Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 4
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 31 august 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - lang løype | Herrer - Ny løype | Damer - Ny løype

JK

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering19.3610.53
2Marte K FuglestadÅlgård Orientering20.22+0.4611.18
3Solveig MælandÅlgård Orientering24.35+4.5913.39

JL

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.076.58
2Anna TaksdalGanddal IL23.36+5.299.04

GK

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16.589.25
2Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering21.45+4.4712.05
3Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering22.05+5.0712.16
4Livar OftedalÅlgård Orientering22.17+5.1912.22
5Magne MælandÅlgård Orientering24.10+7.1213.25
6Kasper BøeÅlgård Orientering30.00+13.0216.40

GL

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MichaelsenÅlgård Orientering15.526.06
2Johan EdelheimStavanger Orienteringsklubb22.00+6.088.27
3Tor Sverre SkåraEgersund OK22.47+6.558.45
4Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb26.03+10.1110.01
5Harry BreilandÅlgård Orientering26.42+10.5010.16

GNY

1 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola HålandÅlgård Orientering16.4113.54
2Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering16.57+0.1614.07
3Marius EikelandÅlgård Orientering17.57+1.1614.57
3Torjus HålandÅlgård Orientering17.57+1.1614.57
5Lars VigreÅlgård Orientering17.58+1.1714.58
6Sondre HattelandÅlgård Orientering18.07+1.2615.05
7Sondre BergeÅlgård Orientering18.18+1.3715.15
8Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering19.02+2.2115.51
9Leon LomelandÅlgård Orientering19.06+2.2515.55
10Oskar SletvoldÅlgård Orientering19.33+2.5216.17
11Joachim Ø. JohnsenÅlgård Orientering19.45+3.0416.27
12Garman HerredsvelaÅlgård Orientering20.14+3.3316.51
13Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering21.04+4.2317.33
14Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering21.27+4.4617.52
15Jonas HomplandÅlgård Orientering23.36+6.5519.40
16Oskar KleppaÅlgård Orientering23.56+7.1519.56
16David RønningÅlgård Orientering23.56+7.1519.56
18Vegard HattelandÅlgård Orientering24.28+7.4720.23
19Jone BreilandÅlgård Orientering24.30+7.4920.25
20Filip SjoÅlgård Orientering24.31+7.5020.25
21Edvin BreilandÅlgård Orientering24.41+8.0020.34
22Oliver SjoÅlgård Orientering24.45+8.0420.37
23Stian FuglestadÅlgård Orientering25.34+8.5321.18
24Morten Heigre MælandÅlgård Orientering27.31+10.5022.55
25Jakob S. VestergaardÅlgård Orientering29.41+13.0024.44
26Nils S. VestergaardÅlgård Orientering30.35+13.5425.29
27Jonatan EndresenÅlgård Orientering31.04+14.2325.53
28Torjus S. VestergaardÅlgård Orientering31.15+14.3426.02
29Sivert EndresenÅlgård Orientering31.23+14.4226.09
30Johannes OselandÅlgård Orientering37.49+21.0831.30

DNY

1 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering14.2812.03
2Lea StokkelandÅlgård Orientering17.06+2.3814.15
3Tea StokkelandÅlgård Orientering17.17+2.4914.24
4Martine H. EgelandÅlgård Orientering18.08+3.4015.06
5Linnea H. EgelandÅlgård Orientering18.16+3.4815.13
6Synne H. EgelandÅlgård Orientering18.21+3.5315.17
7Adele HorpestadÅlgård Orientering20.01+5.3316.40
8Thea PadøyÅlgård Orientering21.12+6.4417.40
9Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering21.34+7.0617.58
9Maren OftedalÅlgård Orientering21.34+7.0617.58
11Stine KleppaÅlgård Orientering22.43+8.1518.55
12Ella FjellsbøÅlgård Orientering22.58+8.3019.08
13Elle BrentonÅlgård Orientering23.07+8.3919.15
14Nora AgillusÅlgård Orientering23.16+8.4819.23
15Mari VølstadÅlgård Orientering26.16+11.4821.53
16Hanna VølstadÅlgård Orientering27.39+13.1123.02
17Thea FalkÅlgård Orientering27.42+13.1423.05
18Anne Lill AndersonÅlgård Orientering28.37+14.0923.50
18Helene Knoph HellandÅlgård Orientering28.37+14.0923.50
18Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering28.37+14.0923.50
21Frida Knoph HellandÅlgård Orientering28.45+14.1723.57
22Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering30.00+15.3225.00
22Karoline SkurveÅlgård Orientering30.00+15.3225.00
24Malena FuglestadÅlgård Orientering31.36+17.0826.20
25Sigrid BakkelundÅlgård Orientering32.03+17.3526.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor