Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Flex-O-løp Kyrkjevollen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-O-løp Kyrkjevollen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16B | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 40- | D 40-B | D 40-C | D 50- | D 50-B | D 50-C | D 60- | D 60-B | D 60-C | D 70- | D 70-B | D 70-C | D 80-C | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16B | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 40- | H 40-B | H 40-C | H 50- | H 50-B | H 50-C | H 60- | H 60-B | H 60-C | H 70- | H 70-B | H 70-C | H 80- | H 80-C | Trim Lang | Trim Mellom | Trim Kort | Trim Nybegynner

N-åpen

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)20.0320.03
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)24.5524.55
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)24.2624.26

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK29.3114.03
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK29.32+0.0114.03
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK31.31+2.0015.00

D 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb40.0212.54
2Hilde OhrGanddal IL48.12+8.1015.32

D 13-16B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb37.4212.09
2Celina Iversen ÅseEgersund OK49.47+12.0516.03

D 15-16

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35.038.32
2Nora SvendsenGanddal IL40.12+5.099.48
3Ida MonsenEgersund OK42.14+7.1110.18
4Julie PuntervoldEgersund OK55.16+20.1313.28
0Ingrid LamarkGanddal ILutenfor konkurranse

D 17-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb49.4112.07

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb40.409.55
2Vibeke LamarkGanddal IL46.06+5.2611.14
3Mariann SveinsvollGanddal IL56.53+16.1313.52

D 40-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK32.2110.26
2Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)41.43+9.2213.27

D 50-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL46.3611.21

D 70-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb35.4811.32
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.47+3.5912.50

H -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.3421.13

H 13-14

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL27.408.55
2Øyvind LamarkGanddal IL27.59+0.199.01
3Edvin AakreEgersund OK28.45+1.059.16
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK36.39+8.5911.49
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.46+10.0612.10
6Thomas Barvik MælandGanddal IL41.42+14.0213.27
7Jonas Årvik SandalGanddal IL43.17+15.3713.57
8Aksel DommersnesGanddal IL44.22+16.4214.18
9Erlend BremnesGanddal IL44.24+16.4414.19
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert
0Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL42.1410.18
2Tobias RøddeGanddal IL44.16+2.0210.47
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL45.29+3.1511.05
4Alexander HorpestadEgersund OK49.05+6.5111.58

H 17-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd OftedalÅlgård Orientering28.597.04
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb29.30+0.317.11
3Mathieu McGuireGanddal IL44.30+15.3110.51
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarte SolaStavanger Orienteringsklubb1.06.3021.27
2Tommy TorgersenNOTEAM1.14.00+7.3023.52

H 40-

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb37.389.10
2Gunnar PettersonEgersund OK38.19+0.419.20
3Helge RisaStavanger Orienteringsklubb40.28+2.509.52
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK42.02+4.2410.15
0Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb33.438.13
2Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering35.33+1.508.40
3Trond LamarkGanddal IL37.25+3.429.07
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb39.21+5.389.35
5Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)39.43+6.009.41
6Svein-Erik KvameGanddal IL40.17+6.349.49
7Tor Sverre SkåraEgersund OK42.02+8.1910.15
8Per Ingar HadlandGanddal IL42.36+8.5310.23
9Tor BrekkenGanddal IL44.12+10.2910.46
10Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb55.47+22.0413.36

H 60-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb41.4310.10
2Kjell SvihusGanddal IL50.32+8.4912.19

H 70-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb1.00.3314.46
0Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb31.0110.00
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.20+4.1911.23

Trim Mellom

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna TaksdalGanddal IL35.0311.18

Trim Kort

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb30.2014.26
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27.1612.59
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb30.1614.24
Sølvi V. SakseidStavanger Orienteringsklubb30.3514.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor