Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 11
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 16 august 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 900 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering1.07.2011.24
2Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK1.07.46+0.2611.29
3Johan SvedbergHeming Orientering1.11.27+4.0712.06
4Niklas NormanHeming Orientering1.13.49+6.2912.30
5Skage GrønnebergHeming Orientering1.14.47+7.2712.40
6Olav EideBækkelagets SK1.17.18+9.5813.06
7Sverre Turter SandvoldNTNUI1.17.51+10.3113.11
8Ivar SeierstadIL GeoForm1.21.15+13.5513.46
9Karl Even RyghHeming Orientering1.23.56+16.3614.13
10Holger SchlaupitzPrivat1.24.01+16.4114.14
11Even Angell-PetersenNydalens SK1.25.11+17.5114.26
12Tore SagvoldenØstmarka OK1.26.27+19.0714.39
13Svein NygårdNorges Bank BIL1.27.58+20.3814.54
14Lars Karelius NoerNRK1.28.33+21.1315.00
15Erik HolterPrivat1.29.11+21.5115.06
16Anders P. HammerHemming1.29.19+21.5915.08
17Georg BuggeAas Jakobsen1.32.50+25.3015.44
18Tore MyhrvoldVBIL1.33.40+26.2015.52
19Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.37.03+29.4316.26
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.37.20+30.0016.29
21Hans WangOslostudentenes IK1.38.44+31.2416.44
22Jostein Bø FløystadFreidig1.39.24+32.0416.50
23Hallvard BergIL Tyrving1.43.14+35.5417.29
24Jan Fredrik HelgakerVBIL1.45.59+38.3917.57
25Halvor AurmoHeming Orientering1.46.07+38.4717.59
26Ståle HeitmannFossum IF1.46.25+39.0518.02
27Lasse NederhoedTeddy TV1.46.28+39.0818.02
28Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.47.53+40.3318.17
29John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.49.01+41.4118.28
30Knut BårtveitBø OL1.49.22+42.0218.32
31Per OsenStatoil Oslo BIL1.49.40+42.2018.35
32Michael DahnnNydalen SK1.52.19+44.5919.02
33Knut OnsagerIL GeoForm1.52.42+45.2219.06
34Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.53.03+45.4319.09
35Stig Hultgreen  KarlsenAbilsø Elektriske1.58.00+50.4020.00
36Ivar RefslandUiO2.05.38+58.1821.17
37Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI2.11.02+1.03.4222.12
38Frode JohansenStatoil BIL2.12.38+1.05.1822.28
39Lars ChristensenVBIL2.13.08+1.05.4822.33
40Øyvind GrandumIL GeoForm2.16.29+1.09.0923.07
41Mariken HomleidIL GeoForm2.25.48+1.18.2824.42
42Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2.38.30+1.31.1026.51
43Petter ChristensenVBIL2.53.41+1.46.2129.26
44Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent
45Tor Egil OlsenTeddy TVikke godkjent
46Daniel FløtreKongsberg OLikke godkjent
47Christian ReuschHeming Orienteringikke godkjent
48Harald IweIL GeoFormikke godkjent
49Peer StiansenNydalens SKikke godkjent
50Rune OlsenBækkelagets SKikke godkjent
51Ivar Hesselberg IndbyOslostudentenes IKikke godkjent
52Terje MartinsenIL GeoFormikke godkjent
Jesper MelinFossum IFikke godkjent

Mellom

4 100 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gard LindsethNydalens SK45.4411.09
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL47.29+1.4511.34
3Sindre LangaasNydalens SK50.17+4.3312.15
4Magnus Eide FredriksenHeming Orientering51.03+5.1912.27
5Kristian ØstermannHeming Orientering52.14+6.3012.44
6Jon KaarbyNydalens SK52.26+6.4212.47
7Asbjørn  AarvikStatoil Oslo BIL53.13+7.2912.58
8Stein BlomsethVålerenga53.29+7.4513.02
9Eivind HoffIL Tyrving53.56+8.1213.09
10Odd Arne LianIL Koll54.46+9.0213.21
11Øystein ØstermannHeming Orientering56.02+10.1813.40
12Morten HeierFossum IF57.47+12.0314.05
13Trond LundVeritas58.19+12.3514.13
14Kjell MarksetIL Koll58.47+13.0314.20
15Paul SolheimPrivat1.00.32+14.4814.45
16Gaute BerganNydalen SK1.00.38+14.5414.47
17Bjørn HaugeNydalen SK1.01.58+16.1415.06
18Trygve KoldrupHeming Orientering1.03.21+17.3715.27
19Pål TerkelsenPrivat1.04.19+18.3515.41
20Kyongsa RiNydalens SK1.05.16+19.3215.55
21Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.05.19+19.3515.55
22Nils BerganNydalens SK1.05.27+19.4315.57
23Lars JacobsenIL Tyrving1.05.49+20.0516.03
24Eskil ÅsmulOL Trollelg1.06.13+20.2916.09
25Guttorm EggeOslostudentenes IK1.08.25+22.4116.41
26Marianne NjåsteinIL Tyrving1.08.48+23.0416.46
27Hans Kristian AlvebergPrivat1.09.12+23.2816.52
27Stig HeirAsker Skiklubb1.09.12+23.2816.52
29Lasse ArnesenHeming Orientering1.09.21+23.3716.54
30Tor RingstadCisco1.10.20+24.3617.09
31Morten KongsbergIL Tyrving1.11.11+25.2717.21
31Bente LandmarkFossum IF1.11.11+25.2717.21
33Ellen TurterNydalens SK1.11.33+25.4917.27
34Eirik TandrevoldFossum IF1.11.52+26.0817.31
35Knut Anders LøkenFossum IF1.13.04+27.2017.49
36Kristin GoaIL GeoForm1.13.33+27.4917.56
37Fredrik SaugestadNydalens SK1.13.40+27.5617.58
38Aleidis LøkenHeming Orientering1.14.16+28.3218.06
39Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1.14.24+28.4018.08
40Anne DanielsenNydalens SK1.16.39+30.5518.41
41Sigbjørn ModalsliFossum IF1.19.23+33.3919.21
42Harald RikheimRådtassene1.24.59+39.1520.43
43Esben BachOslostudentenes IK1.25.09+39.2520.46
44Egil HusethKamp/Vestheim IF1.25.21+39.3720.49
45Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving1.26.02+40.1820.59
46Rune HultgreenIL GeoForm1.26.38+40.5421.07
47Jurijs SenbergsVBIL1.26.44+41.0021.09
48Truls AngellLillomarka OL1.26.57+41.1321.12
49Susan BøbelIL Imås1.27.48+42.0421.24
50Ole Martin StormyrengenPrivat1.28.06+42.2221.29
51Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet1.28.23+42.3921.33
52Kjersti ThoStabæk IF1.30.36+44.5222.05
53Knut Bjarne SætreBærum kom1.31.25+45.4122.17
54Solveig BerganNydalens SK1.34.09+48.2522.57
55Majken KorsagerAsker Skiklubb1.35.15+49.3123.13
56Finn GangePrivat1.35.58+50.1423.24
57Kjersti SkantzeIL Tyrving1.39.14+53.3024.12
58Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.40.34+54.5024.31
59Magnus LandstadFreidig1.41.54+56.1024.51
60Tor OmmundsenVBIL1.44.12+58.2825.24
61Maria TorgersenBækkelagets SK1.44.21+58.3725.27
62Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.46.03+1.00.1925.51
63Jarle NilsenSiemens1.46.33+1.00.4925.59
64Tom EdvardsenIL Koll1.47.49+1.02.0526.17
65Marianne ReuschHeming Orientering1.50.52+1.05.0827.02
66Don SkantzeIL Tyrving1.57.40+1.11.5628.41
67Sindre ValsgårdIndre Østfold OK2.00.00+1.14.1629.16
68Anders VinnoggTPWB-O2.46.31+2.00.4740.36
69Øyvind GylverAsker Skiklubbikke godkjent
70Peter NylundHaugerud IFikke godkjent
71Elena GrandNydalens SKikke godkjent
72Trond HegnaAsker Skiklubbikke godkjent
73Tove StrandMåren OKikke godkjent
74Peter BlomSintefikke godkjent
75Jacob DybwadHeming Orienteringikke godkjent
76Lise HorntvedtLarvik OKikke godkjent
Andre RøIL GeoFormikke godkjent

Kort

1 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK31.3016.34
2Per OngstadPrivat34.18+2.4818.03
3Astri JansonOslostudentenes IK36.25+4.5519.10
4Tone Jahren HerudFossum IF37.51+6.2119.55
5Odd KletteliBsk40.31+9.0121.19
6Alexander RødstenHeming Orientering40.50+9.2021.29
7Gisela SundelinPrivat43.40+12.1022.58
8Tormod HegdalHeming Orientering45.34+14.0423.58
9Odin FismenFossum IF47.31+16.0125.00
10Kjetil JacobsenHamar OK47.44+16.1425.07
11Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK50.29+18.5926.34
12Eilen Arctander VikIL Koll53.45+22.1528.17
13Eva BaldrianovaOSK Prag56.09+24.3929.33
14Marthe ResløkkenLovisenberg1.15.37+44.0739.47
15Gudrun KjendlieLovisenberg1.15.44+44.1439.51
16Knut HangeraasIL GeoForm1.22.18+50.4843.18
17Britta FismenFossum IFikke godkjent
18Alexander GaardendahlFearnsportikke godkjent
19Per GjermoAsker Skiklubbikke godkjent
20Reidunn ReinholdtPrivatikke godkjent
21Marius SteenPrivatikke godkjent
Hanne FrislidOslostudentenes IKikke godkjent
Ida JahrenFossum IFikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor