Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 8
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 23 august 2017

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik RustadGjerdrum OL45.14
2Anders HorveiFrogner OL49.25+4.11
3Dag ØkernFrogner OL49.33+4.19
4Carl Erik WasbergOppsal50.21+5.07
5Tommy SkårbøUllensaker OL53.31+8.17
6Terje BråtenUllensaker OL58.26+13.12
7Terje AntonsenEidsvoll OL1.01.02+15.48
8Tron Erik HovindUllensaker OL1.04.28+19.14
9Christoffer SlettenUllensaker OL1.08.58+23.44
10Pål NæssGjerdrum OL1.18.18+33.04
11Kristian RyenUllensaker OL1.21.22+36.08

H Mellom

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL46.22
2Simen ElvhaugGjerdrum OL46.54+0.32
3Geir ElvhaugGjerdrum OL51.16+4.54
4Ivar StrømstadUllensaker OL51.45+5.23
5John Thomas PetersenNittedal OL54.42+8.20
6Jan Tore GundersenEidsvoll OL56.50+10.28
7Jo MinkenGjerdrum OL57.56+11.34
8Arne KongsnesKobotn og Skimt59.52+13.30
9Lars SaxhaugEidsvoll OL1.06.05+19.43
10Robert ØksnesGjerdrum OL1.14.54+28.32

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL54.42
2Anne Grethe RustadGjerdrum OL55.27+0.45
Lene KinnebergGjerdrum OLdiskvalifisert

H Kort

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Stumo NytrøenSkigruppa39.52
2Markus MikkelsenSkigruppa40.32+0.40
3Herman MoerSkigruppa42.53+3.01
4Jørgen Kobbersletten PettersenSkigruppa42.55+3.03
5Håvard EikGjerdrum OL47.43+7.51
6Per SørbergFrogner OL52.50+12.58
7Terje EllefsenUllensaker OL54.27+14.35
8Sindre Moe LandenGjerdrum OL56.57+17.05
9Skiløper xxGjerdrum OL1.01.29+21.37
10Sigve Snerlebakken AamodtGjerdrum OL1.01.42+21.50
11Knut EngenNes OL1.02.32+22.40
12Brage MinkenGjerdrum OL1.02.57+23.05
13Ivar MonsrudNes OL1.04.14+24.22
14Erling Bråthen HynneSkigruppa1.04.24+24.32
15Kristian Fredrik ÅnerudSkigruppa1.18.00+38.08
16Skiløper xxSkigruppa1.20.00+40.08
17Sebastian HellstrømSkigruppa1.20.03+40.11

D Kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marita HernandezToten Troll42.50
2Sissel EskelandPrivat43.52+1.02
3Monica MoerGjerdrum OL48.53+6.03
4Ida EngenNes OL50.51+8.01
5Tina ØkernFrogner OL51.31+8.41
6Berit SaxhaugEidsvoll OL51.39+8.49
7Nanna BerganFrogner OL52.59+10.09
8Nora SørbergFrogner OL54.33+11.43
9Inger DøhlenGjerdrum OL1.00.45+17.55
10Annikken HoltheSkigruppa1.00.49+17.59
11Mia Nygaard ØstrengSkigruppa1.01.27+18.37
12Kari HovindUllensaker OL1.07.49+24.59
13Camilla FosstveitUllensaker OL1.13.35+30.45
14Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL1.18.05+35.15
Mille Johnsen ØiomSkigrupadiskvalifisert

H Nybegynner

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenGjerdrum IL25.45
2Oscar Wetting IversenGjerdrum OL29.09+3.24
3Brage Snerlebakken AamodtGjerdrum OL33.44+7.59
4Brage FosstveitUllensaker OL34.36+8.51
5Erle FosstveitUllensaker OL1.08.35+42.50
William Wøllo BjørnsengenSkigruppadiskvalifisert

D Nybegynner

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline AndersenGjerdrum OL31.29
2Bente AarhusNes OL36.28+4.59
3Mary Elanor MclaughlinGjerdrum OL37.17+5.48
4Therese LandènGjerdrum OL48.36+17.07
5Tuva NørveGjerdrum OL59.58+28.29
6Guro NørveGjerdrum OL1.01.48+30.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor