Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Hesthammer

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Hesthammer
Arrangørorganisasjon: Riska Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Ganddal IL

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin BarvikDamer - kort løype (5)47.5218.28
1Anna TaksdalDamer - mellomlang løype (6)45.2115.22
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (13)54.139.59
1Tobias RøddeHerrer - mellomlang løype (21)37.2712.41
1Marjo LiikanenDamer- XLang (1)1.17.0811.14
2Pernille HovstadDamer - kort løype (5)52.31+4.3920.16
2Janne Tjørhom AasheimDamer - lang løype (13)57.05+2.5210.30
2Arild AasheimHerrer - XLang (9)59.31+2.488.40
3Jan Inge LundeHerrer - mellomlang løype (21)45.38+8.1115.28
3Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (14)58.14+4.3110.43
3Oddvar TaksdalHerrer - XLang (9)1.11.57+15.1410.29
4Hilde OhrDamer - mellomlang løype (6)1.21.40+36.1927.41
4Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (21)48.13+10.4616.20
4Per Ivar StoklandHerrer - XLang (9)1.12.10+15.2710.31
5Øyvind LamarkHerrer - mellomlang løype (21)48.20+10.5316.23
5Per Olav HaarrHerrer - lang løype (14)58.49+5.0610.49
6Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - lang løype (13)1.11.33+17.2013.10
6Fredrik HovstadHerrer - kort løype (9)1.17.19+30.3229.51
6Trond LamarkHerrer - lang løype (14)1.05.39+11.5612.05
7Eivind RothHerrer - kort løype (9)1.34.53+48.0636.38
7Morten Bjerga SundliHerrer - XLang (9)1.23.51+27.0812.13
8Ann Karin TjørhomDamer - lang løype (13)1.17.56+23.4314.21
8Markus Andreas BreivoldHerrer - mellomlang løype (21)53.00+15.3317.57
8Per Frode SandalHerrer - lang løype (14)1.11.29+17.4613.09
9Vibeke LamarkDamer - lang løype (13)1.19.18+25.0514.36
9Andreas Nybak UrdalHerrer - mellomlang løype (21)57.22+19.5519.26
10Ingrid LamarkDamer - lang løype (13)1.21.58+27.4515.05
11Thomas Barvik MælandHerrer - mellomlang løype (21)59.12+21.4520.04
12Mariann SveinsvollDamer - lang løype (13)1.55.11+1.00.5821.12
13Erlend BremnesHerrer - mellomlang løype (21)1.07.20+29.5322.49
13Ove OalandHerrer - lang løype (14)1.26.10+32.2715.52
14Per Martin StoklandHerrer - lang løype (14)1.32.17+38.3416.59
Norah BreivoldN-åpen (37)22.1615.02
Pernille BreivoldN-åpen (37)30.2720.34
Inger RothN-åpen (37)34.4623.29
Olav RothN-åpen (37)33.4222.46
0Nora SvendsenDamer - mellomlang løype (6)diskvalifisert
0Trine BolstadDamer - lang løype (13)diskvalifisert
0Aksel DommersnesHerrer - mellomlang løype (21)diskvalifisert
0Jonas Årvik SandalHerrer - mellomlang løype (21)diskvalifisert
0Ole Kristian TaksdalHerrer - mellomlang løype (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor