Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp 3, Stampesletta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp 3, Stampesletta
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

Herrer - Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein BakkenLillehammer OK25.51
2Magne SvareLillehammer OK26.26+0.35
3Lars BukkehaveLillehammer OK27.12+1.21
4Tormod KleppaLillehammer OK28.02+2.11
5Edvard Horn Welle-StrandHeming Orientering31.32+5.41
6Lars BredalenNittedal Orientering31.50+5.59
7Geir EvensenLillehammer OK32.37+6.46
8Sindre Grøv SvensenLillehammer OK33.04+7.13
9Tormod PrestrudRudsbygd IL35.07+9.16
10Børge TaraldsenLillehammer OK37.59+12.08
11Gaute SkjelsvikLillehammer OK38.33+12.42
12Anders TaraldsenLillehammer OK38.48+12.57
13Kjell Joar RognstadLillehammer OK40.15+14.24
14Jon Birger SkansenRudsbygd IL40.49+14.58
15Jon TyldumRudsbygd IL41.06+15.15
16Kjell BrattbergsengenLillehammer OK41.25+15.34
Jørn PrestsæterLillehammer OKdiskvalifisert

Damer - Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Horn BirkelandHeming Orientering24.13
2Valborg MadslienLillehammer OK25.58+1.45
3Kari SvingheimLillehammer OK29.17+5.04
4Birgit KleppaLillehammer OK29.51+5.38
5Emma JohansonFredrikstad SK31.51+7.38
6Ane Holm GrønengLillehammer OK32.56+8.43
7Vera Vik BjarkøLillehammer OK33.48+9.35

Herrer - Mellomlang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein SkappelLillehammer OK38.11
2Jon Vegard LundeLillehammer OK46.15+8.04

Damer - Mellomlang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL26.16
2Guri LarssenLillehammer OK29.58+3.42
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK30.47+4.31
4Marit TyldumRudsbygd IL35.43+9.27

N-løype urangert

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ane BeitdokkenLillehammer OK33.43
Erik BeitdokkenLillehammer OK34.35
Hilde BjerkestuenLillehammer OK24.39
Johannes LinstadLillehammer OK33.41
Sverre LinstadLillehammer OK33.34
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK30.19
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK26.48
Ida Øverli StøenLillehammer OK22.55
Martin Lien StøenLillehammer OK26.37
Fredrik WedumLillehammer OK29.48

N-løype uten tid

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje LinstadLillehammer OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor