Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3/ klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3/ klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 1 juni 2017

Klasser: Visa alla | C-åpen | D 10-12 | D 13-16 | D 17- | D 50- | H 10-12 | H 13-16 | H 17 | H 50- | Ny

Ny

1 100 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torkel ThomassenÅlgård Orientering10.00
2Linus AksnesÅlgård Orientering10.04+0.04
3Martin Waage LormaÅlgård Orientering12.15+2.15
4Skjalg FuglestadÅlgård Orientering12.16+2.16
5Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering12.33+2.33
6Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering12.59+2.59
7Garman HerredsvelaNOTEAM13.03+3.03
8Linne H. EgelandÅlgård Orientering13.30+3.30
9Synne H. EgelandÅlgård Orientering13.33+3.33
10Martine H. EgelandÅlgård Orientering14.33+4.33
11Stine KleppaÅlgård Orientering15.56+5.56
12Aksel Andre SundvallÅlgård Orientering15.58+5.58
13Sondre SkrettingÅlgård Orientering17.37+7.37
14Stian FuglestadÅlgård Orientering18.32+8.32
15Sondre JangsettÅlgård Orientering18.33+8.33
16Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18.36+8.36
17Susanne Angelina GrimsmoÅlgård Orientering19.22+9.22
18Sigrid BakkelundÅlgård Orientering19.31+9.31
19Leon LomelandÅlgård Orientering19.38+9.38
20David RønningÅlgård Orientering19.55+9.55
21Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering20.15+10.15
22Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering20.17+10.17
23Lars VigreÅlgård Orientering20.19+10.19
24Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering20.29+10.29
25Lea StokkelandÅlgård Orientering22.17+12.17
26Tea StokkelandÅlgård Orientering22.30+12.30
27Brage LaugalandÅlgård Orientering22.50+12.50
28Oskar SletvoldÅlgård Orientering22.51+12.51
29Rebekka RønningÅlgård Orientering25.10+15.10
30Oskar KleppaÅlgård Orientering25.40+15.40
31Kaia Pedersen LundenÅlgård Orientering27.28+17.28
32Konrad Bue TjeltaÅlgård Orientering27.53+17.53
33Tiril BergeÅlgård Orientering32.05+22.05
34Frida Knoph HellandÅlgård Orientering32.22+22.22
35Theo DybingÅlgård Orientering32.24+22.24
36Sondre BergeÅlgård Orientering32.43+22.43
37Heine Knoph HellandÅlgård Orientering33.01+23.01
38Anne-Lill AndersonÅlgård Orientering33.57+23.57
39Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering33.59+23.59
40Oliver SjoÅlgård Orientering34.40+24.40
41Filip SjoÅlgård Orientering36.02+26.02
42Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering36.37+26.37
43Kari Waage LormaÅlgård Orientering36.42+26.42
44Anne Flatland BrekkenÅlgård Orientering37.01+27.01
45Johanne Aafedt TistedÅlgård Orientering37.12+27.12
46Arve LundeGanddal IL38.22+28.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor