Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3/ klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3/ klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 1 juni 2017

Klasser: Visa alla | C-åpen | D 10-12 | D 13-16 | D 17- | D 50- | H 10-12 | H 13-16 | H 17 | H 50- | Ny

C-åpen

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ThomassenÅlgård Orientering18.2710.15
2Linus AksnesÅlgård Orientering18.37+0.1010.20
3Aina Kalsaas UrstadÅlgård Orientering20.35+2.0811.26

D 10-12

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering19.4510.58
2Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering20.56+1.1111.37
3Kristina KleppaÅlgård Orientering32.35+12.5018.06
4Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering35.29+15.4419.42
5Amalie BjordalÅlgård Orientering35.36+15.5119.46
6Kamilla LauvåsÅlgård Orientering35.46+16.0119.52
7Malin IkdalÅlgård Orientering35.50+16.0519.54

D 13-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering24.508.33
2Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering27.23+2.339.26
3Guro FuglestadÅlgård Orientering29.30+4.4010.10

D 17-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde SkrettingÅlgård Orientering23.017.56
2Otilie OftedalÅlgård Orientering24.09+1.088.19
3Grethe Anda FuglestadÅlgård Orientering28.32+5.319.50

D 50-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering40.1813.53

H 10-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.069.30
2Livar OftedalÅlgård Orientering22.25+5.1912.27

H 13-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering22.217.42

H 17-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.115.14
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering16.44+1.335.46
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering16.56+1.455.50
4Odd FuglestadÅlgård Orientering18.33+3.226.23
5Terje MichaelsenÅlgård Orientering19.05+3.546.34
6Tom FurlandSandnes Orientering19.42+4.316.47
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering19.51+4.406.50
8Raymond B. PettersenÅlgård Orientering30.57+15.4610.40
9Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering35.30+20.1912.14

H 50-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtNOTEAM18.096.15
2Per Olav HaarrGanddal IL20.10+2.016.57
3Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering21.50+3.417.31
4Ingve FuglestadÅlgård Orientering26.47+8.389.14
5Terje StokkelandÅlgård Orientering29.50+11.4110.17
6Magne MælandÅlgård Orientering41.45+23.3614.23

Ny

1 100 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ThomassenÅlgård Orientering10.009.05
2Linus AksnesÅlgård Orientering10.04+0.049.09
3Martin Waage LormaÅlgård Orientering12.15+2.1511.08
4Skjalg FuglestadÅlgård Orientering12.16+2.1611.09
5Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering12.33+2.3311.24
6Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering12.59+2.5911.48
7Garman HerredsvelaNOTEAM13.03+3.0311.51
8Linne H. EgelandÅlgård Orientering13.30+3.3012.16
9Synne H. EgelandÅlgård Orientering13.33+3.3312.19
10Martine H. EgelandÅlgård Orientering14.33+4.3313.13
11Stine KleppaÅlgård Orientering15.56+5.5614.29
12Aksel Andre SundvallÅlgård Orientering15.58+5.5814.30
13Sondre SkrettingÅlgård Orientering17.37+7.3716.00
14Stian FuglestadÅlgård Orientering18.32+8.3216.50
15Sondre JangsettÅlgård Orientering18.33+8.3316.51
16Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18.36+8.3616.54
17Susanne Angelina GrimsmoÅlgård Orientering19.22+9.2217.36
18Sigrid BakkelundÅlgård Orientering19.31+9.3117.44
19Leon LomelandÅlgård Orientering19.38+9.3817.50
20David RønningÅlgård Orientering19.55+9.5518.06
21Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering20.15+10.1518.24
22Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering20.17+10.1718.26
23Lars VigreÅlgård Orientering20.19+10.1918.28
24Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering20.29+10.2918.37
25Lea StokkelandÅlgård Orientering22.17+12.1720.15
26Tea StokkelandÅlgård Orientering22.30+12.3020.27
27Brage LaugalandÅlgård Orientering22.50+12.5020.45
28Oskar SletvoldÅlgård Orientering22.51+12.5120.46
29Rebekka RønningÅlgård Orientering25.10+15.1022.52
30Oskar KleppaÅlgård Orientering25.40+15.4023.19
31Kaia Pedersen LundenÅlgård Orientering27.28+17.2824.58
32Konrad Bue TjeltaÅlgård Orientering27.53+17.5325.20
33Tiril BergeÅlgård Orientering32.05+22.0529.10
34Frida Knoph HellandÅlgård Orientering32.22+22.2229.25
35Theo DybingÅlgård Orientering32.24+22.2429.27
36Sondre BergeÅlgård Orientering32.43+22.4329.44
37Heine Knoph HellandÅlgård Orientering33.01+23.0130.00
38Anne-Lill AndersonÅlgård Orientering33.57+23.5730.51
39Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering33.59+23.5930.53
40Oliver SjoÅlgård Orientering34.40+24.4031.30
41Filip SjoÅlgård Orientering36.02+26.0232.45
42Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering36.37+26.3733.17
43Kari Waage LormaÅlgård Orientering36.42+26.4233.21
44Anne Flatland BrekkenÅlgård Orientering37.01+27.0133.39
45Johanne Aafedt TistedÅlgård Orientering37.12+27.1233.49
46Arve LundeGanddal IL38.22+28.2234.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor