Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 10
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 6 september 2017

Klasser: Visa alla | UL | HL | DL | HM | DM | HK | DK | DC | HC | HN | DN | A

Ultralang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL1.13.21
2Geir ElvhaugGjerdrum OL1.23.35+10.14
3Robin Larsson HovinUllensaker OL1.24.01+10.40
4Gaute FosstveitUllensaker OL1.24.21+11.00
5Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL1.30.45+17.24
6Tor StrandEidsvoll OL1.31.05+17.44
7Anders HorveiFrogner OL1.36.02+22.41
Simen ElvhaugGjerdrum OLdiskvalifisert

H Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten OL53.25

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marita HernandezToten Troll1.15.11

H Mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL47.37
2Roar SaxhaugEidsvoll OL49.22+1.45
3John Thomas PetersenNittedal OL50.26+2.49
4Terje AntonsenEidsvoll OL1.10.26+22.49
Kristian RyenUllensaker OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Larsson HovinUllensaker OL50.45
Lis DæhliLøten OLdiskvalifisert

H Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL47.54
2Odd GundersenEidsvoll OL52.24+4.30
Odd SlettenUllensaker OLdiskvalifisert

D Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL51.03

D C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne StensletUllensaker OL39.10
2Nanna BerganFrogner OL47.21+8.11
3Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL1.24.30+45.20

H C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christopher G. HøeUllensaker OL37.45
2Mathias AndreassenUllensaker OL43.38+5.53
3Alexander SlettenUllensaker OL43.51+6.06
4Morten EngebretsenGjerdrum OL49.09+11.24

H Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristoffer EngebretsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle FosstveitUllensaker OL38.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor