Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 2
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 20 april 2017

Klasser: Visa alla | Nybegynner lang | C-løype | H10 | D10 | H11-12 | D11-12 | H13-14 | D13-14 | H15-16 | D15-16 | H17-20 | D17-20 | H21-39 | D21-39 | H40 | D40 | H50 | D50 | H60 | D60 | H70 | D70 | H17B | D17B | H15-16B

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Amalie BirkelundAsker SK38.49
Matias EidAsker SK32.46
Trym Hovland KyrkjedelenAsker Skiklubb22.07
Brage Fuglseth OlsenAsker SK18.42

C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vera HalsaaAsker Skiklubb23.50
Vegard Kyrkjedelen HovlandAsker Skiklubb24.01
Sverre WisløffAsker Skiklubb16.10

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Dalen EriksenAsker SK30.45

D10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva Espelin Asker SK22.49
Celia DaviesAsker SK23.49
Silje Ruud FossheimAsker SK23.53

H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel RastaaAsker Skiklubb15.52
2Mathias BirkelundAsker SK22.16+6.24

D11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Christine HansenRøyken OL16.14
2Sara MartiniAsker Skiklubb17.02+0.48
3Maren Aure SkogedalAsker SK19.09+2.55
4Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb24.33+8.19
5Malena Emy Asker SK25.07+8.53
6Astrid YtterbøAsker SK25.10+8.56

H13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker SK38.54
2Jonas MyhrAsker SK42.45+3.51
3Kristian Fredriksen AasAsker SK46.47+7.53
4Vilmer NybergAsker SK48.09+9.15
5Emil Ruud FossheimAsker SK55.07+16.13
6Fabian GjesingAsker SK55.35+16.41
7Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb1.01.31+22.37
Tarje EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda RiddervoldAsker SK1.24.46
2Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK1.55.09+30.23

H15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK49.02
2Felix FinsrudAsker SK50.30+1.28
3Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.37.31+48.29
Sondre YtterbøAsker SKdiskvalifisert
Ole Henrik WoxholthAsker SKdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert

D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Marie VågeAsker SK42.22

H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb37.57
2Eivind Øfsthus GravirAsker SK44.35+6.38
3Trygve MyhrAsker SK50.34+12.37

D17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb48.10
2Ingrid Tandberg RyanAsker SK48.34+0.24
3Bjørnar LøvliAsker Skiklubb53.30+5.20

H21-39

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät34.43
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät34.43
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät34.43
4Per WiréhnAsker Skiklubb35.52+1.09

H40

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy JauhojärviAsker Skiklubb44.57
2Bjørn MartiniAsker Skiklubb50.29+5.32
3Kjetil HagenAsker Skiklubb56.03+11.06

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilda ØfsthusAsker SK38.32

H50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund GravirAsker SK44.46
2Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb52.55+8.09
3Torstein KvaaleAsker Skiklubb54.00+9.14
4Roar NydalAsker Skiklubb1.19.16+34.30
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert

D50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete EngzeliusAsker Skiklubb49.01
2Marianne ArnesenAsker SK59.50+10.49
3Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.12.25+23.24

H60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar FossumAsker SK39.46
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HjermstadAsker SK49.15

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre KirkevikAsker SK50.57

H17B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar PedersenAsker SK41.16
2Per Anders YtterbøAsker SK45.48+4.32
3Øyvind GylverAsker Skiklubb54.23+13.07
4Haakon DolvenAsker Skiklubb56.56+15.40

D17B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin TandbergAsker SK45.57
2Janne GjesingAsker SK52.58+7.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor