Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 9
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 30 august 2017

Klasser: Visa alla | HL | DL | HM | DM | HK | DK | HN | DN | A

H Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL38.22
2Jostein HaugVallset/Stange39.37+1.15
3Tommy SkårbøUllensaker OL40.06+1.44
4Terje AntonsenEidsvoll OL40.23+2.01
5Tron Erik HovindUllensaker OL40.27+2.05
6Knut SaxhaugEidsvoll OL41.46+3.24
7Terje BråtenUllensaker OL42.39+4.17
8Roar SaxhaugEidsvoll OL44.15+5.53
9Tom EidsæthterEidsvoll OL44.47+6.25
10Geir ElvhaugGjerdrum OL45.06+6.44
11Gaute FosstveitUllensaker OL45.38+7.16
12Knut EngenNes OL45.53+7.31
13Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL55.11+16.49
14Christoffer SlettenUllensaker OL55.48+17.26
15Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL59.44+21.22
16Tor StrandEidsvoll OL59.52+21.30
Simen ElvhaugGjerdrum OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida EngenNes OL49.26
2Lis DæhliLøten OL51.33+2.07
3Marita HernandezToten Troll53.37+4.11

H Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard GundersenEidsvoll OL33.31
2Simen SaxhaugEidsvoll OL40.40+7.09
3Odd GundersenEidsvoll OL43.11+9.40
4Terje EllefsenUllensaker OL43.56+10.25
5Ivar MonsrudNes OL58.28+24.57
6Per SørbergFrogner OL1.13.53+40.22

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd SlettenUllensaker OL21.24
2Håvard EikGjerdrum OL26.39+5.15
3Alexander SlettenUllensaker OL28.57+7.33
4Magnus MyranEidsvold Værks skiklubb37.10+15.46
5Erling AmdahlEidsvoll OL39.08+17.44
6Brage FosstveitUllensaker OL43.13+21.49
7Jan LøvliHurdal OL49.56+28.32
Erlend GundersenEidsvoll OLdiskvalifisert
Even EnghEidsvoll OLdiskvalifisert

D Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna HansenEidsvold Værks skiklubb37.07
2Bente AarhusNes OL42.26+5.19
Tina BjørnstadEidsvoll OLdiskvalifisert

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius MyranEidsvoll OL19.38
Erik SaxhaugEidsvoll OLdiskvalifisert

D Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle FosstveitUllensaker OL41.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor