Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 3 mai 2017

Damer 1

910 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise B ChristiansenNOTEAM6.076.43
2Agnes BjørkenesHisøy OK6.10+0.036.46
3Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering8.30+2.239.20
4Hannah SolbergFroland IL8.45+2.389.36
5Kristin SolbergFroland IL8.53+2.469.45
6Rikke FlatenHisøy OK9.59+3.5210.58
7Elin B DaleHisøy OK10.12+4.0511.12
8Ann Kristin TønnesenHisøy OK10.13+4.0611.13
9Vilde BørresenHisøy OK10.25+4.1811.26
10Maren AanonsenØyestad IF allianse11.09+5.0212.15
11Anniken FossnesHisøy OK11.18+5.1112.25
12Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering11.21+5.1412.28
13Isabell G FredriksenHisøy OK11.41+5.3412.50
14Hannah Broers DamsgaardHisøy OK11.42+5.3512.51
15Ylva BoyeHisøy OK11.44+5.3712.53
16Sandra Sofie TømtIL Imås12.28+6.2113.41
17Andrea HørteIL Imås12.41+6.3413.56
18Vilde MolundIL Imås12.45+6.3814.00
18Hanna SundbyHisøy OK12.45+6.3814.00
20Mari SundbyHisøy OK12.50+6.4314.06
21Tiril MolundIL Imås29.55+23.4832.52

Damer 2

1 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edith FahreHisøy OK14.4010.02
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse16.03+1.2310.59
3Inger-Anne VedåIL Express17.32+2.5212.00
4Rikke WernersenØyestad IF allianse20.04+5.2413.44
5Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering20.27+5.4714.00
6Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma20.50+6.1014.16
7Wenche UlvshusIL Imås20.51+6.1114.16
8Gunda BringsverdLia IL20.54+6.1414.18
9Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering24.14+9.3416.35
10Kamilla StudsrudHisøy OK27.44+13.0418.59
11Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse30.53+16.1321.09

Damer 3

2 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.358.39
2Anna Sofie HoffHisøy OK17.49+0.148.46
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18.58+1.239.20
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering19.23+1.489.32
5Karin SteenIF Trauma21.30+3.5510.35
6Johanne TerjesenØyestad IF allianse22.26+4.5111.03
7Inger SkjæveslandIF Trauma24.20+6.4511.59
8Tuva Krafft MyhrenHisøy OK26.00+8.2512.48
9Gerd-Torun RikeHisøy OK28.30+10.5514.02
10Kristin Krafft MyhrenHisøy OK30.33+12.5815.02
11Lene HaugeHisøy OK32.57+15.2216.13
12Gerd YttervikHisøy OK33.11+15.3616.20
13Ingeborg BøbelIL Imås33.46+16.1116.38
14Helle RuhavenHisøy OK36.39+19.0418.03
15Marie JørgensenHisøy OK36.52+19.1718.09
16Ann Mari StudsrudHisøy OK37.16+19.4118.21

Damer 4

2 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma16.458.15
2Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL16.59+0.148.21
3Arnhild U BråtenVegårshei IL17.40+0.558.42
4Tone HirschIF Trauma20.03+3.189.52
5Ada Helene OlsenIF Trauma21.01+4.1610.21
6Ragnhild HaldKristiansand OK22.24+5.3911.02
7Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering22.29+5.4411.04
8Thea K TerjesenØyestad IF allianse22.58+6.1311.18
9Fanny SkindloIF Trauma23.09+6.2411.24
10Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering23.35+6.5011.37
11Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse23.37+6.5211.38
12Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK24.21+7.3611.59
13Henriette OlsenIF Trauma25.23+8.3812.30
14Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering25.58+9.1312.47
15Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering26.52+10.0713.14
0Tove FossnesHisøy OKdiskvalifisert
0Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert

Damer 5

2 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK16.147.28
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18.50+2.368.40
3Malin HaugeHisøy OK22.29+6.1510.21
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK28.18+12.0413.02
5Marianne S BjørkenesHisøy OK30.50+14.3614.12

Herrer 1

910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KnutsenIL Express5.476.21
2Vemund HelsørFroland IL8.15+2.289.03
3David SolbergFroland IL8.42+2.559.33
4Andreas EspenesNOTEAM12.39+6.5213.54
5Thorbjørn LøddesølNOTEAM39.12+33.2543.04

Herrer 2

1 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering17.3412.01
2Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma18.20+0.4612.33
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering19.06+1.3213.04
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering19.14+1.4013.10
5Simon BratlandIF Trauma19.47+2.1313.33
6Torgeir MoheimIK Grane Arendal Orientering26.44+9.1018.18
7Finn LøvgrenIL Express33.56+16.2223.14
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering36.59+19.2525.19

Herrer 3

2 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL21.4210.41
2Thomas FossnesHisøy OK21.52+0.1010.46
3Kurt Johan DalenHisøy OK22.36+0.5411.07
4Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse23.35+1.5311.37
5Henrik Andreas TømtIL Imås23.55+2.1311.46
6Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering25.27+3.4512.32
7Isak KnutsenIF Trauma25.52+4.1012.44
8Bror Erling HeegaardIL Express35.37+13.5517.32
9Johannes RuhavenHisøy OK37.58+16.1618.42
10Reidar GrøsleAustre Moland IL38.16+16.3418.51
0Halvor KnutsenIF Traumadiskvalifisert
0Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert

Herrer 4

2 030 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma14.507.18
2Are SkindloIF Trauma16.33+1.438.09
3Henrik Chr. HirschIF Trauma17.13+2.238.28
4Jan JohnsenØyestad IF allianse18.02+3.128.53
5Øystein VågsnesIF Trauma18.18+3.289.00
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering19.19+4.299.30
7Kåre JørgensenHisøy OK19.24+4.349.33
8Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering19.42+4.529.42
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse19.53+5.039.47
10Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering20.40+5.5010.10
11Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering20.55+6.0510.18
12Inge SkjæveslandIF Trauma21.06+6.1610.23
13Glenn SolbergFroland IL21.34+6.4410.37
14Per Magne HoffHisøy OK21.44+6.5410.42
15Helge KristensenOK Sør22.18+7.2810.59
16Inge HaugeHisøy OK22.31+7.4111.05
17Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse22.58+8.0811.18
18Rune LandsverkØyestad IF allianse23.52+9.0211.45
19Einar Krafft MyhrenHisøy OK24.26+9.3612.02
20Morten ChristiansenNOTEAM25.10+10.2012.23
21Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering26.15+11.2512.55
22Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering26.28+11.3813.02
23Erik Broers DamsgaardHisøy OK27.18+12.2813.26
24Rolf MikkelsenIL Imås27.23+12.3313.29
25Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering33.20+18.3016.25
0Trond FossnesHisøy OKdiskvalifisert
0Tor OlsenIF Traumadiskvalifisert

Herrer 5

2 170 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14.086.30
2Vetle E LynnebakkenKristiansand OK14.26+0.186.39
3Per Olav NærestadIF Trauma14.38+0.306.44
4Anders VestølVegårshei IL16.12+2.047.27
5Even FossumIK Grane Arendal Orientering16.27+2.197.34
6Jon BjørgumKristiansand OK16.35+2.277.38
7Helge FossøyØyestad IF allianse17.18+3.107.58
8Martin BjørkenesHisøy OK17.19+3.117.58
9Terje UrfjellIL Imås17.23+3.158.00
10Bjørn Idar SætranIF Trauma18.01+3.538.18
11Øyvind HelsørFroland IL18.11+4.038.22
12Per Kristian TømtIL Imås18.24+4.168.28
13Egil FossumIK Grane Arendal Orientering18.48+4.408.39
14Ole Petter VestølVegårshei IL19.06+4.588.48
15Svein RoslandHope IL20.09+6.019.17
16Øyvind BratlandIF Trauma20.22+6.149.23
17Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering21.12+7.049.46
18Per T TerjesenØyestad IF allianse21.21+7.139.50
19Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering21.37+7.299.57
20Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering22.35+8.2710.24
21Ole-Herman CappelenHisøy OK23.30+9.2210.49
22Øyvin SimonsenIL Imås25.01+10.5311.31
23Widar T LølandHisøy OK25.55+11.4711.56
24Hallstein UlvshusIL Imås33.22+19.1415.22
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Nybegynner 1

910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas Skajå OlimstadFroland ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor