Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 3 Vannbassengane

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3 Vannbassengane
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 29 mai 2017

H17

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth MydlandEgersund OK35.59
2Jørgen HetlandEgersund OK50.35+14.36
3Olav HannisdalEgersund OK52.51+16.52
0Thomas HadlandEgersund OKdiskvalifisert

H40

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald KlippenbergEgersund OK39.59
2Geir Anders HadlandEgersund OK45.01+5.02
3Gunnar PettersonEgersund OK45.03+5.04
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK53.38+13.39
0Kjetil TorgersenEgersund OKdiskvalifisert

D17

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn HadlandEgersund OK39.10

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander HorpestadEgersund OK1.08.45

H55

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid MydlandEgersund OK32.50
2Per Ingar HadlandGanddal IL41.04+8.14
0Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKdiskvalifisert
Jan HetlandEgersund OKdiskvalifisert

H65

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GarpestadEgersund OK41.50
2Tormod AaslidEgersund OK53.47+11.57

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida MonsenEgersund OK38.32
2Julie PuntervoldEgersund OK1.11.24+32.52

D40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Tone NygårdEgersund OK40.28
2Hilde HetlandEgersund OK1.31.42+51.14

D55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Olaug F MydlandEgersund OKdiskvalifisert

H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin AakreEgersund OK23.50
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK31.44+7.54
0Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert

D65

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Skretting OpstadEgersund OK1.06.58

H10-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin HorpestadEgersund OK33.13
2Vegard BruunEgersund OK42.02+8.49
3Sondre BruunEgersund OK42.07+8.54

D10-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK22.27
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK23.25+0.58

HNy

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas B LeidlandEgersund OK23.46
1Marius B. LeidlandEgersund OK23.46

DNy

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Egeland JohnsenEgersund OK16.25
2Kaja SolliEgersund OK17.52+1.27
3Sunniva W AbelsenEgersund OK18.07+1.42
Randi L.H. BirkelandEgersund OKbrutt

B-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica HorpestadEgersund OK31.20
2Åshild Hausberg IversenEgersund OK42.26+11.06
3Knut Endre JacobsenEgersund OK45.03+13.43
4Arne BrandsbergEgersund OK1.01.09+29.49

A-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank HansenEgersund OK48.00
2Morten LaursenEgersund OK1.32.24+44.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor