Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 18 mai 2017

JK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering15.01
2Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering15.48+0.47
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.02+3.01
4Solveig MælandÅlgård Orientering23.06+8.05
5Marthe K. FuglestadÅlgård Orientering23.33+8.32
6Kamilla LauvåsÅlgård Orientering30.03+15.02
7Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering30.37+15.36
8Karoline SkurveÅlgård Orientering30.39+15.38

JL

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.11
2Inger Tone NygårdEgersund OK30.20+3.09
3Hilde SkrettingÅlgård Orientering41.21+14.10
4Maira AndersoneNOTEAM41.23+14.12
5Alida OftedalÅlgård Orientering42.44+15.33
6Helga AaslidEgersund OK1.19.49+52.38

GK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16.38
2Livar OftedalÅlgård Orientering21.48+5.10
3Skjalg FuglestadÅlgård Orientering23.30+6.52
4Tobias SletvoldÅlgård Orientering36.57+20.19

GL

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering23.31
2Tom FurlandSandnes IL26.12+2.41
3Terje MichaelsenÅlgård Orientering26.34+3.03
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering27.57+4.26
5Svein-Erik KvameGanddal IL29.24+5.53
6Per Olav HaarrGanddal IL31.22+7.51
7Ingve FuglestadÅlgård Orientering36.58+13.27
8Tor Sverre SkåraEgersund OK38.35+15.04
9Rune LodeÅlgård Orientering38.50+15.19
10Harry BreilandÅlgård Orientering41.32+18.01
11Tormod AaslidEgersund OK45.59+22.28
12Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering50.53+27.22

GNY

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering11.51
2David RønningÅlgård Orientering12.56+1.05
3Ola HålandÅlgård Orientering13.51+2.00
4Joachim Østhus JohnsenÅlgård Orientering15.27+3.36
5Aleksander SævlandÅlgård Orientering15.43+3.52
6Jonatan SævlandÅlgård Orientering15.51+4.00
7Marius EikelandÅlgård Orientering17.07+5.16
8Garman HerredsvelaÅlgård Orientering17.49+5.58
9Sondre BergeÅlgård Orientering17.59+6.08
10Heine HellandÅlgård Orientering18.00+6.09
11Stian FuglestadÅlgård Orientering18.04+6.13
12Thor Bloch BreilandÅlgård Orientering18.33+6.42
13Sondre SkrettingÅlgård Orientering19.59+8.08
14Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering20.01+8.10
15Tobias H. NordstrandÅlgård Orientering20.29+8.38
16Vetle LaugalandÅlgård Orientering21.36+9.45
17Vegard LaugalandÅlgård Orientering21.40+9.49
18Torjus HålandÅlgård Orientering22.17+10.26
19Oskar KleppaÅlgård Orientering25.20+13.29
20Morten Heigre MælandÅlgård Orientering27.06+15.15
21Jone BreilandÅlgård Orientering28.08+16.17
22Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering37.13+25.22

DNY

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine H. EgelandÅlgård Orientering13.48
2Sigrid Bache LundÅlgård Orientering14.36+0.48
3Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering14.42+0.54
4Linnea H. EgelandÅlgård Orientering15.08+1.20
5Julie BergeÅlgård Orientering15.19+1.31
6Berthine HaugeÅlgård Orientering15.22+1.34
7Hedda HammerÅlgård Orientering15.24+1.36
8Maren OftedalÅlgård Orientering17.51+4.03
9Tiril BergeÅlgård Orientering18.07+4.19
10Rebekka RønningÅlgård Orientering18.28+4.40
11Tea StokkelandÅlgård Orientering21.54+8.06
12Hanna VølstadÅlgård Orientering21.59+8.11
13Thea FalkÅlgård Orientering22.01+8.13
14Lea StokkelandÅlgård Orientering22.02+8.14
15Malin IkdalÅlgård Orientering24.15+10.27
16Verena D. LimaÅlgård Orientering25.06+11.18
17Anne Lill AndersonÅlgård Orientering27.10+13.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor