Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 23 august 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 400 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienPeab39.077.14
2Audun  Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK41.40+2.337.42
3Christian VogelsangNydalens SK46.38+7.318.38
4Henning RøbergNittedal OL49.29+10.229.09
5Holger SchlaupitzNOTEAM50.32+11.259.21
6Svein NygårdNorges Bank BIL51.33+12.269.32
7Jarl Magnus  Berge Søgne og Sogndalen OK51.55+12.489.36
8Ivar SeierstadIL GeoForm53.10+14.039.50
9Stein BlomsethVålerengens IF54.47+15.4010.08
10Niklas NormanHeming Orientering54.52+15.4510.09
11Tore SagvoldenØstmarka OK59.23+20.1610.59
12Ivar  IndbyOslostudentenes IK1.00.03+20.5611.07
13Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.00.56+21.4911.17
14Sindre LangaasNydalens SK1.02.12+23.0511.31
15Knut BårtveitBø OL1.02.18+23.1111.32
16Torbjørn DalløkkenIL GeoForm1.02.41+23.3411.36
17Ståle HeitmannFossum IF1.06.17+27.1012.16
18Harald IweIL GeoForm1.06.35+27.2812.19
19Rolv Anders SystadLyn Ski1.07.26+28.1912.29
20Eivind RuthVBIL1.08.02+28.5512.35
21Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.08.11+29.0412.37
22Peder Fossheim  AsplinGjø-Vard OL1.08.14+29.0712.38
23Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.08.21+29.1412.39
24Georg BuggeAas Jakobsen1.08.54+29.4712.45
25Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.09.07+30.0012.47
26Pål TherkelsenPrivat1.09.20+30.1312.50
27Stefan KernstockVBIL1.09.58+30.5112.57
28Jon SletvoldKjelsås IL1.12.49+33.4213.29
29John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.13.24+34.1713.35
30Lasse NederhoedNOTEAM1.14.20+35.1313.45
31Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.15.06+35.5913.54
32Hans  JevanordFossum IF1.16.55+37.4814.14
33Jon Gunnar  Henriksen Rudsbygd IL1.17.28+38.2114.20
34Erik SauarUllevål1.19.32+40.2514.43
35Jon LahlumIL GeoForm1.19.38+40.3114.44
36Halvor AurmoHeming Orientering1.20.52+41.4514.58
37Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.22.55+43.4815.21
38Håkon BuggePrivat1.23.25+44.1815.26
39Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK1.32.30+53.2317.07
40Terje UrfjellIL Imås1.41.47+1.02.4018.50
40Vilde Brabrand UrfjellIL Imås1.41.47+1.02.4018.50
42Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske1.41.50+1.02.4318.51
43Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
44Sindre NordhagenBane Nor BILikke godkjent
Martin JohanssonIL Tyrvingikke godkjent

Mellom

3 600 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Arne LianIL Koll38.5110.47
2Kjell MarksetIL Koll40.32+1.4111.15
3Kimme ArnesenHeming Orientering41.51+3.0011.37
4Paul SolheimWhylot IL42.40+3.4911.51
5Eirik TandrevoldFossum IF42.44+3.5311.52
6Knut Anders LøkenFossum IF43.44+4.5312.08
7Martin GranlySiemens Oslo44.18+5.2712.18
8Ragnhild  Bråthen Hemning45.28+6.3712.37
9Marianne NjåsteinIL Tyrving48.13+9.2213.23
10Kjersti SkantzeIL Tyrving48.21+9.3013.25
11Peer StiansenNydalens SK49.20+10.2913.42
12Eskil ÅsmulOL Trollelg49.24+10.3313.43
13Per Jogeir KarlsbakkVBIL49.35+10.4413.46
14Olav HasaasFossum IF50.30+11.3914.01
15Toril HallanLillomarka OL51.19+12.2814.15
16Dagrun MelkildHeming Orientering51.25+12.3414.16
17Trude FixdalIL Koll52.04+13.1314.27
18Arnt Ove TakvamFearnsport52.27+13.3614.34
19Karen BjergaardNydalens SK52.35+13.4414.36
20Hanne Maria VisterOslostudentenes IK55.07+16.1615.18
21Tormod BøeVBIL55.17+16.2615.21
22Knut Bjarne  SætreBærum kommune55.22+16.3115.22
23Ellen TurterNydalens SK55.46+16.5515.29
24Kristine HoleneHalden SK55.48+16.5715.30
25Wenche HultgreenIL Tyrving56.08+17.1715.35
26Per KaarbyOver toppen il59.05+20.1416.24
27Alexandra DevikOslostudentenes IK59.42+20.5116.35
28Hans-Kristian AlvebergWhylot IL59.44+20.5316.35
29Håvard ChristiansenNOTEAM59.51+21.0016.37
30Stein MyhreOslo sporveier BIL1.00.21+21.3016.45
31Egil HusethKamp Vestheim1.00.39+21.4816.50
32Rune HultgreenIL GeoForm1.01.44+22.5317.08
33Truls AngellLillomarka OL1.02.05+23.1417.14
34Øyvind FidjeFidji Skiorientering1.02.17+23.2617.18
35Don SkantzeIL Tyrving1.02.19+23.2817.18
36Jurijs SenbergsVBIL1.02.59+24.0817.29
37Harald RikheimRådtassene1.03.30+24.3917.38
38Svenja KernstockVBIL1.05.52+27.0118.17
39Jesper Ganc PedersenFossum IF1.06.07+27.1618.21
40Halvard BjørgumVBIL1.07.35+28.4418.46
41Morten Tandberg EriksenOUS BIL1.07.37+28.4618.46
42Bjørn EgnerHeming Orientering1.07.52+29.0118.51
43Bente LandmarkFossum IF1.08.25+29.3419.00
44Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.09.23+30.3219.16
45Gisela SandelinPrivat1.10.10+31.1919.29
46Kjetil JacobsenHamar OK1.12.38+33.4720.10
47Sturle HånesIL GeoForm1.12.46+33.5520.12
48Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.13.22+34.3120.22
49Tom EdvardsenIL Koll1.19.18+40.2722.01
50Kjersti ThoStabæk IF1.20.11+41.2022.16
51Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.21.51+43.0022.44
52Tormod HegdalHeming Orientering1.22.01+43.1022.46
53Tor OmmundsenVBIL1.22.23+43.3222.53
54Nora UrsinBærum kommune1.23.45+44.5423.15
55Frida AamotNydalens SK1.24.39+45.4823.30
56Jakob HaldorsenIL GeoForm1.39.53+1.01.0227.44
57Fia StenlundPrivat1.48.55+1.10.0430.15
58Tommy GranholmPrivat1.48.59+1.10.0830.16
59Joanna HeggblomPrivat1.49.34+1.10.4330.26
60Jonas NorrmanPrivat1.49.56+1.11.0530.32
61Eilen Arctander VikIL Koll1.55.43+1.16.5232.08
62Sigurd HaugerudIL GeoForm2.10.59+1.32.0836.23
63Finn GangePrivat2.11.08+1.32.1736.25
66Aleidis LøkenHeming Orienteringikke godkjent
67Kjersti HovFossum IFikke godkjent
68Anne DanielsenNydalens SKikke godkjent
69Venche BjerkreimFossum IFikke godkjent
70Knut Kristen HangeraasIL GeoFormikke godkjent
71Johan  TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent
72Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IKikke godkjent
73Silje  SimonsenNorconsultikke godkjent
74Poul TranborgVBILikke godkjent
75Toril EineEsso Sportikke godkjent
76Alfred FidjeFidji Skiorienteringikke godkjent
Elisabeth ArvesenNydalens SKikke godkjent
Roar SigurdsenRingnes BILikke godkjent

Kort

1 900 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Kasper SvergjaKvikne IL17.549.25
2Maren NorderudIL Tyrving26.43+8.4914.03
3Harald AulieIL Koll28.15+10.2114.52
4Morten WettergreenFossum IF29.07+11.1315.19
5Frida Næss UlsethNydalens SK32.22+14.2817.02
6Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat32.25+14.3117.03
7Jon C. FougnerHeming Orientering32.35+14.4117.08
8Alexander RødstenHeming Orientering34.58+17.0418.24
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF35.35+17.4118.43
10Astri JansonOslostudentenes IK36.29+18.3519.12
11Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK42.35+24.4122.24
12Stine FrossdalPrivat44.28+26.3423.24
13Lene Anett KillingmoOK Øst44.41+26.4723.31
14Eyvind AasIL GeoForm45.39+27.4524.01
15Anu PaasilaPrivat46.11+28.1724.18
16Raini RaalPrivat46.15+28.2124.20
17Thorbjørn BreistrandNydalens SK48.05+30.1125.18
18Alexander Ganc Pedersen Fossum IF48.07+30.1325.19
19Magne GrandeIL Koll48.43+30.4925.38
20Kirsti HolmboeIL GeoForm49.19+31.2525.57
21Maren Vik EdvardsenIL Koll49.41+31.4726.08
22Maria KvalevågPrivat51.29+33.3527.05
23Solveig VistLovisenberg sykehus51.39+33.4527.11
24Tanja DideriksenLovisenberg sykehus52.09+34.1527.26
25Christin VangenOslostudentenes IK54.27+36.3328.39
26Kristin MortensenIL Koll55.08+37.1429.01
27Øystein MadsenHaugerud IF58.36+40.4230.50
28Marthe  ResløkkenLovisenberg sykehus1.01.11+43.1732.12
29Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.03.09+45.1533.14
30Eva FixdalHeming Orientering1.04.24+46.3033.53
31Hildegunn Dahl FidjeFidji Skiorientering1.14.28+56.3439.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor