Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moro- Oløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moro- Oløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 19 juni 2017

Damer - kort løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild Hausberg IversenEgersund OK1.07.5322.37
2Inger Skretting OpstadEgersund OK1.19.55+12.0226.38
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK1.36.55+29.0232.18
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.37.02+29.0932.20
0Gun Irene MonsenEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK58.4315.52
2Jorunn HadlandEgersund OK1.01.50+3.0716.42
0Anita Glenne KallhovdEgersund OKdiskvalifisert
0Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - kort løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK50.2716.49
2Jan HetlandEgersund OK51.33+1.0617.11
3Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1.00.06+9.3920.02
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.08.59+18.3222.59
5Sondre HorpestadEgersund OK1.17.49+27.2225.56
6Steinar HorpestadEgersund OK1.17.56+27.2925.58
0Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
0Tornd HadlandEgersund OKdiskvalifisert
0Sindre PettersonEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thomas HadlandEgersund OKdiskvalifisert
0Frank HansenEgersund OKdiskvalifisert
0Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert
0Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert
0Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
0Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Nybegynnerløype

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK23.1411.37
2Vilde PuntervoldEgersund OK36.43+13.2918.21
3Ruben M. HellandEgersund OK37.33+14.1918.46
4Marius Birkeland LeidlandEgersund OK38.01+14.4719.00
4Elida Egeland JonssonEgersund OK38.01+14.4719.00
4Tilde Egeland JonssonEgersund OK38.01+14.4719.00
7Hedda Egeland JonssonEgersund OK38.02+14.4819.01
8Erik Aasrtad TorgersenEgersund OK38.06+14.5219.03
9Vegard BruunEgersund OK39.16+16.0219.38
10Sondre BruunEgersund OK39.27+16.1319.43
11Kaja SolliEgersund OK41.12+17.5820.36
12Monica HadlandEgersund OK44.05+20.5122.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor