Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 14 juni 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SlungaardIL Tyrving50.239.19
2Jørgen Mathias NipenBækkelaget52.31+2.089.43
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK52.56+2.339.48
4Knut SandvenIL Koll56.27+6.0410.27
5Carl Erik WasbergOppsal Orientering57.32+7.0910.39
6Guttorm EggeOslostudentenes IK1.00.13+9.5011.09
7Helge WeydahlFFI BIL1.00.58+10.3511.17
8Ståle HeitmannFossum IF1.01.18+10.5511.21
9Knut BårtveitBø OL1.05.10+14.4712.04
10Are EriksenOslostudentenes IK1.05.11+14.4812.04
11Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.05.12+14.4912.04
12Eivind RuthVBIL1.05.21+14.5812.06
13Emma LähdekorpiNydalen SK1.05.46+15.2312.10
14Peer StiansenNydalens SK1.10.39+20.1613.04
15Jon LahlumIL GeoForm1.10.50+20.2713.07
16Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1.10.55+20.3213.07
17Harald IweIL GeoForm1.11.27+21.0413.13
18Egil Reidar OsnesPrivat1.13.49+23.2613.40
19Georg BuggeAas Jakobsen1.16.48+26.2514.13
20Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.18.19+27.5614.30
21Håkon BuggePrivat1.30.50+40.2716.49
22Mariken HomleidIL GeoForm2.29.34+1.39.1127.41
23Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent
24Tore MyhrvoldVBILikke godkjent
25Erik HolterPrivatikke godkjent
26John Bjørnar BremnesIL GeoFormikke godkjent
27Erik SauarIL Kollikke godkjent

Mellom

4 100 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT38.199.20
2Vidar BerteigIL GeoForm42.30+4.1110.21
3Rolv Anders SystadLyn42.51+4.3210.27
4Paul SolheimPrivat43.01+4.4210.29
5Odd Arne LianIL Koll43.47+5.2810.40
6Eirik TandrevoldFossum IF45.45+7.2611.09
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF46.35+8.1611.21
8Kjell MarksetIL Koll46.55+8.3611.26
9Lars BenestadGrane IL48.10+9.5111.44
10Dagrun MelkildHeming Orientering48.30+10.1111.49
11Ellen TurterNydalens SK50.33+12.1412.19
12Andreas ErichsenNydalens SK50.47+12.2812.23
13Knut Anders LøkenFossum IF51.27+13.0812.32
14Arnt Ove TakvamFearnsport51.46+13.2712.37
15Per SchancheAsker Skiklubb51.57+13.3812.40
16Karen BjergaardNydalens SK53.25+15.0613.01
17Eskil ÅsmulOL Trollelg54.18+15.5913.14
18Pål W HansenBDO55.15+16.5613.28
19Christian Fredrik BorgIL Koll55.19+17.0013.29
20Anne DanielsenNydalens SK55.43+17.2413.35
21Sigbjørn ModalsliFossum IF56.11+17.5213.42
22Anne Marit BjergaardNydalens SK56.12+17.5313.42
23Harald RikheimRådtassene56.31+18.1213.47
24Helge BjaalandHeming Orientering56.54+18.3513.52
24Jon EverettPrivat56.54+18.3513.52
26Andre RøIL GeoForm57.04+18.4513.55
27Knud Bjørne-LarsenRiksteatret57.41+19.2214.04
28Hans Kristian AlvebergPrivat57.58+19.3914.08
29 Knut Bjarne SætreBærum kom58.07+19.4814.10
30Egil HusethKamp/Vestheim IF58.46+20.2714.20
31Esben BachOslostudentenes IK58.54+20.3514.21
32Per-Arne RøstadsandNydalens SK58.56+20.3714.22
33Øyvind GylverAsker Skiklubb59.02+20.4314.23
34Tarjei VollsetHeming Orientering59.47+21.2814.34
35Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.00.01+21.4214.38
36Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.00.14+21.5514.41
37Richard BlomFBI1.00.17+21.5814.42
38Trude FixdalIL Koll1.00.39+22.2014.47
39Lars ChristensenVBIL1.00.43+22.2414.48
40Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.01.08+22.4914.54
41Alexandra DevikOslostudentenes IK1.01.44+23.2515.03
42Kjersti SkantzeIL Tyrving1.03.24+25.0515.27
43Elena GrandNydalens SK1.03.44+25.2515.32
44Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.04.13+25.5415.39
45Tone Jahren HerudFossum IF1.04.59+26.4015.50
46Birgit KorvaldNydalens SK1.07.39+29.2016.30
47Morten HjelmVBIL1.09.12+30.5316.52
48Hallvard BjørgumVBIL1.10.10+31.5117.06
49Erik BorgIL Koll1.10.30+32.1117.11
50Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.10.31+32.1217.11
51Finn GangePrivat1.12.22+34.0317.39
52Jarle NilsenSiemens1.12.35+34.1617.42
53Silje SlungaardIL Tyrving1.13.12+34.5317.51
54Tor OmmundsenVBIL1.15.24+37.0518.23
55Sturle HånesIL GeoForm1.16.48+38.2918.43
56Maria TorgersenBækkelagets SK1.18.29+40.1019.08
57Petter ChristensenVBIL1.19.18+40.5919.20
58Nora UrsinBærum kom1.19.41+41.2219.26
59Kåre KnudsenIL GeoForm1.21.06+42.4719.46
60Rune HultgreenNoteam1.25.51+47.3220.56
61Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.26.04+47.4520.59
62Grete BerntsenMåren OK1.26.18+47.5921.02
63Knut HangeraasIL GeoForm1.32.42+54.2322.36
64Gisela SundelinPrivat1.37.10+58.5123.41
65Poul TranborgVBIL2.08.13+1.29.5431.16
67Venche BjerkreimFossum IFikke godkjent
68Georg HorvatiIL Tyrvingikke godkjent
69Ole Martin StormyrengenPrivatikke godkjent
70Jonas NorrmanPrivatikke godkjent
71Fia StenlundPrivatikke godkjent
72Helge RevhaugRingerike OLikke godkjent
73Øyvind FidjePrivatikke godkjent
74Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFFikke godkjent

Kort

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat29.5513.00
2Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving30.20+0.2513.11
3Bjørn EgnerHeming Orientering36.51+6.5616.01
4Harald AulieIL Koll41.48+11.5318.10
5Alexander RødstenHeming Orientering42.56+13.0118.40
6Hans LarsenRaumar Orientering43.08+13.1318.45
7Eyvind AasIL GeoForm48.19+18.2421.00
8Anne Regine BakstadFriskis&Svettis52.43+22.4822.55
9Majken KorsagerAsker Skiklubb52.55+23.0023.00
10Per HaugenLillomarka OL53.57+24.0223.27
11Magne GrandeIL Koll56.32+26.3724.34
12Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK56.48+26.5324.41
13Toril RiddervoldHeming Orientering1.01.41+31.4626.49
14Anne SjønnesenNittedal OL1.10.02+40.0730.26
15Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.12.17+42.2231.25
16Odd FidjePrivat1.19.47+49.5234.41
17Alfred FidjePrivat1.19.53+49.5834.43
18Eva FixdalHeming Orientering1.27.53+57.5838.12
19Johann TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor