Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 29 august 2017

Egersund OK

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandH 60- (7)18.338.25
2Jan HetlandH 60- (7)19.07+0.348.41
2Julie M HellandD 11-12 (9)11.12+0.496.35
3Inger Skretting OpstadD 60- (5)28.27+2.5312.55
3Inger Tone NygårdD 17-59 (16)24.21+3.028.41
3Bjørn Vidar GunvaldsenH 60- (7)20.10+1.379.10
3Markus M. HellandH-Ny (11)21.18+1.5612.31
3Susanne EdvardsenB-Åpen (17)18.32+1.4610.17
3Ida MonsenD 15-16 (6)17.48+2.338.05
3Edvin AakreH 13-14 (12)15.10+1.268.25
3Synne Skeie PettersonD 11-12 (9)11.47+1.246.55
4Jane M HellandD 17-59 (16)24.29+3.108.44
4Kenneth MydlandH17-59 (23)21.13+1.247.34
4Ruben M. HellandH-Ny (11)21.21+1.5912.33
4Tom H. EdvardsenB-Åpen (17)18.35+1.4910.19
4Odin HorpestadH 11-12 (11)18.56+8.5611.08
4Thea Beate PuntervoldD 11-12 (9)13.32+3.097.57
5Jorunn HadlandD 17-59 (16)25.34+4.159.07
5Odd GarpestadH 60- (7)23.34+5.0110.42
5Celina Iversen ÅseD 15-16 (6)22.33+7.1810.14
6Anita Glenne KallhovdD 17-59 (16)26.32+5.139.28
6Terje VangloH 60- (7)24.42+6.0911.13
6Marthea HannisdalD-Ny (12)19.31+4.5111.28
6Bjørg BrandsbergC-Åpen (8)20.14+8.0611.54
6Julie PuntervoldD 15-16 (6)26.14+10.5911.55
7Arild OpstadH-Ny (11)26.56+7.3415.50
7Arne BrandsbergC-Åpen (8)21.04+8.5612.23
7Sondre BruunH 11-12 (11)22.10+12.1013.02
8Morten LaursenB-Åpen (17)23.38+6.5213.07
8Monica HadlandC-Åpen (8)30.02+17.5417.40
8Vegard BruunH 11-12 (11)23.44+13.4413.57
8Hermine Iversen ÅseD 11-12 (9)15.56+5.339.22
9Randi L.H. BirkelandD 17-59 (16)30.28+9.0910.52
9Harald KlippenbergH17-59 (23)24.43+4.548.49
9Christoffer Øen KvernstuenH 13-14 (12)20.36+6.5211.26
10Hilde HetlandD 17-59 (16)31.17+9.5811.10
10Gunnar PettersonH17-59 (23)25.09+5.208.58
10Vilde PuntervoldD-Ny (12)35.59+21.1921.10
10Erik Aa. TorgersenH-Ny (11)38.25+19.0322.35
10Åshild Hausberg IversenB-Åpen (17)24.50+8.0413.47
10Ole Andre BrandsbergH 13-14 (12)24.27+10.4313.35
11Gun Irene MonsenD 17-59 (16)35.29+14.1012.40
11Monica HorpestadB-Åpen (17)26.01+9.1514.27
13Steinar HorpestadB-Åpen (17)29.36+12.5016.26
14Ingunn VoilåsD 17-59 (16)37.40+16.2113.27
16Frank HansenH17-59 (23)28.18+8.2910.06
17Olav HannisdalH17-59 (23)28.29+8.4010.10
19Olav HellandH17-59 (23)31.56+12.0711.24
0Helge ÅseH17-59 (23)diskvalifisert
0Trond HadlandB-Åpen (17)diskvalifisert

Ganddal IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD 17-59 (16)21.197.36
1Janne Tjørhom AasheimD 15-16 (6)15.156.55
1Clemens Sundby ØxnevadH 15-16 (4)14.486.43
1Anna TaksdalD 11-12 (9)10.236.06
2Trine BolstadD 17-59 (16)23.47+2.288.29
2Marius RøddeH-Ny (11)19.44+0.2211.36
2Tore RøddeB-Åpen (17)18.24+1.3810.13
2Kristin BreivoldC-Åpen (8)14.12+2.048.21
2Tobias RøddeH 15-16 (4)15.27+0.397.01
2Andreas Nybak UrdalH 13-14 (12)14.58+1.148.18
3Per Ivar StoklandH17-59 (23)20.44+0.557.24
3Norah BreivoldC-Åpen (8)17.18+5.1010.10
3Markus Andreas BreivoldH 15-16 (4)18.41+3.538.29
4Kjell SvihusH 60- (7)22.37+4.0410.16
4Ingrid LamarkD 15-16 (6)19.32+4.178.52
4Ole Kristian TaksdalH 15-16 (4)20.07+5.199.08
4Øyvind LamarkH 13-14 (12)16.25+2.419.07
5Arve LundeH-Ny (11)21.52+2.3012.51
6Thomas Barvik MælandH 13-14 (12)17.38+3.549.47
7Vibeke LamarkD 17-59 (16)28.08+6.4910.02
7Knut SkjævelandH 60- (7)28.22+9.4912.53
8Ann Karin TjørhomD 17-59 (16)29.06+7.4710.23
8Arild SvihusB-Åpen (17)23.38+6.5213.07
9Pernille BreivoldD-Ny (12)27.34+12.5416.12
12Trond LamarkH17-59 (23)26.05+6.169.18
12Kristin BarvikB-Åpen (17)27.16+10.3015.08
13Jørgen BreivoldH17-59 (23)26.26+6.379.26
15Maria NilssonB-Åpen (17)44.25+27.3924.40
20Per Ingar HadlandH17-59 (23)42.40+22.5115.14

Sandnes IL (Rogaland)

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliH17-59 (23)19.497.04
1Idar JongenburgerH-Ny (11)19.2211.23
1Jarl ValdalB-Åpen (17)16.469.18
1May Bente ValdalC-Åpen (8)12.087.08
1Kaja PeikliD 13-14 (3)13.507.41
1Jone ValdalH 11-12 (11)10.005.52
1Markus RichterH 13-14 (12)13.447.37
2Tor Gunnar AkslandH17-59 (23)20.22+0.337.16
2Mari RichterD-Ny (12)15.20+0.409.01
2Julie AkslandD 13-14 (3)17.02+3.129.27
2Bjørnar PeikliH 11-12 (11)10.33+0.336.12
3Helene Pfluger HundeideD-Ny (12)16.02+1.229.25
4Kaja Hiorth MyklatunC-Åpen (8)18.50+6.4211.04
5Kim RichterH17-59 (23)21.23+1.347.38
5Ingeborg Roth AarskogD-Ny (12)18.36+3.5610.56
5Ole Morten ThingbøB-Åpen (17)18.58+2.1210.32
5Berit SolheimC-Åpen (8)19.47+7.3911.38
5Arild Pfluger HundeideH 11-12 (11)20.30+10.3012.03
5Thomas ValdalH 13-14 (12)17.07+3.239.30
5Alva ChristiansenD 11-12 (9)13.56+3.338.11
6Odne van ZantenH-Ny (11)24.50+5.2814.36
6Helge HundeideB-Åpen (17)20.54+4.0811.36
6Arnfinn SolheimH 11-12 (11)21.10+11.1012.27
6Marte Roth AarskogD 11-12 (9)14.47+4.248.41
7Ine Wathne ThingbøD-Ny (12)20.23+5.4311.59
7Cecilie HiorthB-Åpen (17)22.26+5.4012.27
7Ola Wathne ThingbøH 13-14 (12)19.05+5.2110.36
7Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (9)15.38+5.159.11
8Frida RichterD-Ny (12)20.27+5.4712.01
8Torkel Hiorth MyklatunH-Ny (11)35.58+16.3621.09
8Kalle JongenburgerH 13-14 (12)19.32+5.4810.51
9Emil Wathne ThingbøH-Ny (11)36.05+16.4321.13
9Thord SolheimH 11-12 (11)29.52+19.5217.34
9Evelyn Fernandes NødlandD 11-12 (9)18.51+8.2811.05
11Gustav LevangH 13-14 (12)28.18+14.3415.43
12Ragnhild RichterD 17-59 (16)35.58+14.3912.50
18Sveinung SvebestadH17-59 (23)29.20+9.3110.28
0Rune ChristiansenH17-59 (23)diskvalifisert
0Gunhild MagnussenB-Åpen (17)diskvalifisert
0Joel SkogeH 11-12 (11)diskvalifisert
0Dirk Einar van ZantenH 11-12 (11)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Turid NystrømD 60- (5)25.3411.37
2Gry Vikhamar ThengsD 60- (5)27.10+1.3612.20
2Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (6)17.17+2.027.51
4Haldis GlendrangeD 60- (5)28.57+3.2313.09
5Berit Ebbell OlsenD 60- (5)43.51+18.1719.55
6Stein Arne OlsenH17-59 (23)22.20+2.317.58
11Øystein AmundrudH17-59 (23)25.25+5.369.04
13Vilde Bårdsen HustoftD 17-59 (16)36.03+14.4412.52
14Espen Fyhn NilsenH17-59 (23)27.06+7.179.40
15Tone Cecilie NystrømD 17-59 (16)39.19+18.0014.02
15Pål BårdsenH17-59 (23)27.23+7.349.46
16Gro MarieroD 17-59 (16)1.10.52+49.3325.18
0Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (12)diskvalifisert

Ålgård Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandD-Ny (12)14.408.37
3Alida OftedalD 13-14 (3)17.42+3.529.50
3Samuel A StokkelandH 11-12 (11)11.53+1.536.59
4Lea StokkelandD-Ny (12)16.46+2.069.51
7Jan-Einar ØvremoH17-59 (23)23.37+3.488.26
8Sturla StokkelandH17-59 (23)24.38+4.498.47
11Marte H. MælandD-Ny (12)41.27+26.4724.22
11Morten Heigre MælandH-Ny (11)40.46+21.2423.58
12Anne Lill AndersonD-Ny (12)41.32+26.5224.25
14Solveig MælandB-Åpen (17)36.33+19.4720.18
0Lars Sigve OftedalH17-59 (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor