Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2017
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 20 juni 2017

H 13-16

3 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.10.3122.10

D 13-16

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.5620.13
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.08.30+4.3421.40

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering23.50

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma24.37

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering39.57
2Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1.07.01+27.04

D 17-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK45.0212.38
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering47.50+2.4813.26
3Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering52.01+6.5914.36
4Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering1.14.01+28.5920.47
5Malin HaugeHisøy OK1.36.11+51.0927.01

H 11-12

3 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas Klubbenes WeibyIK Grane Arendal Orientering19.485.51
2Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering38.08+18.2011.16

H 11-12N

4 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gafsan DawdIK Grane Arendal Orientering23.505.20

H 13-16C

4 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering56.1112.35
2Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering1.06.59+10.4815.01

H 13-16N

4 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma23.275.15

H 17-

4 460 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering44.139.54
2Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering51.00+6.4711.26
3Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering51.45+7.3211.36
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering54.21+10.0812.11
5Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering55.49+11.3612.30
6Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.04.01+19.4814.21
7Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.04.30+20.1714.27
8Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.08.56+24.4315.27
9Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.12.31+28.1816.15
10Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering1.18.32+34.1917.36
11Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering1.19.18+35.0517.46
12Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.19.27+35.1417.48
13Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.48.00+1.03.4724.12
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer åpen

3 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne OmdalKongsberg OL1.15.4422.24

Herrer åpen

4 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Rune PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor