Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 6 Vannbassengane

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 6 Vannbassengane
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 4 september 2017

Klasser: Visa alla | H17 | H40 | D17 | H15-16 | H55 | H65 | D15-16 | D40 | D55 | H13-14 | D13-14 | D65 | H10-12 | D10-12 | HNy | DNy | B-åpen | B-åpen | C-åpen | C-åpen | A-åpen | A-åpen

H17

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen HetlandEgersund OK36.1710.22
2Olav HannisdalEgersund OK42.57+6.4012.16

H40

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK31.569.07
2Kjetil TorgersenEgersund OK32.44+0.489.21
3Geir FrøytlogEgersund OK33.08+1.129.28
4Gunnar PettersonEgersund OK35.14+3.1810.04
5Nils Tore PuntervoldEgersund OK39.43+7.4711.20
6Geir Anders HadlandEgersund OK45.55+13.5913.07
0Frank HansenEgersund OKdiskvalifisert

D17

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK32.339.18

H15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK34.3813.19

H55

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK23.379.05
2Jan HetlandEgersund OK30.16+6.3911.38
3Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK34.38+11.0113.19
4Eiliv Bjarne LønningenOtra IL56.20+32.4321.40

H65

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK1.03.1824.20

D15-16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldEgersund OK35.5113.47
2Celina Iversen ÅseEgersund OK42.39+6.4816.24

D40

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK34.1613.10
2Hilde HetlandEgersund OK38.09+3.5314.40

H13-14

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK19.439.51
2Edvin AakreEgersund OK23.16+3.3311.38
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK47.11+27.2823.35

D65

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK37.0718.33
2Helga AaslidEgersund OK53.09+16.0226.34

H10-12

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK30.0318.46

D10-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK13.518.39
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK16.02+2.1110.01
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK20.20+6.2912.42
4Sanne Joa BjerkreimEgersund OK37.39+23.4823.31

HNy

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben M. HellandEgersund OK23.1216.34
2Emil Fotland KolstøEgersund OK28.16+5.0420.11

DNy

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Egeland JonssonEgersund OK20.5714.57
2Elida Egeland JonssonEgersund OK21.44+0.4715.31

B-åpen

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK27.0313.31
1Steinar HorpestadEgersund OK27.0313.31
3Olav HellandEgersund OK28.58+1.5514.29

A-åpen

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane M HellandEgersund OK31.3012.06
2Per Ingar HadlandNOTEAM32.39+1.0912.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor