.1511.20
2Tor ØstvangOs IL36.25+1.1011.42
3Tore StubbeTynset IF37.21+2.0612.00
4Simen KalbækkenTynset IF39.50+4.3512.48
5Lars ButtingsrudVingelen IL39.57+4.4212.50
6Reidar MyliusÅlen IL40.25+5.1012.59
7Steinar SimensenOs IL42.08+6.5313.32
8Erik HaagensenOs IL53.37+18.2217.14

H80-

2 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergIL Nansen56.0320.54

Direkte 2,0 C

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Mette NormannTynset IF29.4512.42
Maren SandvoldOs IL28.2612.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor