Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 1 Gaudland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 1 Gaudland
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 15 mai 2017

Klasser: Visa alla | H17 | H40 | D17 | H15-16 | H55 | H65 | D15-16 | D40 | D55 | H13-14 | D13-14 | D65 | H10-12 | D10-12 | HNy | DNy | B-åpen | B-åpen | C-åpen | C-åpen | A-åpen | A-åpen

H17

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK44.0711.18
2Olav HannisdalEgersund OK1.04.25+20.1816.31

H40

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Anders HadlandEgersund OK44.4911.29
2Nils Tore PuntervoldEgersund OK49.02+4.1312.34
3Gunnar PettersonEgersund OK53.09+8.2013.37

D17

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK44.0511.18

H15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1.12.2423.21

H55

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL47.5215.26
Arvid MydlandEgersund OKbrutt

D15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK1.10.1122.38
2Julie PuntervoldEgersund OK1.30.24+20.1329.09

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK42.4013.45
0Hilde HetlandEgersund OKbrutt
Berit BrandsbergEgersund OKbrutt

H13-14

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK58.1421.34
2Edvin AakreEgersund OK59.16+1.0221.57
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.09.03+10.4925.34
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.11.07+12.5326.20

D10-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK50.5329.55
0Thea Beate PuntervoldEgersund OKbrutt

HNy

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK53.0031.10

DNy

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthea HannisdalEgersund OK55.1532.30

B-åpen

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KvernstuenEgersund OK1.02.3223.09

C-åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK52.1930.46
2Matias SteffesenEgersund OK1.33.00+40.4154.42

A-åpen

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK53.4017.18
2Frank HansenEgersund OK55.27+1.4717.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor