Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 13 juni 2017

Egersund OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandH 60- (15)24.0910.58
1Thomas HadlandH17-59 (28)22.049.35
1Trond HadlandB-Åpen (10)24.4813.03
2Jorunn HadlandD 17-59 (16)25.02+0.4010.53
2Terje VangloH 60- (15)32.38+8.2914.50
2Silje HadlandB-Åpen (10)27.16+2.2814.21
2Edvin AakreH 13-14 (17)22.32+0.0711.51
3Inger Tone NygårdD 17-59 (16)32.24+8.0214.05
4Helga AaslidD 60- (4)1.12.36+23.1533.00
4Kenneth MydlandH17-59 (28)26.27+4.2311.30
4Odin HorpestadH-Ny (10)19.24+6.0514.55
4Steinar HorpestadB-Åpen (10)38.01+13.1320.00
4Julie PuntervoldD 15-16 (6)40.52+12.4918.34
4Alexander HorpestadH 15-16 (5)33.30+6.3615.13
5Randi L.H. BirkelandD 17-59 (16)34.11+9.4914.51
5Jan HetlandH 60- (15)35.58+11.4916.20
5Julie HellandD-Ny (11)17.39+1.1613.34
5Celina Iversen ÅseD 15-16 (6)41.07+13.0418.41
5Sindre Skeie PettersonH 13-14 (17)27.28+5.0314.27
6Jane M HellandD 17-59 (16)34.57+10.3515.11
6Gunnar PettersonH17-59 (28)27.12+5.0811.49
6Tordis FrøytlogD-Ny (11)18.41+2.1814.22
6Bjørg BrandsbergC-Åpen (6)55.48+36.2842.55
7Markus M. HellandH-Ny (10)22.40+9.2117.26
8Anita Glenne KallhovdD 17-59 (16)42.58+18.3618.40
8Ruben M. HellandH-Ny (10)22.41+9.2217.26
9Ingunn VoilåsD 17-59 (16)44.03+19.4119.09
9Monica HadlandD-Ny (11)32.21+15.5824.53
10Hilde HetlandD 17-59 (16)45.18+20.5619.41
10Pichaya SomaseeD-Ny (11)34.03+17.4026.11
11Bjørn Vidar GunvaldsenH 60- (15)41.32+17.2318.52
11Jørgen HetlandH17-59 (28)28.21+6.1712.19
12Ivar AalbuH 60- (15)44.42+20.3320.19
12Harald KlippenbergH17-59 (28)29.03+6.5912.37
13Olaug F allocatedD 17-59 (16)56.44+32.2224.40
13Tormod AaslidH 60- (15)50.43+26.3423.03
13Geir Anders HadlandH17-59 (28)29.32+7.2812.50
13Ole Andre BrandsbergH 13-14 (17)41.19+18.5421.44
15Nils Tore PuntervoldH17-59 (28)30.43+8.3913.21
15Christoffer Øen KvernstuenH 13-14 (17)45.56+23.3124.10
16Geir FrøytlogH17-59 (28)31.06+9.0213.31
17Kristoffer NygårdH17-59 (28)31.51+9.4713.50
22Helge ÅseH17-59 (28)36.25+14.2115.50
23Frank HansenH17-59 (28)37.16+15.1216.12
27Olav HellandH17-59 (28)50.09+28.0521.48
0Arne BrandsbergH 60- (15)diskvalifisert

Ganddal IL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD 17-59 (16)24.2210.35
1Øivind HansenC-Åpen (6)19.2014.52
1Tobias RøddeH 15-16 (5)26.5412.13
1Andreas Nybak UrdalH 13-14 (17)22.2511.47
1Anna TaksdalD 11-12 (6)13.3010.23
2Norah BreivoldD-Ny (11)17.27+1.0413.25
2Janne Tjørhom AasheimD 15-16 (6)31.40+3.3714.23
2Clemens Sundby ØxnevadH 15-16 (5)30.06+3.1213.40
3Øivind FagerlundH-Ny (10)19.03+5.4414.39
3Ingrid LamarkD 15-16 (6)35.24+7.2116.05
3Markus Andreas BreivoldH 15-16 (5)31.04+4.1014.07
4Kristin BreivoldC-Åpen (6)23.58+4.3818.26
4Øyvind LamarkH 13-14 (17)26.16+3.5113.49
5Brit SvihusC-Åpen (6)41.44+22.2432.06
5Ole Kristian TaksdalH 15-16 (5)48.58+22.0422.15
6Bjarne GimreH 60- (15)36.52+12.4316.45
6Jakob WadelB-Åpen (10)43.12+18.2422.44
7Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17-59 (16)35.56+11.3415.37
7Jan Inge LundeH 60- (15)38.29+14.2017.29
7Arild SvihusB-Åpen (10)54.03+29.1528.26
8Knut SkjævelandH 60- (15)39.36+15.2718.00
8Per Ivar StoklandH17-59 (28)27.25+5.2111.55
8Inger RothD-Ny (11)30.25+14.0223.23
8Thomas Barvik MælandH 13-14 (17)33.37+11.1217.41
9Kjell SvihusH 60- (15)40.58+16.4918.37
9Morten Bjerga SundliH17-59 (28)27.42+5.3812.02
9Arve LundeH-Ny (10)24.44+11.2519.01
9Jonas Årvik SandalH 13-14 (17)33.56+11.3117.51
10Ove OalandH 60- (15)41.08+16.5918.41
10Tore RøddeB-Åpen (10)1.06.49+42.0135.10
11Barbro SandalD 17-59 (16)47.08+22.4620.29
11Erlend BremnesH 13-14 (17)34.57+12.3218.23
14Ann Karin TjørhomD 17-59 (16)1.12.42+48.2031.36
14Aksel DommersnesH 13-14 (17)44.40+22.1523.30
19Oddvar TaksdalH17-59 (28)34.11+12.0714.51
24Per Martin StoklandH17-59 (28)38.20+16.1616.40
25Trond LamarkH17-59 (28)39.44+17.4017.16
0Olav RothH-Ny (10)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliD 13-14 (4)25.4913.35
1Joel SkogeH 11-12 (8)11.348.53
2Magnus HaugH-Ny (10)16.05+2.4612.22
2Gunhild MagnussenC-Åpen (6)22.01+2.4116.56
2Marte Roth AarskogD 11-12 (6)21.36+8.0616.36
3Mari allocatedD-Ny (11)17.36+1.1313.32
3Frida RichterD-Ny (11)17.36+1.1313.32
3Ragnhild RichterB-Åpen (10)36.38+11.5019.16
3May Bente ValdalC-Åpen (6)23.00+3.4017.41
3Julie AkslandD 13-14 (4)27.34+1.4514.30
3Jone ValdalH 11-12 (8)17.05+5.3113.08
3Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (6)23.14+9.4417.52
4Sunniva OmdalD 17-59 (16)33.50+9.2814.42
4Helge HundeideH 60- (15)34.58+10.4915.53
4Bjørnar PeikliH 11-12 (8)17.25+5.5113.23
4Ane Hagalid SæbøD 11-12 (6)31.12+17.4224.00
5Tormod LevangH-Ny (10)19.55+6.3615.19
5Jarl ValdalB-Åpen (10)39.05+14.1720.34
5Dirk Einar van ZantenH 11-12 (8)21.03+9.2916.11
5Selma Lothine Fridheim TorpD 11-12 (6)31.30+18.0024.13
6Emil Wathne ThingbøH-Ny (10)22.16+8.5717.07
6Arnfinn SolheimH 11-12 (8)28.44+17.1022.06
6Kalle JongenburgerH 13-14 (17)29.19+6.5415.25
7Bjørg Elin LevangD-Ny (11)20.00+3.3715.23
7Arild Pfluger HundeideH 11-12 (8)36.09+24.3527.48
7Markus RichterH 13-14 (17)30.49+8.2416.13
8Ole Morten ThingbøB-Åpen (10)55.53+31.0529.24
8Thord SolheimH 11-12 (8)45.04+33.3034.40
10Vegard PeikliH17-59 (28)27.49+5.4512.05
10Stian HaugvaldstadH 13-14 (17)34.07+11.4217.57
12Thomas ValdalH 13-14 (17)40.38+18.1321.23
16Gustav LevangH 13-14 (17)46.41+24.1624.34
18Kim RichterH17-59 (28)32.49+10.4514.16
20Sveinung SvebestadH17-59 (28)34.27+12.2314.58
21Bjørnar André HaugH17-59 (28)34.32+12.2815.00
26Rune ChristiansenH17-59 (28)40.25+18.2117.34
0Ine Wathne ThingbøD-Ny (11)diskvalifisert
0Ola Wathne ThingbøH 13-14 (17)diskvalifisert
0Evelyn Fernandes NødlandD 11-12 (6)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeD 60- (4)49.2122.25
1Bjørnar Sydnes RisaH-Ny (10)13.1910.14
1Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (6)28.0312.44
2Gry Vikhamar ThengsD 60- (4)55.41+6.2025.18
2Stein Arne OlsenH17-59 (28)26.05+4.0111.20
3Turid NystrømD 60- (4)58.27+9.0626.34
3Finn-Morten ÅrstadH 60- (15)34.23+10.1415.37
3Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (17)25.28+3.0313.24
4Emma Sydnes RisaD 13-14 (4)1.01.30+35.4132.22
6Elise Sydnes RisaD 15-16 (6)1.05.19+37.1629.41
7Johan Christie ØrkeH17-59 (28)27.14+5.1011.50
9Kristin Sydnes RisaB-Åpen (10)57.09+32.2130.04
12Tone Cecilie NystrømD 17-59 (16)52.42+28.2022.54
15Brit Vivian MelingD 17-59 (16)1.41.14+1.16.5244.00
28Jørgen NilsenH17-59 (28)52.21+30.1722.45
0Elisabeth Christie ØrkeD 17-59 (16)diskvalifisert

Ålgård Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandD-Ny (11)16.2312.36
2Alida OftedalD 13-14 (4)27.08+1.1914.16
2Samuel A StokkelandH 11-12 (8)15.46+4.1212.07
3Lars Sigve OftedalH17-59 (28)26.11+4.0711.23
5Sturla StokkelandH17-59 (28)26.54+4.5011.41
14Terje StokkelandH 60- (15)53.09+29.0024.09
14Jan Einar ØvremoH17-59 (28)29.55+7.5113.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor