Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 7 Tengs

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 7 Tengs
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 25 september 2017

Klasser: Visa alla | H17 | H40 | D17 | H15-16 | H55 | H65 | D15-16 | D40 | D55 | H13-14 | D13-14 | D65 | H10-12 | D10-12 | HNy | DNy | B/C-åpen | B/C-åpen | A-åpen | A-åpen

H17

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK37.439.40
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering44.15+6.3211.20
3Jørgen HetlandEgersund OK47.16+9.3312.07
4Asbjørn HegdalEgersund OK49.21+11.3812.39

H40

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Tore PuntervoldEgersund OK42.3210.54
2Gunnar PettersonEgersund OK47.18+4.4612.07

H15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK40.3415.01

H55

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK36.4213.35

H65

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK38.3214.16
2Ivar AalbuEgersund OK51.43+13.1119.09
3Tormod AaslidEgersund OK52.30+13.5819.26
4Arne BrandsbergEgersund OK1.06.01+27.2924.27

D15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK43.4616.12

D40

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK29.0710.47
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK35.23+6.1613.06
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK36.01+6.5413.20
4Monica HorpestadEgersund OK42.13+13.0615.38
5Hilde HetlandEgersund OK50.15+21.0818.36

H13-14

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK16.4411.57
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK23.23+6.3916.42
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK30.20+13.3621.40

H10-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering30.2921.46

D10-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK19.1413.44
2Hermine Iversen ÅseEgersund OK39.24+20.1028.08

HNy

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK32.3123.13
2Emil Fotland KolstøEgersund OK34.20+1.4924.31
3Erik Aarstad TorgersenEgersund OK46.57+14.2633.32

A-åpen mellom

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane M HellandEgersund OK31.4111.44
2Frank HansenEgersund OK32.23+0.4211.59
3Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.05+29.2422.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor