Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 14
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 6 september 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | Nybegynner

Lang

5 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK48.478.24
2Holger SchlaupitzNOTEAM1.00.08+11.2110.22
3Martin NilssonMalungs OK1.00.47+12.0010.28
4Niklas NormanHeming Orientering1.01.40+12.5310.37
5Torgrim SoterudBø OL1.02.17+13.3010.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Erik HolterLarvik OK1.02.54+14.0710.50
7Morten HeirFossum IF1.03.01+14.1410.51
8Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.04.55+16.0811.11
9Oskar JensenNydalen SK1.05.06+16.1911.13
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.05.07+16.2011.13
11Hans RustenOslostudentenes IK1.06.32+17.4511.28
12Sindre LangaasNydalens SK1.06.58+18.1111.32
13Pete TrynerYorkshire1.07.47+19.0011.41
14Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.09.20+20.3311.57
15Jan Fredrik HelgakerVBIL1.10.56+22.0912.13
16Svein NygårdNorges Bank BIL1.11.55+23.0812.23
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.12.37+23.5012.31
18Are EriksenOslostudentenes IK1.14.50+26.0312.54
19Rolv Anders SystadLyn Ski1.15.20+26.3312.59
20Knut BårtveitBø OL1.15.56+27.0913.05
21Ståle HeitmannFossum IF1.16.25+27.3813.10
22Stig HeirAsker Skiklubb1.19.33+30.4613.42
23Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.24.46+35.5914.36
24Jesper Ganc PedersenFossum IF1.26.05+37.1814.50
25Lars ChristensenVBIL1.30.22+41.3515.34
26Petter ChristensenVBIL1.43.44+54.5717.53
27Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske1.44.57+56.1018.05
28Jostein Bø FløystadKongsberg digitalikke godkjent

Mellom

3 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind RuthVBIL45.2811.39
2Jon KaarbyNydalens SK45.41+0.1311.42
3Terje MathisenOpen iT45.53+0.2511.45
4Paul SolheimWhylot IL49.44+4.1612.45
5Lars OnstadOslostudentenes IK50.52+5.2413.02
6Knut OnsagerIL GeoForm52.00+6.3213.20
7Knut Anders LøkenFossum IF56.44+11.1614.32
8Marianne NjåsteinIL Tyrving1.00.00+14.3215.23
9Malin EijsinkÅS UMB Orientering1.02.15+16.4715.57
10Tormod BøeVBIL1.02.26+16.5816.00
11Peer StiansenNydalens SK1.02.27+16.5916.00
12Bente LandmarkFossum IF1.04.32+19.0416.32
13Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.05.22+19.5416.45
14Egil HusethKamp Vestheim1.06.16+20.4816.59
15Hans-Kristian AlvebergWhylot IL1.10.59+25.3118.12
16Jon LahlumIL GeoForm1.12.43+27.1518.38
17Trude FixdalIL Koll1.17.15+31.4719.48
18Gisela SandelinPrivat1.18.25+32.5720.06
19Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.18.51+33.2320.13
20Halvard BjørgumVBIL1.23.44+38.1621.28
21Anne Marit BjergaardNydalens SK1.24.45+39.1721.43
22Kjetil JacobsenHamar OK1.30.11+44.4323.07
23Poul TranborgVBIL1.45.35+1.00.0727.04
24Matthew NgOslostudentenes IKikke godkjent

Kort

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom EdvardsenIL Koll35.5017.03
2Bjørn EgnerHeming Orientering36.09+0.1917.12
3Øystein MadsenHaugerud IF39.52+4.0218.59
4Alexander RødstenHeming Orientering40.17+4.2719.10
5Tor OmmundsenVBIL43.07+7.1720.31
6Eilen Arctander VikIL Koll58.37+22.4727.54
7Sigurd HaugerudIL GeoForm1.04.51+29.0130.52
8Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent

Nybegynner

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva Ulset JohnsenOslostudentenes IK25.2412.42
2Emilie HübertOslostudentenes IK25.27+0.0312.43
3Emma EideOslostudentenes IK25.35+0.1112.47
4Stine FrossdalOslostudentenes IK31.30+6.0615.45
5Even PettersonOslostudentenes IK35.16+9.5217.38
6Erik WasbergOslostudentenes IK46.20+20.5623.10
7Ingrid BraulOslostudentenes IK46.23+20.5923.11
8Alexander Ganc Pedersen Fossum IF1.12.03+46.3936.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor