Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 8 Bakkebø/Lagård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 8 Bakkebø/Lagård
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 2 oktober 2017

Klasser: Visa alla | H17 | H40 | D17 | H15-16 | H55 | H65 | D15-16 | D40 | D55 | H13-14 | D13-14 | D65 | H10-12 | D10-12 | HNy | DNy | C-åpen | B-åpen | A-åpen

H17

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK18.307.24
2Thomas HadlandEgersund OK20.32+2.028.12
3Jørgen HetlandEgersund OK20.49+2.198.19
0Morten LaursenEgersund OKdiskvalifisert

H40

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge ÅseEgersund OK20.378.14
2Gunnar PettersonEgersund OK20.50+0.138.20
3Harald KlippenbergEgersund OK21.11+0.348.28
4Kjetil TorgersenEgersund OK21.49+1.128.43
5Nils Tore PuntervoldEgersund OK22.01+1.248.48
6Frank HansenEgersund OK22.42+2.059.04

D17

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK22.409.04
2Heidi BjørndalVaregg Fleridrett23.42+1.029.28
3Åshild Hausberg IversenEgersund OK35.01+12.2114.00

H15-16

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK21.4511.26

H55

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK17.279.11
2Per Ingar HadlandGanddal IL23.35+6.0812.24

H65

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK25.2813.24
2Ivar AalbuEgersund OK28.24+2.5614.56
3Tormod AaslidEgersund OK35.36+10.0818.44
4Arne BrandsbergEgersund OK37.49+12.2119.54

D15-16

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK24.2612.51
2Julie PuntervoldEgersund OK27.45+3.1914.36
0Ida MonsenEgersund OKutenfor konkurranse

D40

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK20.1110.37
2Inger Tone NygårdEgersund OK20.37+0.2610.51

H13-14

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK12.258.16
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK16.12+3.4710.48
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK19.02+6.3712.41

D65

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK22.3115.00
2Helga AaslidEgersund OK29.41+7.1019.47

H10-12

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK21.5516.51

D10-12

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie HellandEgersund OK14.3811.15
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.04+4.2614.40

HNy

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SkeieEgersund OK13.3811.21
2Stig Adrian AlbrechtEgersund OK20.20+6.4216.56
3Emil Fotland KolstøEgersund OK23.08+9.3019.16
4Marius B. LeidlandEgersund OK25.54+12.1621.35

DNy

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi L.H. BirkelandEgersund OK25.5521.35

C-åpen

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bjørg BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

B-Åpen

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit BrandsbergEgersund OK19.5213.14

A-åpen

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK22.5812.05
2Steinar HorpestadEgersund OK26.39+3.4114.01
3Leif Jarle SkåraEgersund OK27.52+4.5414.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor