Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 31 mai 2017

Klasser: Visa alla | D-12 | H-12 | D 13-16 | H 13-16 | D 17- | H 17- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | N-åpen

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK10.45

D 13-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.14
2Martine SkjelsvikLillehammer OK14.27+0.13
3Oline HyttebakkLøten o-lag19.22+5.08
4Emma Bangstad BergersenHamar OK23.11+8.57

H 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK13.00
2Grunde IsaksætreGrue IL13.05+0.05
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK15.18+2.18
4Mats LindaasElverum OK15.44+2.44
5Anders TaraldsenLillehammer OK16.44+3.44
6Iver HyttebakkLøten o-lag17.12+4.12
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17.23+4.23
8Gaute LindaasElverum OK19.25+6.25
9Petter Stensli ForsethLøten o-lag21.13+8.13

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.23
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.18+0.55
3Evine Westli AndersenLøten o-lag18.35+2.12
4Hilde GrønengLillehammer OK19.32+3.09
5Ane Holm GrønengLillehammer OK19.34+3.11
6Heidi Therese WiestVang OL20.14+3.51
7Eli StensliLøten o-lag28.30+12.07

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind WiggenByåsen IL15.39
2Sveinung SyversenHamar OK17.40+2.01
3Lars BukkehaveLillehammer OK18.17+2.38
4Jostein Svaland DaleVang OL18.25+2.46
5Torgeir SulheimLillehammer OK18.56+3.17
6Jakob PhysantLillehammer OK19.12+3.33
7Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK19.44+4.05
8Ingvar RafdalStord Orientering24.49+9.10
9Fredrik SveenVang OL25.16+9.37

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode HaugHamar OK22.56
2Frode BergersenHamar OK25.26+2.30
3Kristian StorsveenLøten o-lag29.24+6.28
4Stig WiestVang OL30.30+7.34
5Herman BakkeLøten o-lag32.56+10.00
6Knut AndersenLøten o-lag45.52+22.56

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL20.22

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald ØstbyeElverum OK17.42
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger E. VamnesHamar OK32.40

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje MalmHamar OK20.59
2Knut WikstrømRingsaker OK22.57+1.58
3Jon Vegard LundeLillehammer OK27.34+6.35

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK12.03
2Sofie TaraldsenLillehammer OK15.28
3Ane BeitdokkenLillehammer OK15.49
4Erik BeitdokkenLillehammer OK16.13
5Martin Lien StøenLillehammer OK20.16
6Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK20.35
7Ville Munch LanggårdLillehammer OK20.42
8Andrea Storlien UhlenLillehammer OK30.46
9Lindsey FlagstadLillehammer OK37.44
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor