Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse STOK
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 1 september 2012

N-åpen

1 630 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Iver Dahlsaune ThunFreidig16.05+0.209.52
0Hannah TyvoldByåsen IL15.009.12
0Emil GrønliFreidig22.07+6.2213.34
0Ane Malene KolstadFreidig23.34+7.4914.27
0Anette RoliOL Trollelg23.05+7.2014.09
0Erik Sand AngelsenFreidig15.459.39
0Charlotte RoliOL Trollelg20.59+5.1412.52
0Mathea Spets StorhovFreidig14.188.46
0Ella SandstadFreidig21.00+5.1512.53
0Sigrid HaugskottOL Trollelg23.58+8.1314.42
0Tora KittilsenFreidig22.54+7.0914.02
0Una KittilsenFreidig25.34+9.4915.41
0Annika BjerkanWing OK44.56+29.1127.33
0Silje Marie NissenFreidig21.17+5.3213.03
0Fredrik BjerkanWing OK16.49+1.0410.19
0Solveig Louise NissenFreidig21.25+5.4013.08
0Frida HaugskottOL Trollelg12.247.36
0Mari EidsmoFreidig13.498.28
0Emma Støwer WollebekkFreidig16.55+1.1010.22
0Vemund MølnvikFreidig27.20+11.3516.46

D -10

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aleksandra RefsnesFreidig58.22+20.5732.04
0Ingrid LongvaByåsen IL26.2314.29
0Tale Tannvik SkeiFreidig19.2810.41
0Oda KjølhamarFreidig37.2520.33
0Maren VikenByåsen IL22.5112.33

D 11-12

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL15.478.23
2Hanne Wilberg RofstadByåsen IL16.42+0.558.52
3Ane Bjørgum ValåsByåsen IL18.06+2.199.37
4Hedda Hoff HagenByåsen IL21.18+5.3111.19
5Anna RenolenWing OK22.50+7.0312.08
6Solveig SæternesByåsen IL23.34+7.4712.32
7Sarah BrynhildsenWing OK26.27+10.4014.04

D 13-14

2 550 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig27.1510.41
2Ragnhild EideByåsen IL29.44+2.2911.39
3Line SølbergIL Leik31.10+3.5512.13
4Eldrid BratsbergWing OK35.07+7.5213.46
5Marie Bakken SørensenFreidig35.14+7.5913.49
6Hilvi Emerense HamarFreidig35.53+8.3814.04
7Helga StenvikByåsen IL36.06+8.5114.09
7Pernille OpheimFreidig36.06+8.5114.09
9Andrine VikenByåsen IL38.50+11.3515.13
10Marte Lien JohnsenByåsen IL38.52+11.3715.14
11Malin OpøienOL Trollelg39.44+12.2915.34
12Emilie Liabakk EriksenByåsen IL40.28+13.1315.52
13Oda Q FossumFreidig43.41+16.2617.07
14Vera MelkildFreidig44.50+17.3517.34
15Marie LongvaByåsen IL52.52+25.3720.43
Martine Klock FletenWing OKbrutt

D 15-16

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL29.389.33
2Emma ArnesenByåsen IL33.54+4.1610.56
3Frida SætherFreidig34.59+5.2111.17
4Marte Hoff HagenByåsen IL37.22+7.4412.03
5Ane Svegård ByeByåsen IL37.45+8.0712.10
6Ida Berg HanssenByåsen IL38.41+9.0312.28
7Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg39.34+9.5612.45
8Gina MølnvikFreidig41.46+12.0813.28
9Kristine Klock FletenWing OK44.54+15.1614.29
10Pia BlakeByåsen IL46.01+16.2314.50
Kaja Bø TimestadFreidigbrutt

D 17-18

4 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig44.4310.57
2Jorunn KvaklandFreidig46.18+1.3511.20
3Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.02.52+18.0915.24
4Andrea VindalWing OK1.14.37+29.5418.17
5Sigrid BratsbergWing OK1.22.11+37.2820.08

D 19-20

4 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadKonnerud IL40.479.59
2Solveig BlandkjennNTNUI44.05+3.1810.48
3Julie ArnesenByåsen IL47.11+6.2411.33
4Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL49.25+8.3812.06
5Katharina RogstadNTNUI51.26+10.3912.36
6Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn51.51+11.0412.42
7Rannveig JørgensenNTNUI52.35+11.4812.53
8Marte Fallbakken BergeLøten OL58.15+17.2814.16
9Line Hovdenak StenersenNTNUI1.00.53+20.0614.55
10Marianne LøvåsNTNUI1.03.13+22.2615.29
11Marie StyrvoldPorsgrunn OL1.06.59+26.1216.25

D 21-

4 320 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma JohanssonNTNUI48.0211.07
2Mari Angell-PetersenFreidig49.45+1.4311.30
3Martine ÅstebølNTNUI50.30+2.2811.41
4Katrine AndersenFreidig51.59+3.5712.01
5Elen Katrine SkjerveFrol IL52.18+4.1612.06
6Guro TorpeNTNUI52.53+4.5112.14
7Ida LindkvistLeksands OK54.27+6.2512.36
8Lisbeth VollNTNUI57.24+9.2213.17
9Marit IsachsenAsker Skiklubb58.55+10.5313.38
10Hege Holth JohannessenNTNUI59.10+11.0813.41
11Ida Arnesen TiltnesNTNUI1.00.45+12.4314.03
12Mai Elin WatsonNTNUI1.05.12+17.1015.05
13Kjersti TveitOL Trollelg1.06.03+18.0115.17
14Kari Lien JohnsenNTNUI1.09.48+21.4616.09
15Kristin HøydalsvikByåsen IL1.10.17+22.1516.16
16Marit Wenseth KureNTNUI1.12.13+24.1116.43
17Silje Borge HoviNTNUI1.17.58+29.5618.02
Marianne DæhliNTNUIdiskvalifisert

D 40-

3 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig27.097.56
2Kristin HaugskottOL Trollelg33.44+6.359.51
3Heidi ArnesenFreidig37.37+10.2810.59
4Torunn Spets StorhovFreidig38.05+10.5611.08
5Mona Høiås SætherFreidig39.32+12.2311.33
6Sigrid MelkildFreidig43.52+16.4312.49
7Tone AlmåsIL Leik44.46+17.3713.05
8May Toril MoenOL Trollelg48.29+21.2014.10
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL52.25+25.1615.19
10Lise MartinussenWing OK56.45+29.3616.35
11Trine SunnsetOL Trollelg58.11+31.0217.00
12Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering58.15+31.0617.01
13Anne-Lise BratsbergWing OK1.19.07+51.5823.08
14Susanna BrynhildsenWing OK1.22.20+55.1124.04

D 50-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL37.2112.02
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL38.44+1.2312.29
3Turid ArnesenByåsen IL40.38+3.1713.06
4Siri Bø TimestadFreidig44.07+6.4614.13
5Grete Berge OwrenFreidig44.54+7.3314.29

D 60-

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig41.3615.31
2Randi HellandWing OK1.31.28+49.5234.07

H -10

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Einar EideByåsen IL18.08+2.159.57
0Samuel TyvoldByåsen IL27.29+11.3615.06
0Sebastian BjerkanWing OK15.538.43
0Mikkel HoltFreidig18.03+2.109.55
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

H 11-12

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig17.049.04
2Mats EidsmoFreidig17.37+0.339.22
3Simen Spets StorhovFreidig17.55+0.519.31
4Jo Even KolstadFreidig19.47+2.4310.31
5Jonas GrønliFreidig20.22+3.1810.50
6Matias NissenFreidig24.32+7.2813.02
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL25.17+8.1313.26
8Martin SelmerFreidig27.40+10.3614.42
9Alf Johan FolgerøFreidig30.46+13.4216.21
10Are LoddgårdByåsen IL59.30+42.2631.38

H 11-12N

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AntonsenByåsen IL12.587.57
2Vegard Mehammer EidsmoWing OK14.38+1.408.58

H 13-14

2 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil MølnvikFreidig27.1910.42
2Mathias VindalWing OK28.41+1.2211.14
3Oskar Spets StorhovFreidig31.09+3.5012.12
4Håvard EidsmoFreidig32.22+5.0312.41
5Jonas UnsgårdIL Leik33.06+5.4712.58
6Adrian OpheimFreidig36.01+8.4214.07
7Anders HaugskottOL Trollelg41.42+14.2316.21
8Leif BlakeByåsen IL42.59+15.4016.51
9Even Svegård ByeByåsen IL54.05+26.4621.12
10Odin LøvåsFreidig1.17.07+49.4830.14
Torgeir Andresen KlevstuenOL Trollelgbrutt

H 13-16C

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Størdal MartinussenWing OK22.4912.08
2Sondre Mehammer EidsmoWing OK27.34+4.4514.39
3Andreas Helland EriksenWing OK35.12+12.2318.43

H 15-16

3 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar ForsethOL Trollelg29.378.39
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg29.41+0.048.40
3Rein Helle MårdalenFreidig31.08+1.319.06
4Brage JørumByåsen IL32.07+2.309.23
5Øyvind WiggenByåsen IL33.11+3.349.42
6Sondre DammTIF Viking34.29+4.5210.04
7Nils Ola KvamFreidig34.46+5.0910.09
8John Gederaas KanstadWing OK36.44+7.0710.44
9Thor William SkånøyByåsen IL37.28+7.5110.57
10Preben AntonsenByåsen IL38.39+9.0211.18
11Johannes MidtbøWing OK40.04+10.2711.42
12Asbjørn MidtbøWing OK40.24+10.4711.48
13Johan Bakken SørensenFreidig44.25+14.4812.59
14Åsmund StenvikByåsen IL59.47+30.1017.28

H 17-18

4 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg36.238.25
2Ove BaardsgaardOL Trollelg38.57+2.349.00
3Paul SirumFrol IL40.35+4.129.23
4Sigurd StenvikByåsen IL44.36+8.1310.19
5Ola KeiseråsIL Leik45.23+9.0010.30
6Mattis HoltFreidig45.43+9.2010.34
7Brage SætherFreidig47.03+10.4010.53
8Håkon SelmerFreidig48.46+12.2311.17
9Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK52.10+15.4712.04
10Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg57.48+21.2513.22
11Kristian ØienOL Trollelg1.14.15+37.5217.11

H 19-20

4 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK39.169.05
2Isak BergsetNTNUI39.22+0.069.06
3Sverre Turter SandvoldNydalens SK41.16+2.009.33
4Johannes Hov HøydalFossum IF42.16+3.009.47
5Lars OwrenFreidig43.35+4.1910.05
6Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL44.55+5.3910.23
7Anders BjergaardNydalens SK46.04+6.4810.39
8Harald KalagerAsker Skiklubb47.51+8.3511.04
9Terje Magnus Bakken SørensenFreidig53.21+14.0512.20

H 21-

5 240 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NørbechIL Tyrving39.187.30
2Bård NonstadOL Trollelg41.10+1.527.51
3Håvard VassendenFrol IL41.45+2.277.58
4Martin HosetNTNUI43.02+3.448.12
5Hans Petter MathisenNTNUI43.35+4.178.19
6Jon Aukrust OsmoenNTNUI43.41+4.238.20
7Mathias Stensland LillevoldNTNUI44.23+5.058.28
8Anders EinumNTNUI44.26+5.088.28
9Simen AamodtNTNUI44.46+5.288.32
10Asgeir Bakken RognstadNTNUI45.11+5.538.37
11Kjetil OkkenhaugNTNUI45.48+6.308.44
12Sigurd HynneÅs-UMB Orientering46.01+6.438.46
13Espen JakobsenNTNUI46.04+6.468.47
14Per Melander OftenNTNUI46.12+6.548.49
15Kristian StenerudNTNUI46.32+7.148.52
16Halvor Eid NielsenNTNUI47.10+7.529.00
17Tommy SchmidOL Trollelg47.23+8.059.02
18Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering48.15+8.579.12
19Jørgen TegdanOL Trollelg48.36+9.189.16
20Jan SchmidOL Trollelg49.05+9.479.22
21Roar SkulbørstadOL Trollelg49.55+10.379.31
22Aapo LaihoNTNUI50.12+10.549.34
23Kristian StensrudOL Trollelg50.15+10.579.35
24Stian BergersenNTNUI50.32+11.149.38
25Fredrik OmdalNTNUI51.03+11.459.44
26Vegard Blomseth JohnsenNTNUI51.17+11.599.47
27Knut Sveinung RekaaNTNUI51.25+12.079.48
28Erik GustafssonNTNUI51.47+12.299.52
29Håkon HeggedalKongsberg OL52.46+13.2810.04
30Gjermund OlsenNTNUI53.35+14.1710.13
31Thomas Berge MjølhusOL Trollelg55.05+15.4710.30
32Jørgen FiskumFrol IL56.40+17.2210.48
33Martin KlíchaNTNUI57.08+17.5010.54
34Gunnar A FiskumIL Tyrving59.29+20.1111.21
35Torkil Eide SolstadNTNUI1.00.13+20.5511.29
36Bjørn Johannessen FieldNTNUI1.18.52+39.3415.03
37Julian EngeserNTNUI1.24.53+45.3516.11
Håvar Birkeland StormoenNTNUIdiskvalifisert
Henrik Svaland AasNTNUIdiskvalifisert
Hans Aleksander ØsthagenNTNUIdiskvalifisert
Ståle GjelstenNTNUIdiskvalifisert
Asbjørn BjørgumNTNUIdiskvalifisert
Marius ØieLøten OLdiskvalifisert

H 40-

4 320 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenFreidig34.438.02
2Johan IvarssonFreidig37.08+2.258.35
3Bjørnar LynumFreidig42.18+7.359.47
4Bernt BrynhildsenWing OK43.52+9.0910.09
5Vegard GrønliFreidig44.27+9.4410.17
5Geir PaulsenOL Trollelg44.27+9.4410.17
7Stig Magnar LøvåsFreidig44.31+9.4810.18
8Ingebrigt FuglemMalvik IL47.28+12.4510.59
9Arild H ClausenFreidig47.56+13.1311.05
10Frode HaugskottOL Trollelg49.10+14.2711.22
11Svein Gudmund UnsgårdIL Leik49.51+15.0811.32
12Agnar RenolenWing OK50.56+16.1311.47
13Svein Terje KolstadFreidig51.45+17.0211.58
14Olle MalmringFreidig52.44+18.0112.12
15Brage KeiseråsIL Leik52.53+18.1012.14
16Jens Kjetil MehammerWing OK53.44+19.0112.26
17Olve MorkenÅlen IL1.00.04+25.2113.54
18Per Ivar SkinderhaugWing OK1.01.29+26.4614.13
19Kjetil DammTIF Viking1.02.23+27.4014.26
20Jon Inge BreenÅlen IL1.04.15+29.3214.52
21Jon RøstumOL Gaula1.10.37+35.5416.20
22Jon VindalWing OK1.19.32+44.4918.24
23Stein-Erik FletenWing OK1.45.50+1.11.0724.29
Jan HageIL Leikdiskvalifisert
Thomas EidsmoFreidigbrutt

H 50-

4 080 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MårdalenFreidig40.069.49
2Sturla SætherFreidig42.55+2.4910.31
3Per Einar PedersliOL Trollelg45.31+5.2511.09
4Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg45.53+5.4711.14
5Dag StenersenOK Nidarøst47.23+7.1711.36
6Geir OwrenFreidig49.03+8.5712.01
7Helge RustadFreidig53.14+13.0813.02
8Terje KanstadWing OK54.17+14.1113.18
9Vemund JarenFreidig54.23+14.1713.19
10Terje MidtbøWing OK54.57+14.5113.28
11Svein Olav ÅmotIL Leik56.30+16.2413.50
12Håvard EidnesOL Trollelg1.01.03+20.5714.57
13Terje SchjølbergRøros IL1.08.05+27.5916.41
14Magne LysbergFreidig1.11.40+31.3417.33

H 60-

3 420 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Angell-PetersenFreidig40.0511.43
2Roar ForbordMalvik IL40.36+0.3111.52
3Per LaksforsWing OK40.59+0.5411.59
4Rolf WærnesOrkanger IF42.17+2.1212.21
5Knut LillealternFreidig43.09+3.0412.37
6Øistein ÅsmulOL Trollelg46.06+6.0113.28
7Nils Olav VennevikFreidig48.23+8.1814.08
8Steinar AasvangWing OK50.04+9.5914.38
9Torleif StephansenOK Nidarøst52.14+12.0915.16
10Frode StensrudOL Trollelg52.37+12.3215.23
11Svein HoveByåsen IL56.13+16.0816.26
12Jacob HygenFreidig1.02.59+22.5418.24

H 70-

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leidulv VinjeOK Nidarøst38.5112.31
2Paul ForsethOL Trollelg43.14+4.2313.56
3Leif EngenOK Nidarøst43.16+4.2513.57
4Henry SundsetvikOL Trollelg48.54+10.0315.46
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg49.54+11.0316.05
6Oddvar OplandOL Trollelg53.01+14.1017.06
7Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK59.16+20.2519.07
8Robert StrømWing OK1.07.55+29.0421.54
Arne SæterhaugByåsen ILbrutt

C

1 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LyngOK Nidarøst25.1613.26
2Marianne RoliOL Trollelg47.39+22.2325.20

B

3 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Atle StrandeFreidig53.1215.25
2Kjell Roar RognstadLillehammer OK54.27+1.1515.46
3Tove BakkenLillehammer OK1.03.57+10.4518.32
4Vibeke FletenWing OK1.13.33+20.2121.19
5Arnfinn LangelandByåsen IL1.17.05+23.5322.20
6Rune M HoltFreidig1.29.58+36.4626.04
Janne Fossum MalmringFreidigbrutt

A

4 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar RofstadByåsen IL1.01.1014.59
2Jørgen LongvaByåsen IL1.05.50+4.4016.08
3Margot LynumFreidig1.11.21+10.1117.29
4Øystein GrøvlenOK Nidarøst1.15.59+14.4918.37
5Ole Gunnar SølbergLeik1.23.04+21.5420.21
6Per Olav JohansenTrønderenergi1.43.30+42.2025.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor