Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3/ klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3/ klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 1 juni 2017

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Olav HaarrH 50- (6)20.10+2.016.57
46Arve LundeNy (46)38.22+28.2234.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten AamodtH 50- (6)18.096.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Garman HerredsvelaNy (46)13.03+3.0311.51

Sandnes Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tom FurlandH 17- (9)19.42+4.316.47

Ålgård Orientering

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torkel ThomassenC-åpen (3)18.2710.15
1Ada C StokkelandD 10-12 (7)19.4510.58
1Alida OftedalD 13-16 (3)24.508.33
1Hilde SkrettingD 17- (3)23.017.56
1Solveig MælandD 50- (1)40.1813.53
1Samuel A StokkelandH 10-12 (2)17.069.30
1Samuel KleppaH 13-16 (1)22.217.42
1Ørjan RavndalH 17- (9)15.115.14
1Torkel ThomassenNy (46)10.009.05
2Linus AksnesC-åpen (3)18.37+0.1010.20
2Mille Sofie EidsaaD 10-12 (7)20.56+1.1111.37
2Nora Byrkjedal LevangD 13-16 (3)27.23+2.339.26
2Otilie OftedalD 17- (3)24.09+1.088.19
2Livar OftedalH 10-12 (2)22.25+5.1912.27
2Torgeir NevlandH 17- (9)16.44+1.335.46
2Linus AksnesNy (46)10.04+0.049.09
3Aina Kalsaas UrstadC-åpen (3)20.35+2.0811.26
3Kristina KleppaD 10-12 (7)32.35+12.5018.06
3Guro FuglestadD 13-16 (3)29.30+4.4010.10
3Grethe Anda FuglestadD 17- (3)28.32+5.319.50
3Lars Sigve OftedalH 17- (9)16.56+1.455.50
3Jan Einar ØvremoH 50- (6)21.50+3.417.31
3Martin Waage LormaNy (46)12.15+2.1511.08
4Ane Byrkjedal LevangD 10-12 (7)35.29+15.4419.42
4Odd FuglestadH 17- (9)18.33+3.226.23
4Ingve FuglestadH 50- (6)26.47+8.389.14
4Skjalg FuglestadNy (46)12.16+2.1611.09
5Amalie BjordalD 10-12 (7)35.36+15.5119.46
5Terje MichaelsenH 17- (9)19.05+3.546.34
5Terje StokkelandH 50- (6)29.50+11.4110.17
5Jasper HerredsvelaNy (46)12.33+2.3311.24
6Kamilla LauvåsD 10-12 (7)35.46+16.0119.52
6Magne MælandH 50- (6)41.45+23.3614.23
6Amalie Sofie UrstadNy (46)12.59+2.5911.48
7Malin IkdalD 10-12 (7)35.50+16.0519.54
7Sturla StokkelandH 17- (9)19.51+4.406.50
8Raymond B. PettersenH 17- (9)30.57+15.4610.40
8Linne H. EgelandNy (46)13.30+3.3012.16
9Stig Arild SkrettingH 17- (9)35.30+20.1912.14
9Synne H. EgelandNy (46)13.33+3.3312.19
10Martine H. EgelandNy (46)14.33+4.3313.13
11Stine KleppaNy (46)15.56+5.5614.29
12Aksel Andre SundvallNy (46)15.58+5.5814.30
13Sondre SkrettingNy (46)17.37+7.3716.00
14Stian FuglestadNy (46)18.32+8.3216.50
15Sondre JangsettNy (46)18.33+8.3316.51
16Synne Byrkjedal LevangNy (46)18.36+8.3616.54
17Susanne Angelina GrimsmoNy (46)19.22+9.2217.36
18Sigrid BakkelundNy (46)19.31+9.3117.44
19Leon LomelandNy (46)19.38+9.3817.50
20David RønningNy (46)19.55+9.5518.06
21Jonathan Maudal SævlandNy (46)20.15+10.1518.24
22Alexander Maudal SævlandNy (46)20.17+10.1718.26
23Lars VigreNy (46)20.19+10.1918.28
24Elvira Maudal SævlandNy (46)20.29+10.2918.37
25Lea StokkelandNy (46)22.17+12.1720.15
26Tea StokkelandNy (46)22.30+12.3020.27
27Brage LaugalandNy (46)22.50+12.5020.45
28Oskar SletvoldNy (46)22.51+12.5120.46
29Rebekka RønningNy (46)25.10+15.1022.52
30Oskar KleppaNy (46)25.40+15.4023.19
31Kaia Pedersen LundenNy (46)27.28+17.2824.58
32Konrad Bue TjeltaNy (46)27.53+17.5325.20
33Tiril BergeNy (46)32.05+22.0529.10
34Frida Knoph HellandNy (46)32.22+22.2229.25
35Theo DybingNy (46)32.24+22.2429.27
36Sondre BergeNy (46)32.43+22.4329.44
37Heine Knoph HellandNy (46)33.01+23.0130.00
38Anne-Lill AndersonNy (46)33.57+23.5730.51
39Marthe Heigre MælandNy (46)33.59+23.5930.53
40Oliver SjoNy (46)34.40+24.4031.30
41Filip SjoNy (46)36.02+26.0232.45
42Daniel HerrebrødenNy (46)36.37+26.3733.17
43Kari Waage LormaNy (46)36.42+26.4233.21
44Anne Flatland BrekkenNy (46)37.01+27.0133.39
45Johanne Aafedt TistedNy (46)37.12+27.1233.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor