Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 2
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: tirsdag 30 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpenK | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | N-åpenL | C-åpen

N-åpen Kort

1 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Peder Husom -Folldal IF43.4126.47
Mads Berg JrIL Nansen25.5115.51
Vetle Stedal BrendryenFolldal IF23.1214.13
Vilja Stedal BrendryenFolldal IF22.5914.06
Birk BrennoddenFolldal IF35.0821.33
Martine Rød FeragenTynset IF23.4914.36
Brage HusomFolldal IF22.5214.01
Eirin HusomFolldal IF22.5114.01
Sondre HusomFolldal IF39.2224.09
Ivar KjønsbergFolldal IF35.1321.36
Markus KjønsbergFolldal IF39.2324.09
Oline KjønsbergFolldal IF22.2813.46
Peder Angel Lundquist LangenOs IL24.1914.55

D -10

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline Rød FeragenTynset IF29.2818.04
Synne Kvittum NytrøenTynset IF20.1912.27

D 11-12

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid SchjølbergRøros IL33.0813.05
2Guro SchjølbergTynset IF35.27+2.1914.00

D 13-14

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL21.527.41
2Eline Horten JordetVingelen IL25.01+3.098.48

D 13-16C

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Tørhaug BrevadKvikne IL47.5918.57
2Emilie ScharerKvikne IL50.15+2.1619.51
0Emilie ScharerKvikne ILutenfor konkurranse

D 15-20B

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gina NygårdTynset IFdiskvalifisert

D 17-20

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF45.1810.21
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.17.35+32.1717.45
Anna Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

D 40-

4 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF59.5913.43
2Anne Mette GrøtliKvikne IL1.02.08+2.0914.13

D 50-

3 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari OsmoenOs IL38.4211.56
2Anne Mette NormannTynset IF48.26+9.4414.56
3Birgit Wikan BergIL Nansen49.51+11.0915.23
4Britt Laila NilsgårdRøros IL50.52+12.1015.41
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF53.29+14.4716.30
6Helene RustenTynset IF1.22.30+43.4825.27
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.38.32+59.5030.24
0Ellen Devold RogneTynset IFdiskvalifisert

D 60-

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marian EggenAlvdal IL1.11.4222.07
2Maren SandvoldOs IL1.25.34+13.5226.24

D 70-

2 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig VingelenVingelen IL49.3317.26
2Grete UrsetVingelen IL50.41+1.0817.50
3Sigrid MeliOs IL53.51+4.1818.57
4Astrid VigenstadLillehammer54.31+4.5819.11
5Anne-Mari HaagensenOs IL1.15.32+25.5926.35

H 13-14

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian Rød FeragenTynset IF31.5611.14

H 13-16C

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert HusomFolldal IF56.0122.08

H 15-16

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35.288.06
2Jonas HylenKvikne IL1.20.03+44.3518.19
0Jørgen SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

H 17-20

5 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41.217.52

H 21-

5 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNTNUI49.129.22
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm2.00.29+1.11.1722.56
0Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IFbrutt

H 40-

4 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Arild SkjevdalRøros IL34.377.55
2Børge RøhjellFolldal IF46.29+11.5210.38
3Sigbjørn NygårdTynset IF48.47+14.1011.09
4Leif Arne NytrøenTynset IF57.59+23.2213.16
5Pål HusomFolldal IF1.09.59+35.2216.00

H 50-

4 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SvergjaKvikne IL35.568.13
2Frode SjøvoldRøros IL37.01+1.058.28
3Petter GullikstadRøros IL39.03+3.078.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Atle BergIL Nansen41.34+5.389.30
5Terje SchjølbergRøros IL47.51+11.5510.56
6Jon Inge BreenÅlen IL51.03+15.0711.40

H 60-

3 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge SundbergRøros IL30.269.23
2Asmund PedersenAlvdal IL39.00+8.3412.02
3Johan Ragnar EggenAlvdal IL49.05+18.3915.08
4Lasse AndreasenFolldal IF58.07+27.4117.56

H 70-

3 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KalbækkenTynset IF51.1415.48
2Reidar MyliusÅlen IL53.42+2.2816.34
3Tor ØstvangOs IL54.30+3.1616.49
4Lars ButtingsrudVingelen IL56.37+5.2317.28
5Bjørn Ivar RyenVingelen IL56.57+5.4317.34
6Erik HaagensenOs IL1.18.35+27.2124.15

H 80-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads BergIL Nansen50.3917.50

N-åpen Lang

3 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård KjønsbergFolldal IF27.387.14
2Bente HortenVingelen IL29.13+1.357.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor