Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 3 mai 2017

A-lang menn

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL44.2511.06
2Tor Christopher FinkFørde IL48.01+3.3612.00
3Kristian BråtenFørde IL49.06+4.4112.16
4Asgeir ÅrdalFørde IL49.13+4.4812.18
5Marius DalinFørde IL50.34+6.0912.38
6Inger HalsSogndal IL50.43+6.1812.40
7Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar56.58+12.3314.14
8Yngve ÅrdalFørde IL1.00.32+16.0715.08
9Alexander  RyggFørde IL1.06.26+22.0116.36
10Johan MagerøyFørde IL1.09.53+25.2817.28
11Kurt GrønliFørde IL1.11.09+26.4417.47
12Åsmund BertelsenIL Tambarskjelvar1.19.41+35.1619.55
13Trygve Nummedal OsFørde IL1.19.46+35.2119.56
0Torodd OsFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Therese KusslidFørde IL1.02.0615.31
2Malene Hamn ElnesFørde IL1.27.36+25.3021.54
3Linea Marie KalstadFørde IL1.27.42+25.3621.55
Synnøve NyhammerFørde ILutenfor konkurranse

A-kort menn

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL41.3215.58
2Knut Even HoleFørde IL43.38+2.0616.46
3Fabian BergqvistJølster IL50.51+9.1919.33
4Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.05.02+23.3025.00
5Sivert Ospehaug KjenesFørde IL1.10.51+29.1927.15
0Egil NestandeFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL39.0915.03
2Anita E. HoleFørde IL1.05.26+26.1725.10
3Sol KlakeggFørde IL1.10.58+31.4927.17
4Karoline Ospehaug KjenesFørde IL1.11.11+32.0227.22
5Dorte GytriFørde IL1.13.51+34.4228.24

C-løype menn

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL24.4811.16
2Anders KvåleFørde IL26.49+2.0112.11
3Elias RavndalFørde IL26.50+2.0212.11
4Håkon GrønliFørde IL27.24+2.3612.27
5Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL29.43+4.5513.30
6Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar29.47+4.5913.32
7Martin Olai SpjutøyFørde IL49.40+24.5222.34
0Oscar Eliassen FinkFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EliasenFørde IL23.4610.48
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL41.13+17.2718.44
0Thale Eliassen FinkFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johannes AvedalFørde IL28.1131.18
0Aron Rygg HalbrendFørde IL16.3718.27
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL16.4718.38
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL16.3618.26
0Alfred Daling KorsøenFørde IL21.5824.24
0Jørgen KorsøenFørde IL30.37+2.2634.01
Jens ErikstadFørde ILutenfor konkurranse
Jakob L.  GilleshammerFørde ILutenfor konkurranse

N-løype kvinner

900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora N. AvedalFørde IL28.1031.17
0Mari GrønliFørde IL13.2014.48
0Maria HoffmanFørde IL18.1920.21
0Astrid KjenesFørde IL19.4521.56
0Eiril KlakeggFørde IL20.0722.21
0Vårin KlakeggFørde IL19.0521.12
0Ann Kristin KusslidFørde IL30.00+1.5033.20
0Elisabeth KusslidFørde IL30.00+1.5033.20
0Kaia Litsheim LøkkebøFørde IL22.1724.45
0Eva LovincicFørde IL19.4721.58
0Erle Folkestad SellevoldFørde IL28.13+0.0331.21
0Agate ØdvenFørde IL17.0118.54
Maren BråtenFørde ILutenfor konkurranse
Natalie RåheimFørde ILutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor