Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: søndag 11 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsøaktiv
Isak Aronsen HæstadIL BUL-Tromsøaktiv
Olav Aronsen HæstadIL BUL-Tromsøaktiv
Kristoffer Bruvoll VaengSørreisa OLaktiv

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø39.15
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø45.12
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø47.40+2.28

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Jacobsen GaskiBardu IL1.19.33

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.28.31
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.31.29+2.58

D 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.16.11
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.27.02+10.51
3Liv-Iris SørgårdØverbygd IL1.59.58+43.47
Margrete GaskiBardu ILdiskvalifisert

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.30.35
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.40.23+9.48
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsøaktiv
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL1.14.26

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF1.21.51

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar JohannessenBjerkvik IF50.56
2Henning StrandIL BUL-Tromsø1.00.00+9.04

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gjermundsson UrsetIL BUL-Tromsø1.14.16
2Vegard StangnesOK Silsand1.28.56+14.40

H 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.19.51
2Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø2.05.55+46.04
Henrik JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert
Håkon NordmoMellembygd OLdiskvalifisert
Erling StangnesOK Silsanddiskvalifisert

H 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.13.43
2Håvard Krey HansenOK Silsand1.28.22+14.39
3Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.34.21+20.38
4Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL1.39.43+26.00
5Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.43.37+29.54
6Geir Myhr ØienRingsaker OK1.44.12+30.29
7Are WigaardOppsal Orientering1.55.15+41.32
8Espen JohannessenBjerkvik IF2.12.49+59.06
Håvar ØstvikBardu ILaktiv
Øyvind JohannessenGneist, ILdiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILikke startet
Torgeir SkjeldnesBardu ILikke startet

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø1.36.50
2Aslak FuglestadMellembygd OL1.40.58+4.08
3Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.53.04+16.14
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsøikke startet
Roar JørgensenSørreisa OLikke startet

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø54.31
2Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø55.59+1.28
3Håkon BrynjulfsenOK Silsand57.07+2.36
4Atle IversenIL BUL-Tromsø1.01.09+6.38
5Svein Harald HansenOK Silsand1.04.24+9.53
6Fred Arne JacobsenBardu IL1.04.53+10.22
7Hans-Martin VaengSørreisa OL1.11.06+16.35
8Harald StrandIL BUL-Tromsø1.25.35+31.04

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor MidttunSørreisa OL55.29
2Ivar HelgesenSørreisa OL57.07+1.38

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan LøvlundNordreisa IL47.40
Øyvind JohannessenBardu ILaktiv
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLdiskvalifisert
Einar MjølhusIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gerhard BrandseggIL Kampen1.04.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor