Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 1
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 4 mai 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - lang løype | Herrer - Ny løype | Damer - Ny løype

JK

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina KleppaÅlgård Orientering29.4014.07
2Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering32.37+2.5715.31
3Karoline SkurveÅlgård Orientering32.38+2.5815.32
4Solveig MælandÅlgård Orientering34.20+4.4016.20
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering46.22+16.4222.04
6Julie BergeÅlgård Orientering51.42+22.0224.37
7Sina BergeÅlgård Orientering51.45+22.0524.38

JL

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL20.357.55
2Hilde SkrettingÅlgård Orientering25.42+5.079.53
3Alida OftedalÅlgård Orientering31.54+11.1912.16

GK

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias SletvoldÅlgård Orientering20.129.37
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.28+0.169.44
3Kai Ove SletvoldÅlgård Orientering22.19+2.0710.37
4Livar OftedalÅlgård Orientering26.31+6.1912.37
5Bjørn William PedersenÅlgård Orientering55.03+34.5126.12
6Håvard PedersenÅlgård Orientering55.10+34.5826.16
7David RønningÅlgård Orientering1.17.46+57.3437.01

GL

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering20.367.55
2Knut TaugbølÅlgård Orientering21.06+0.308.06
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering24.05+3.299.15
4Tor Sverre SkåraEgersund OK24.49+4.139.32

GNY

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering10.488.18
2Garman HerredsvelaÅlgård Orientering11.19+0.318.42
3Torjus HålandÅlgård Orientering11.52+1.049.07
4Skjalg K. FuglestadÅlgård Orientering12.22+1.349.30
5Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering13.16+2.2810.12
6Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering13.36+2.4810.27
7Oskar SletvoldÅlgård Orientering13.44+2.5610.33
8Vetle LaugalandÅlgård Orientering14.42+3.5411.18
9Marius EikelandÅlgård Orientering14.57+4.0911.30
10Joachim Østhus JohnsenÅlgård Orientering15.32+4.4411.56
11Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering18.12+7.2414.00
12Leon LomelandÅlgård Orientering20.46+9.5815.58
13Heine K. HellandÅlgård Orientering22.06+11.1817.00
14Oskar KleppaÅlgård Orientering22.20+11.3217.10
15Storm Lund HetlandÅlgård Orientering24.15+13.2718.39
16Morten Heigre MælandÅlgård Orientering25.31+14.4319.37

DNY

1 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13.4310.33
2Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering14.36+0.5311.13
3Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering18.04+4.2113.53
4Lea StokkelandÅlgård Orientering18.18+4.3514.04
5Tea StokkelandÅlgård Orientering18.37+4.5414.19
6Rakel RisnesÅlgård Orientering18.41+4.5814.22
7Kaia Pedersen LundenÅlgård Orientering19.17+5.3414.50
8Sigrid BakkelundÅlgård Orientering20.06+6.2315.27
9Maren OftedalÅlgård Orientering20.16+6.3315.35
10Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering20.35+6.5215.50
11Fride K. HellandÅlgård Orientering22.07+8.2417.00
12Stine KleppaÅlgård Orientering22.08+8.2517.01
13Anna RisnesÅlgård Orientering23.40+9.5718.12
14Hanne VølstadÅlgård Orientering23.55+10.1218.23
14Mari VølstadÅlgård Orientering23.55+10.1218.23
16Selma Knarvik SætherÅlgård Orientering23.57+10.1418.25
17Anne Lill AndersonÅlgård Orientering26.11+12.2820.08
18Ingrid SkrettingÅlgård Orientering31.38+17.5524.20
19Julie MorkÅlgård Orientering40.19+26.3631.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor