Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 13
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 30 august 2017

Lang

6 000 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK40.466.47
2Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK44.03+3.177.20
3Johan SvedbergHeming Orientering47.03+6.177.50
4Ivar SeierstadIL GeoForm48.21+7.358.03
5Holger SchlaupitzPrivat48.27+7.418.04
6Karl Even RyghHeming Orientering50.28+9.428.24
7Sindre LangaasNydalen SK51.09+10.238.31
8Øyvind GlendrangeÅrvoll IL51.43+10.578.37
9Ivar Hesselberg IndbyOslostudentenes IK54.48+14.029.08
10Svein NygårdNorges Bank BIL55.00+14.149.10
11Lars Erik GjeinFossum IF55.02+14.169.10
12Georg BuggeAas Jakobsen55.22+14.369.13
13Erik StordalAsker Skiklubb56.08+15.229.21
14Rolv Anders SystadLyn57.02+16.169.30
15Michael DahnnNydalen SK57.27+16.419.34
16Harald IweIL GeoForm57.59+17.139.39
17Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK58.33+17.479.45
18Jostein Bø FløystadFreidig58.36+17.509.46
19Johan LundeIL Koll59.06+18.209.51
20Hans WangOslostudentenes IK59.08+18.229.51
21Mikael OlaussonOslostudentenes IK59.17+18.319.52
22Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.00.53+20.0710.08
23Christian GrotnesIL Tyrving1.01.00+20.1410.10
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.01.56+21.1010.19
25Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.02.17+21.3110.22
26Peer StiansenNydalens SK1.04.07+23.2110.41
27Knut OnsagerIL GeoForm1.04.40+23.5410.46
28Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.05.15+24.2910.52
29Ivar RefslandUiO1.06.12+25.2611.02
30Per OsenStatoil Oslo BIL1.08.12+27.2611.22
31Are EriksenOslostudentenes IK1.08.16+27.3011.22
32Endre HallanNorconsult1.08.51+28.0511.28
33John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.11.53+31.0711.58
34Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.14.05+33.1912.20
35Øyvind GrandumIL GeoForm1.18.23+37.3713.03
36Frode JohansenStatoil BIL1.20.38+39.5213.26
37Jon LahlumIL GeoForm1.24.07+43.2114.01
38Egil Reidar OsnesPrivat1.24.47+44.0114.07
39Peter NylundHaugerud IF1.39.32+58.4616.35

Mellom

4 100 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving36.038.47
2Eivind RuthVBIL37.30+1.279.08
2Paul SolheimPrivat37.30+1.279.08
4Eskil ÅsmulOL Trollelg38.49+2.469.28
4Knut Anders LøkenFossum IF38.49+2.469.28
6Toril HallanLillomarka OL39.03+3.009.31
7Tor RingstadCisco39.04+3.019.31
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering39.09+3.069.32
9Marianne NjåsteinIL Tyrving39.18+3.159.35
10Per Arne KarlsenØstmarka OK40.22+4.199.50
11Ranveig ØverøyenOPIL40.33+4.309.53
12Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF41.09+5.0610.02
13Roar SigurdsenRingnes BIL41.28+5.2510.06
14Richard BlomFBI42.06+6.0310.16
15Martin GranlySiemens Oslo42.21+6.1810.19
16Håvard ChristiansenForsvarsbygg42.22+6.1910.20
17Marie Hauerslev- -43.38+7.3510.38
18Anne DanielsenNydalens SK43.47+7.4410.40
19Tormod ØvergaardVestre Akers SK43.59+7.5610.43
20Harald AulieIL Koll44.24+8.2110.49
21Hans Kristian AlvebergPrivat44.54+8.5110.57
22Berit DanielsenIL Tyrving44.59+8.5610.58
23Andreas ErichsenNydalens SK45.02+8.5910.59
23Trude FixdalIL Koll45.02+8.5910.59
25Jurijs SenbergsVBIL45.03+9.0010.59
26Kjersti SkantzeIL Tyrving45.26+9.2311.04
27Runa SkyttersæterHeming Orientering46.51+10.4811.25
28Per-Arne RøstadsandNydalens SK47.56+11.5311.41
29Geir TrøanKolbotn & Skimt OL49.55+13.5212.10
30Aleidis LøkenHeming Orientering50.39+14.3612.21
31Harald RikheimRådtassene51.38+15.3512.35
32Jo Ulltveit-MoeIL Koll51.54+15.5112.39
33Stein MyhreOslo sporveier BIL52.53+16.5012.53
34Øyvind GylverAsker Skiklubb53.03+17.0012.56
35Kristin SletnerRøyken OL53.26+17.2313.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
36Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving53.31+17.2813.03
37Torstein SchelleArmada53.32+17.2913.03
38Egil HusethKamp/Vestheim IF54.01+17.5813.10
39Lars ChristensenVBIL54.07+18.0413.11
40Malin EijsinkÅS UMB Orientering54.39+18.3613.19
41Roar BjordalOppsal Orientering55.14+19.1113.28
42Tone Jahren HerudFossum IF56.17+20.1413.43
43Knut Bjarne SætreBærum kom57.38+21.3514.03
44Øyvind FidjePrivat57.44+21.4114.04
45Venche BjerkreimFossum IF57.45+21.4214.05
46Majken KorsagerAsker Skiklubb1.00.12+24.0914.40
47Kjersti ThoStabæk IF1.00.34+24.3114.46
48Morten Tandberg EriksenOUS BIL1.00.36+24.3314.46
49Finn GangePrivat1.01.09+25.0614.54
50Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.01.24+25.2114.58
51Nora UrsinBærum kom1.01.34+25.3115.00
52Susannah MalmStatnett BIL1.01.58+25.5515.06
53Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.02.00+25.5715.07
54Ole Martin StormyrengenPrivat1.02.12+26.0915.10
55Tom EdvardsenIL Koll1.02.24+26.2115.13
56Petter BuggeOUS BIL1.03.44+27.4115.32
57Sturle HånesIL GeoForm1.04.04+28.0115.37
58Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.33+28.3015.44
59Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.04.34+28.3115.44
60Bjørn EgnerHeming Orientering1.04.48+28.4515.48
61Torbjørn DalløkkenIL GeoForm1.06.09+30.0616.08
62Kjetil JacobsenHamar OK1.06.35+30.3216.14
63Rune HultgreenIL GeoForm1.08.21+32.1816.40
64Solveig BerganNydalens SK1.08.57+32.5416.49
65Don SkantzeIL Tyrving1.09.21+33.1816.54
66Kåre KnudsenIL GeoForm1.09.44+33.4117.00
67Karsten BorgeArmada1.11.34+35.3117.27
68Gisela SundelinPrivat1.13.36+37.3317.57
69Bjørn MyhrPrivat1.15.28+39.2518.24
70Jakob HaldorsenIL GeoForm1.24.15+48.1220.32
71Poul TranborgVBIL1.33.01+56.5822.41
72Sigurd HaugerudIL GeoForm1.43.09+1.07.0625.09
73Matthew NgOslostudentenes IKikke godkjent

Kort

2 100 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF26.3212.38
2Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK28.06+1.3413.22
3Astri JansonOslostudentenes IK29.56+3.2414.15
4Øystein MadsenHaugerud IF31.27+4.5514.58
5Vorinn BottnOslostudentenes IK35.47+9.1517.02
6Alexander RødstenHeming Orientering35.48+9.1617.02
7Georg HorvatiIL Tyrving36.45+10.1317.30
8Jon C. FougnerHeming Orientering36.50+10.1817.32
9Inger Johanne EikelandNydalens SK37.50+11.1818.00
10Eilen Arctander VikIL Koll40.05+13.3319.05
11Svein KvalheimOppegård40.26+13.5419.15
12Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK41.11+14.3919.36
13Knut HangeraasIL GeoForm41.32+15.0019.46
14Solveig Vist- -41.55+15.2319.57
15Marthe Resløkken- -41.56+15.2419.58
16Maria Kvalevåg- -42.06+15.3420.02
17Lene Anett KillingmoOK Øst42.57+16.2520.27
18Eyvind AasIL GeoForm45.20+18.4821.35
19Ildiko HorvatiIL Tyrving45.25+18.5321.37
20Maren EdvardsenIL Koll45.26+18.5421.38
21Mari TingelholmOslostudentenes IK45.30+18.5821.40
22Steinar RuudKonnerud IL48.27+21.5523.04
23Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF48.44+22.1223.12
24Christin  VangenOslostudentenes IK51.36+25.0424.34
25Tom SletnerRøyken OL57.29+30.5727.22
26Magne GrandeIL Koll57.30+30.5827.22
27Raini Raal- -1.04.05+37.3330.30
28Anu Johanna AhlskogPrivat1.04.07+37.3530.31
29Lise KlettPrivat1.04.10+37.3830.33
30Eva FixdalHeming Orientering1.05.18+38.4631.05
31Hildegunn GrønnsethFossum IF1.18.13+51.4137.14
32Hildegunn Dal FidjeFidji Skiorienteringikke godkjent
33Jan  HenriksenNILUikke godkjent
34Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent
Christiane JeraldOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor