Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 5 "Drømmemila"

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 5 "Drømmemila"
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 7 juni 2017

Drømmemila Herrer

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL10.32
2Arne SaxhaugEidsvoll OL11.34+1.02
3Dag ØkernFrogner OL12.01+1.29
4Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL12.25+1.53
5Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL12.36+2.04
6Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL12.44+2.12
7Tor StrandEidsvoll OL14.14+3.42
8Per SørbergFrogner OL14.47+4.15
9Roar SaxhaugEidsvoll OL14.52+4.20
10Trond Erik HovindUllensaker OL14.56+4.24
11Gaute FosstveitUllensaker OL15.14+4.42
12Terje BråtenUllensaker OL15.19+4.47
13Odd GundersenEIdsvoll OL15.27+4.55
14Simen SaxhaugEidsvoll OL15.37+5.05
15Terje AntonsenEidsvoll OL15.39+5.07
16Geir ElvhaugGjerdrum OL15.52+5.20
17Simen ElvhaugGjerdrum OL16.43+6.11
18Kristian RyenUllensaker OL20.14+9.42
19Jan SveenUllensaker OL20.41+10.09
20Jan Tore GundersenEidsvoll OL20.52+10.20
21Ole Henrik HytjanstorpEidsvoll OL22.06+11.34
22Knut SaxhaugEidsvoll OL24.21+13.49
23Ivar MonsrudNes OL29.21+18.49
24Brage FosstveitUllensaker OL30.12+19.40
25Ivar R SaxhaugEidsvoll OL39.19+28.47

Drømmemila Damer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathilde SønsterudbråtenGjerdrum OL13.52
2Turid Kamstrup HovindUllensaker OL15.13+1.21
3Marita HernandezToten Troll15.33+1.41
4Trine Ruud BråtenUllensaker OL15.54+2.02
5Ida EngenNes OL18.18+4.26
6Hanne StensletUllensaker OL18.35+4.43
7Emma SkårbøUllensaker OL21.21+7.29
8Anne Grethe AustadUllensaker OL22.32+8.40
9Oda ChristensenEidsvoll OL24.19+10.27
10Tina ØkernFrogner OL27.55+14.03
11Bente AarhusNes OL35.37+21.45
Tina BjørnstadEidsvoll OLbrutt

Rekruttmila Herrer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik SaxhaugEidsvoll OL7.30
2Ivar R SaxhaugEidsvoll OL8.00+0.30
3Aksel RueUllensaker OL9.07+1.37
4Thomas RyenUllensaker OL9.14+1.44
5Marius MyranEidsvoll OL9.40+2.10

Rekruttmila Damer

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL7.00
2Erle FosstveitUllensaker OL8.17+1.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor