Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 26 desember 2017

Damer - Tøfflus

3 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK36.5211.20
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.07+2.1512.02
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL49.31+12.3915.14
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL56.53+20.0117.30
5Hanna JohanssonHedrum OL59.03+22.1118.10
6Katrine van RaaijHedrum OL1.00.48+23.5618.42
7Kaja Barsnes FrøydSogndal IL1.02.11+25.1919.08
8Lise HorntvedtLarvik OK1.03.16+26.2419.28
9Kristin JohanssonHedrum OL1.08.30+31.3821.04
10Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.09.07+32.1521.16
11Mie ZagarLarvik OK1.13.02+36.1022.28
12Elin BordøyHedrum OL1.14.04+37.1222.47
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKbrutt

Damer - Tøffeln

5 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa FremstadLarvik OK57.269.51
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.01.32+4.0610.33
3Mai Britt BjørkSandefjord OK1.01.36+4.1010.33
4Marit Melby JacobsenNTNUI1.01.44+4.1810.35
5Live Bredholt JørgensenNTNUI1.01.59+4.3310.37
6Kristin Melby JacobsenLardal OL1.02.05+4.3910.38
7Hanne VassendPorsgrunn OL1.03.54+6.2810.57
8Lovise FremstadNTNUI1.19.26+22.0013.37
9Elise AusenPorsgrunn OL1.21.49+24.2314.02
10Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.21.53+24.2714.02
11Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.28.22+30.5615.09
12Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.28.30+31.0415.10
13Berit DanielsenIL Tyrving1.29.28+32.0215.20
14Randi Kristin NærumLarvik OK1.46.51+49.2518.19
Kristine AusenNTNUIikke startet

Damer - Tøffen

10 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK2.11.2612.06

Herrer - Tøfflus

3 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL44.1113.35
2Tor Sverre SkåraEgersund OK50.28+6.1715.31
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn50.32+6.2115.32
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.05+9.5416.38
5Roy GjerdingOK Moss54.50+10.3916.52
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken58.13+14.0217.54
7Sven Helge HorntvedtLarvik OK1.02.29+18.1819.13
8Per Øystein AndersenLarvik OK1.05.40+21.2920.12
9Magnar ØvreåsBotne SK1.08.48+24.3721.10
10Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.20.42+36.3124.49
11Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.36.12+52.0129.36
Morten Bjørningstad KristoffersenLarvik OKikke startet

Herrer - Tøffeln

5 830 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian FrøydSogndal IL56.489.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Lars FremstadLarvik OK57.00+0.129.46
3Theodor BjørkSandefjord OK57.06+0.189.47
4Jørgen FrøydLarvik OK1.01.26+4.3810.32
5Erik Bergsvik HolterLarvik OK1.01.48+5.0010.36
6Halvard KornmoPorsgrunn OL1.03.16+6.2810.51
7Tom AasrumHedrum OL1.05.41+8.5311.15
8Espen RaastadSkien OK1.06.48+10.0011.27
9Espen JohnsenHedrum OL1.08.42+11.5411.47
10Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.08.51+12.0311.48
10Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.08.51+12.0311.48
12Jesper FlogstadIL Hauken1.09.47+12.5911.58
13Terje LudvigsenLarvik OK1.14.02+17.1412.41
13Kristian ThaysLarvik OK1.14.02+17.1412.41
15Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.21.07+24.1913.54
16Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.21.51+25.0314.02
17Helge FossheimHedrum OL1.22.00+25.1214.03
18Eelco van RaaijHedrum OL1.24.44+27.5614.32
19Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.25.53+29.0514.43
20Ole JohanssonPorsgrunn OL1.27.57+31.0915.05
21Harald OmlandSkien OK1.28.40+31.5215.12
22Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.28.43+31.5515.13
23Bjørn LiePorsgrunn OL1.29.18+32.3015.19
24Jakob KløverødPorsgrunn OL1.29.33+32.4515.21
25Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.29.35+32.4715.21
26Arnt Erik HolterLarvik OK1.40.14+43.2617.11
27Einar DrengLarvik OK1.47.21+50.3318.24
28Oskar KaaløySandefjord OK1.53.12+56.2419.25
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet

Herrer - Tøffen

10 860 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.25.597.55
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.26.03+0.047.55
3Sindre R HoltHedrum OL1.26.06+0.077.55
4Cornelius BjørkSandefjord OK1.26.30+0.317.57
5Dag Steinar RagvinBø OL1.39.04+13.059.07
6Thore KornmoPorsgrunn OL1.39.14+13.159.08
7Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.44.46+18.479.38
8Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.53.35+27.3610.27
9Dag AusenPorsgrunn OL1.58.41+32.4210.55
10Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2.00.15+34.1611.04
11Viljan van RaaijHedrum OL2.11.39+45.4012.07
12Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK2.11.57+45.5812.09
13Iver RingheimLarvik OK2.17.30+51.3112.39
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.19.11+53.1212.48
15Stein BlomsethLillomarka OL2.24.36+58.3713.18
16Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.37.52+1.11.5314.32
17Tor RingstadHedrum OL2.46.02+1.20.0315.17
Jens Didrik BergLarvik OKbrutt
Karl FremstadBækkelagets SKbrutt
Tobias KristensenLarvik OKbrutt
Gisle NysæterSkien OKbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet

Tøffer'n(N)

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Annika van RaaijHedrum OLbrutt
Ole Magnus StoremyrIL Haukenbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor