Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 10 mai 2017

N1 Nybegynner

1 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Fidje GrytingGjerstad IL17.4013.29
2Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL20.16+2.3615.28
3Simen Gloppe HaganeHope IL24.11+6.3118.27
4Jeremy John AquirreHope IL24.14+6.3418.29
5Christian ÅnonsenØyestad IF allianse25.23+7.4319.22
6Hannah Broers DamsgaardHisøy OK33.30+15.5025.34

H1 Nybegynner

1 310 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav BerganVegårshei IL12.429.41
2Jørgen FlatenVegårshei IL14.58+2.1611.25
3Andreas NærestadVegårshei IL23.36+10.5418.00
4Ivar FlatenVegårshei IL25.42+13.0019.37
5Grunde StebekkVegårshei IL26.12+13.3020.00
6Jens Kristian NordabergTvedestrand26.14+13.3220.01
7Olav BakkenVegårshei IL27.11+14.2920.45
8Lars BakkenVegårshei IL28.52+16.1022.02
9Jonas Hagane-LagerVegårshei IL36.42+24.0028.00
10Erik Broers DamsgaardHisøy OK37.28+24.4628.36

D1 Nybegynner

1 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva NærestadVegårshei IL23.2617.53
2Wiktoria Kinga DuleweskaTvedestrand26.01+2.3519.51
3Aurora S NorabergTvedestrand26.11+2.4519.59
4Anna BjorvattenVegårshei IL28.20+4.5421.37
5Solveig SundeVegårshei IL30.11+6.4523.02
6Eline BerganVegårshei IL34.29+11.0326.19
7Ingrid HaugenesHisøy OK41.37+18.1131.46
8Anniken FossnesHisøy OK41.44+18.1831.51

H2 C-nivå

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian TrydalHope IL23.3313.51
2Petter DalenVegårshei IL23.40+0.0713.55
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering24.28+0.5514.23
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering24.33+1.0014.26
5Jonas Skajå OlimstadFroland IL47.00+23.2727.38

D2 C-nivå

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK20.4512.12
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse29.14+8.2917.11
3Hanna EriksenVegårshei IL29.32+8.4717.22
4Therese NilsenIL Imås43.54+23.0925.49
5Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL1.02.04+41.1936.30

H3 B-nivå

1 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SommerfeltNOTEAM30.1415.25
2Tony HalsallOtra IL33.18+3.0416.59
3Reidar GrøsleAustre Moland IL44.30+14.1622.42
4Thomas FossnesHisøy OK48.07+17.5324.32
5Oskar KnudsenHisøy OK48.09+17.5524.33
6Andreas TømtIL Imås1.24.34+54.2043.08

D3 B-nivå

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nanna Lauvland FlatenVegårshei IL32.5116.45
2Ingeborg BøbelIL Imås45.09+12.1823.02

H4 A-nivå kort

3 060 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik HirschIF Trauma35.1911.32
2Geir Henrik HirschIF Trauma38.44+3.2512.39
3Atle NilsenVegårshei IL41.39+6.2013.36
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering41.54+6.3513.41
5Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse42.41+7.2213.56
6Inge HaugeHisøy OK44.32+9.1314.33
7Egil FossumIK Grane Arendal Orientering46.01+10.4215.02
8Trond FossnesHisøy OK48.36+13.1715.52
9Widar Taxth LølandHisøy OK48.55+13.3615.59
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering50.12+14.5316.24
11Inge SkjæveslandIF Trauma50.37+15.1816.32
12Kristen DalandIL Imås51.02+15.4316.40
13Ove KjetsåOtra IL51.42+16.2316.53
14Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.06.44+31.2521.48
15Åge AashamarFlosta IL1.15.42+40.2324.44

D4 A.nivå kort

3 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL40.1613.09
2Marianne HaugeHisøy OK40.36+0.2013.16
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK42.21+2.0513.50
4Tone Fidje GrytingGjerstad IL46.46+6.3015.16
5Tove FossnesHisøy OK1.01.16+21.0020.01

H5 A-nivå lang

3 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28.367.23
2Per Olav NærestadIF Trauma32.35+3.598.25
3Anders VestølVegårshei IL33.03+4.278.32
4Helge GisholtOK Skeidi33.16+4.408.35
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL35.53+7.179.16
6Tallak Olav GrytingGjerstad IL36.42+8.069.28
7Erling FredriksenIF Trauma36.44+8.089.29
8Terje UrfjellIL Imås39.30+10.5410.12
9Bjørn Idar SætranIF Trauma44.06+15.3011.23
10Mads Henrik SandnesHope IL44.19+15.4311.27
11Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse48.47+20.1112.36
12Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering48.56+20.2012.38
13Ole Tom KrokenVegårshei IL49.06+20.3012.41
14Finn PettersenGjerstad IL50.17+21.4112.59
15Øyvin SimonsenIL Imås50.32+21.5613.03
16Kåre UlevågTvedestrand51.38+23.0213.20
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL53.25+24.4913.48
18Einar EskiltHisøy OK53.45+25.0913.53
19Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering53.55+25.1913.55
20Kjell SandåkerIL Imås59.05+30.2915.16
21Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.00.41+32.0515.40
22Andreas SommerfeldtVegårshei IL1.04.31+35.5516.40

D5 A-nivå lang

3 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK39.5310.18
2Silje HaugeHisøy OK44.20+4.2711.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor