Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mellomdistanse, Norgescup og VM uttak senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mellomdistanse, Norgescup og VM uttak senior
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 3 juni 2012

D 21-

4 640 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK35.437.41
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK35.47+0.047.42
3Bodil HolmströmHalden SK36.39+0.567.53
4Mari FastingHalden SK36.53+1.107.56
5Gøril Rønning SundFrol IL37.12+1.298.01
6Tone WigemyrBækkelagets SK37.16+1.338.01
7Vendula KlechovaHalden SK38.18+2.358.15
8Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK38.23+2.408.16
9Kine Hallan SteiwerLillomarka OL38.51+3.088.22
10Anette BaklidKonnerud IL39.20+3.378.28
11Anne M Hausken NordbergHalden SK39.41+3.588.33
12Iliana ShandurkovaHalden SK43.29+7.469.22
13Linn HokholtLillomarka OL43.30+7.479.22
14Lone BrochmannEiker OL43.33+7.509.23
15Tone E LyeIL Tyrving44.23+8.409.33
16Cassie TrewinIL Tyrving44.31+8.489.35
17Kristin LöfgrenOK Kolmården44.39+8.569.37
18Hanna Haugen NordbrødenNTNUI45.12+9.299.44
19Therese HaareKonnerud IL45.51+10.089.52
20Lene GodagerBækkelagets SK45.59+10.169.54
21Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL46.10+10.279.56
22Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK46.19+10.369.58
23Marte BalchenBækkelagets SK46.57+11.1410.07
24Anne Marie BlekenBækkelagets SK47.14+11.3110.10
25Sara ProforsFrol IL48.16+12.3310.24
26Marit KahrsHalden SK48.45+13.0210.30
27Andrea KochBækkelagets SK51.42+15.5911.08
28Isa Mari SandstadFrol IL51.55+16.1211.11
29Emma LähdekorpiNydalens SK54.59+19.1611.50
30Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb55.41+19.5812.00
31Inger Anita TollehaugLillehammer OK55.47+20.0412.01
32Jessica OrrKonnerud IL57.08+21.2512.18
33Kari SvingheimVaregg Fleridrett1.01.42+25.5913.17
34Christina Maria KasinKongsberg OL1.03.17+27.3413.38
35Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK1.05.39+29.5614.08
Åsa FranzenIL Tyrvingdiskvalifisert
Anne Johanne LindIL Tyrvingdiskvalifisert
Malin JakobssonNydalens SKbrutt

H 21-

5 820 m, 105 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienIFK Göteborg35.296.05
2Olav LundanesHalden SK35.32+0.036.06
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK36.02+0.336.11
4Magne DæhliHalden SK36.06+0.376.12
5Anders NordbergVaajakosken Terä36.16+0.476.13
6Håvard LucasenÅs-UMB Orientering37.41+2.126.28
7Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK38.27+2.586.36
8Tue LassenBækkelagets SK38.29+3.006.36
9Vegard DanielsenKristiansand OK38.41+3.126.38
10Bjørn EkebergIL Tyrving39.16+3.476.44
11Erik AxelssonHalden SK39.17+3.486.44
12Vegard RuttenborgNTNUI39.26+3.576.46
13Marius BjuganHalden SK39.33+4.046.47
14Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg40.02+4.336.52
15Marcus MillegårdHalden SK40.25+4.566.56
16Mats DahlénKristiansand OK41.06+5.377.03
17Øyvind HelgerudHalden SK41.07+5.387.03
18Øystein PettersenNydalens SK41.16+5.477.05
19Mats HaldinHalden SK41.18+5.497.05
19Jon PedersenHalden SK41.18+5.497.05
21Espen WeltzienJärla Orientering41.19+5.507.05
22Yngve SkogstadFrol IL41.31+6.027.08
23Espen FiskumNTNUI41.55+6.267.12
24Jo Forseth IndgaardFrol IL42.08+6.397.14
25Eirik Martens SvensenKristiansand OK42.10+6.417.14
26Torben Christian WendlerRaumar Orientering42.13+6.447.15
26Lars SkjesetFrol IL42.13+6.447.15
28Anders EinumNTNUI42.15+6.467.15
29Jostein AndersenKristiansand OK42.40+7.117.19
30Olav Johannes DeelstraNTNUI42.51+7.227.21
31Hans Petter MathisenNTNUI43.01+7.327.23
32Nicholas OskarssonLillomarka OL43.06+7.377.24
33Stig AlvestadGanddal IL43.13+7.447.25
34Martin Grotle SoukopBækkelagets SK43.16+7.477.26
35Øyvind LundRaumar Orientering43.18+7.497.26
36Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering43.28+7.597.28
37Mattias KarlssonHalden SK43.30+8.017.28
38Jarl Magnus BergeSøgne Og Songdalen Ok43.34+8.057.29
39Asgeir Bakken RognstadNTNUI43.51+8.227.32
40Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL43.58+8.297.33
41Jim Øystein NybråtenIL Tyrving44.15+8.467.36
42Vegard Blomseth JohnsenNTNUI44.27+8.587.38
43Espen JakobsenNTNUI44.30+9.017.38
44Ivar LundanesFrol IL44.35+9.067.39
45Christian Wiig BøenKristiansand OK44.38+9.097.40
46Fredrik SteinsvikNTNUI44.51+9.227.42
47Sigve VågsnesOppsal Orientering45.15+9.467.46
48Eirik RustadRaumar Orientering45.17+9.487.46
49Jostein NørbechIL Tyrving45.24+9.557.48
50Torbjørn SagbergIL Tyrving45.40+10.117.50
51Sami HämälistöTurun Metsänkävijät45.55+10.267.53
52Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering46.01+10.327.54
53Erik SagvoldenNTNUI46.10+10.417.55
54Mathias BenjaminsenLillomarka OL46.11+10.427.56
55Vegard Brun SagaNTNUI46.17+10.487.57
56Martin VisterJärla Orientering46.22+10.537.58
57Andreas MagerøyFrol IL46.28+10.597.59
58Ola Marius PedersenOppsal Orientering46.52+11.238.03
59Kristian StenerudNTNUI46.57+11.288.04
60Martin IvarssonIL Tyrving47.01+11.328.04
61Øyvind EngerNTNUI47.40+12.118.11
62Ola BergerWing OK47.46+12.178.12
63Kristian DalbyHalden SK47.47+12.188.12
64Ulf Forseth IndgaardFrol IL47.59+12.308.14
65Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL48.04+12.358.15
66Øyvind StoksethHalden SK48.17+12.488.17
67Ove SætraAsker Skiklubb48.26+12.578.19
68Felix HallerHalden SK48.56+13.278.24
69Jørgen FiskumFrol IL49.06+13.378.26
70Sverre Waaler KaasNydalens SK49.08+13.398.26
71Dag Steinar RagvinSkien OK49.19+13.508.28
72Rune RystadNydalens SK49.35+14.068.31
73Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK51.03+15.348.46
74Dag AalvikNydalens SK51.28+15.598.50
75Stig DalsørenKristiansand OK51.47+16.188.53
76Mikal Brastad LarsenKristiansand OK52.16+16.478.58
77Jakub KamenickýKristiansand OK52.49+17.209.04
78Simen SmestadBækkelagets SK53.34+18.059.12
79Sigurd HynneÅs-UMB Orientering53.49+18.209.14
80Halvor Eid NielsenNTNUI54.38+19.099.23
81Ola LestebergKongsberg OL54.42+19.139.23
82Ragnar TonjerNydalens SK55.13+19.449.29
83Kjetil OkkenhaugNTNUI56.19+20.509.40
84Runar Torpe LienPorsgrunn OL56.22+20.539.41
85Alf Johan LimaGanddal IL56.33+21.049.42
86Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering56.54+21.259.46
87Truls KvaaseBækkelagets SK57.23+21.549.51
88Per WiréhnByåsen IL58.10+22.419.59
89Hallvard NordbrødenNTNUI58.36+23.0710.04
90Magnus JohanssonKristiansand OK58.41+23.1210.04
91Morten SundliGanddal IL1.02.17+26.4810.42
92Adam BravenyNTNUI1.02.23+26.5410.43
93Kyongsa RiBækkelagets SK1.03.59+28.3010.59
94Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett1.05.10+29.4111.11
95Finn-Eivind EskøyFossum IF1.09.56+34.2712.00
96Martin HosetNTNUI1.22.13+46.4414.07
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
Sondre Sande GullordNTNUIdiskvalifisert
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovKristiansand OKdiskvalifisert
Morten Severin SaueIL Tyrvingdiskvalifisert
Terje MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Christian F SchiveHalden SKdiskvalifisert
Vit BravenyKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor