Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 4 Kiellandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Kiellandskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 6 juni 2017

Klasser: Visa alla | H17 | H40 | D17 | H15-16 | H55 | H65 | D15-16 | D40 | D55 | H13-14 | D13-14 | D65 | H10-12 | D10-12 | HNy | DNy | B-åpen | B-åpen | C-åpen | C-åpen

H17

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen HetlandEgersund OK21.158.30
2Kenneth MydlandEgersund OK22.04+0.498.49
3Thomas HadlandEgersund OK22.57+1.429.10

H40

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK21.508.44
2Ingve AalbuEgersund OK22.05+0.158.50
3Helge ÅseEgersund OK23.16+1.269.18
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK27.37+5.4711.02
5Frank HansenEgersund OK29.08+7.1811.39
6Geir Anders HadlandEgersund OK29.32+7.4211.48

D17

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK21.098.27
2Jane M HellandEgersund OK28.06+6.5711.14

H15-16

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK23.0911.34

H55

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK17.408.50
2Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK22.33+4.5311.16
3Per Ingar HadlandGanddal IL26.48+9.0813.24

H65

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK25.0412.32
2Ivar AalbuEgersund OK27.04+2.0013.32
3Arne BrandsbergEgersund OK37.18+12.1418.39

D15-16

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK21.4910.54
2Celina Iversen ÅseEgersund OK27.08+5.1913.34
3Julie PuntervoldEgersund OK29.04+7.1514.32

D40

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK19.269.43
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK23.22+3.5611.41
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK24.53+5.2712.26
4Hilde HetlandEgersund OK27.06+7.4013.33

D55

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK28.2514.12
2Olaug F MydlandEgersund OK40.02+11.3720.01

H13-14

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK19.359.47
2Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK24.58+5.2312.29
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK35.39+16.0417.49

D10-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK24.5013.04
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK38.57+14.0720.30

HNy

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben M. HellandEgersund OK30.1125.09
2Markus M. HellandEgersund OK30.12+0.0125.10
3Otto MælandÅlgård Orientering42.41+12.3035.34

DNy

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linea HellandEgersund OK24.4820.40
2Hermine Iversen ÅseEgersund OK24.49+0.0120.40
3Vilde PuntervoldEgersund OK26.23+1.3521.59
4Anne-Lill AndersenÅlgård Orientering42.39+17.5135.32

B-åpen

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK24.1212.06
2Olav HellandEgersund OK25.31+1.1912.45
3Sondre HorpestadEgersund OK25.42+1.3012.51
4Steinar HorpestadEgersund OK25.47+1.3512.53

C-åpen

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK22.1811.44
2Solveig MælandÅlgård Orientering38.24+16.0620.12
0Monica HadlandEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor